Δείτε όλους τους αγώνες της Ε.Π.Σ. Σερρών
Δείτε τις Βαθμολογίες  όλων των ομίλων της Ε.Π.Σ.Σερρών
Επίλεκτη Play Off

Σύλλογος 1 2 3 4 5 6
1 Παραλίμνιο - 1:1 2:0 2:1 4:1 6:1
2 Αναγέννηση 0:0 - 3:0 3:0 1:0 3:0
3 Καρπερή 0:3 0:1 - 2:1 1:1 1:0
4 Σιδηρόκαστρο 1:2 0:2 3:2 - 0:1 3:1
5 Δασοχώρι 1:3 1:5 0:2 3:5 - 5:1
6 Δραβήσκος 0:2 2:3 1:3 0:4 3:4 -

Επίλεκτη Play Out

Αγώνας Αποτέλεσμα
20 Φεβρουαρίου 2016 15:30
Σκοτούσα – Άνω Μητρούση
3 - 0
20 Φεβρουαρίου 2016 15:30
Γόνιμο – Χρυσό
1 - 1
13 Απριλίου 2016 17:00
Αμμουδιά – Νέα Ζίχνη
1 - 2


Αγώνες 2014-15 Ανώτερης Κατηγορίας 1ος Όμιλος
Σύλλογος 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
1 Ροδόπολη - 0:1 0:1 -:- 4:1 3:1 1:1 4:0 1:0 2:1 3:1 6:2 4:1 2:1
2 Ψωμοτόπι 1:2 - 1:1 2:1 3:2 2:3 5:1 -:- 3:0 1:0 3:0 7:3 5:0 9:1
3 Σκοτούσα 1:0 0:0 - 1:2 0:2 3:1 3:1 3:1 1:0 2:2 2:1 -:- 2:1 3:0
4 Ανω Μητρούση 1:1 4:0 0:0 - 1:0 0:2 0:0 0:0 1:0 7:0 2:1 6:0 3:0 5:0
5 Χαροπό 2:4 2:1 2:1 3:2 - 1:1 1:2 1:1 3:3 -:- 2:0 4:0 4:1 6:0
6 Κεσσάνη 3:3 1:2 3:1 5:2 2:4 - 2:2 2:2 3:2 2:1 1:3 4:0 8:2 6:0
7 Γόνιμο 0:2 2:3 2:2 1:1 2:0 2:3 - 0:0 -:- 2:0 2:1 2:0 3:0 5:0
8 Α. Ποροϊα 1:2 0:1 1:2 0:2 0:2 1:0 2:4 - 1:1 5:1 2:0 1:0 6:0 3:3
9 Αγκιστρο 0:0 1:1 0:0 1:3 1:1 3:1 0:0 1:3 - 3:4 3:0 1:1 2:0 2:1
10 Μεγαλοχώρι 1:6 3:2 0:5 0:3 2:3 3:5 2:1 3:4 4:3 - 3:0 2:2 2:1 0:0
11 Προβατάς 1:3 0:5 0:2 1:0 1:1 -:- 0:2 2:1 1:2 2:2 - 1:0 2:3 3:0
12 Κερκίνη 0:4 1:2 0:3 1:1 1:2 1:3 3:5 2:2 0:0 4:2 2:1 - 4:2 7:1
13 Νέο Πετρίτσι 0:6 0:8 2:1 0:3 2:4 2:0 1:5 1:3 1:4 3:0 1:1 2:0 - 0:4
14 Ανω Καμήλα 1:1 1:0 0:1 0:3 0:2 3:7 1:4 0:3 0:2 1:2 2:4 2:2 -:- -

Αγώνες 2014-15 Ανώτερης Κατηγορίας 2ος Όμιλος
Σύλλογος 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
1 Νέος Σκοπός - 1:2 3:1 2:0 -:- 2:2 4:0 2:0 1:0 1:1 2:0 5:0 5:0 5:0
2 ΑΕ Νιγρίτας 3:2 - 3:0 3:0 1:2 1:2 2:1 1:1 0:1 -:- 2:0 5:0 4:0 3:0
3 ΠΣ Σέρρες 2:3 2:1 - 2:0 2:0 1:1 5:1 1:1 4:0 3:1 -:- 6:1 3:0 6:0
4 Νεοχώρι 1:1 1:1 -:- - 3:2 3:0 2:0 0:0 2:0 4:0 2:0 6:1 -:- 5:0
5 Βαλτοτόπι 1:1 1:2 1:2 0:0 - 1:1 -:- 1:0 4:0 4:0 3:0 3:0 0:1 1:2
6 Μαυρόλοφος 0:1 1:1 2:1 1:1 0:2 - 1:2 3:1 -:- 3:0 2:0 5:0 0:0 4:1
7 Βέργη 0:1 1:1 2:1 1:1 1:1 0:0 - 0:1 2:0 0:0 2:0 3:0 4:2 4:0
8 ΑΟ Νιγρίτας 0:0 1:3 1:1 3:2 0:2 2:0 0:1 - 2:0 1:1 2:1 -:- 5:0 3:0
9 Ιβηρα 0:2 -:- 1:1 0:0 2:0 3:2 3:1 1:0 - 3:0 3:1 3:0 2:0 5:0
10 Ορεινή -:- 0:4 1:0 0:3 3:3 0:2 2:0 0:0 1:2 - 2:1 3:3 1:0 2:0
11 Άγιο Πνεύμα 0:3 1:2 1:4 1:1 0:2 -:- 1:2 2:4 1:2 0:2 - 4:1 1:0 5:1
12 Τριανταφυλλιά 0:1 0:4 2:5 0:3 1:1 3:2 -:- 2:1 1:0 2:0 0:2 - 0:2 1:1
13 Ανατολή 0:2 0:2 0:0 0:0 0:1 0:3 1:0 -:- 0:0 2:2 2:0 1:1 - 2:0
14 Δημητρίτσι 0:6 0:6 -:- -:- 0:4 0:2 1:3 0:4 0:2 0:4 1:2 1:2 1:5 -


Αγώνας Αποτέλεσμα
17 Σεπτεμβρίου 2016 17:00
Αχλαδοχώρι – Καπνόφυτο
0 - 2
17 Σεπτεμβρίου 2016 17:00
Π.Ο.Σ. 2000 – Παλαιόκαστρο
6 - 1
17 Σεπτεμβρίου 2016 17:00
Τυρολόη – Βαλτερό
0 - 2
18 Σεπτεμβρίου 2016 17:00
Κάτω Καμήλα – Μοναστηράκι
5 - 0
18 Σεπτεμβρίου 2016 17:00
Πλατανάκια – Λιμνοχώρι
2 - 3
18 Σεπτεμβρίου 2016 17:00
Ποντισμένο – Χριστός
1 - 1
18 Σεπτεμβρίου 2016 17:00
Στρυμονικό – Βυρώνεια
3 - 1



Αγώνας Αποτέλεσμα
17 Σεπτεμβρίου 2016 17:00
Λέοντες – Οινούσα
0 - 1
17 Σεπτεμβρίου 2016 17:00
Κορμίστα – Παλαιοκώμη
1 - 0
18 Σεπτεμβρίου 2016 17:00
Νικόκλεια – Ηρακλής
3 - 1
18 Σεπτεμβρίου 2016 17:00
Μεσολακκιά – Ροδολίβος
1 - 1
18 Σεπτεμβρίου 2016 17:00
Τούμπα – Πρώτη
0 - 3
18 Σεπτεμβρίου 2016 17:00
Θύελλα – Πήγασος
1 - 5
19 Οκτωβρίου 2016 16:00
Επτάμυλοι – Εμμ. Παπάς
0 - 0




Δείτε τις Βαθμολογίες όλων των ομίλων της Ε.Π.Σ.Σερρών