Επίλεκτη

Αναγέννηση

Θέση
7
Αγώνες
22
Κέρδισε
7
Tied
8
Χαμένος
7

Τελευταίος αγώνας

Αναγέννηση Λευκώνας

22η Αγωνιστική

26. Μαρτίου 2017 16:30 Γήπεδο Αναγέννησης

 

Δασοχώρι

Θέση
5
Αγώνες
22
Κέρδισε
6
Tied
8
Χαμένος
8

Τελευταίος αγώνας

Δασοχώρι Χρυσό

22η Αγωνιστική

26. Μαρτίου 2017 16:30 Γήπεδο Δασοχωρίου

 

Δραβήσκος

Θέση
6
Αγώνες
22
Κέρδισε
7
Tied
8
Χαμένος
7

Τελευταίος αγώνας

Δραβήσκος Καρπερή

22η Αγωνιστική

26. Μαρτίου 2017 16:30 Γήπεδο Δραβίσκου

 

Καρπερή

Θέση
1
Αγώνες
22
Κέρδισε
15
Tied
6
Χαμένος
1

Τελευταίος αγώνας

Δραβήσκος Καρπερή

22η Αγωνιστική

26. Μαρτίου 2017 16:30 Γήπεδο Δραβίσκου

 

Λευκώνας

Θέση
11
Αγώνες
22
Κέρδισε
3
Tied
4
Χαμένος
15

Τελευταίος αγώνας

Αναγέννηση Λευκώνας

22η Αγωνιστική

26. Μαρτίου 2017 16:30 Γήπεδο Αναγέννησης

 

Λιθότοπος

Θέση
2
Αγώνες
22
Κέρδισε
13
Tied
6
Χαμένος
3

Τελευταίος αγώνας

Λιθότοπος Σιδηρόκαστρο

22η Αγωνιστική

26. Μαρτίου 2017 16:30 Γήπεδο Λιθοτόπου

 

Νέα Ζίχνη

Θέση
12
Αγώνες
22
Κέρδισε
2
Tied
5
Χαμένος
15

Τελευταίος αγώνας

Νέα Ζίχνη Χείμαρος

22η Αγωνιστική

26. Μαρτίου 2017 16:30 Γήπεδο Νέας Ζίχνης

 

Πανσουλιακός

Θέση
10
Αγώνες
22
Κέρδισε
5
Tied
8
Χαμένος
9
Προπονητής
Κεχλιμπάρης Γεώργιος
Ιστότοπος
https://pansouliakos.gr/

Τελευταίος αγώνας

Σκούταρι Πανσουλιακός

22η Αγωνιστική

26. Μαρτίου 2017 16:30 Γήπεδο Σκουτάρεως

 

Σιδηρόκαστρο

Θέση
4
Αγώνες
22
Κέρδισε
10
Tied
4
Χαμένος
8

Τελευταίος αγώνας

Λιθότοπος Σιδηρόκαστρο

22η Αγωνιστική

26. Μαρτίου 2017 16:30 Γήπεδο Λιθοτόπου

 

Σκούταρι

Θέση
3
Αγώνες
22
Κέρδισε
13
Tied
5
Χαμένος
4

Τελευταίος αγώνας

Σκούταρι Πανσουλιακός

22η Αγωνιστική

26. Μαρτίου 2017 16:30 Γήπεδο Σκουτάρεως

 

1 2

Α΄Κατηγορία 1ος Όμιλος

Α. Ποροϊα

Θέση
8
Αγώνες
26
Κέρδισε
9
Tied
7
Χαμένος
10

Τελευταίος αγώνας

Ψωμοτόπι Α. Ποροϊα

26η Αγωνιστική

30. Απριλίου 2017 17:00 N/A

 

Αγκιστρο

Θέση
9
Αγώνες
26
Κέρδισε
7
Tied
9
Χαμένος
10

Τελευταίος αγώνας

Γόνιμο Αγκιστρο

26η Αγωνιστική

30. Απριλίου 2017 17:00 N/A

 

Ανω Καμήλα

Θέση
14
Αγώνες
26
Κέρδισε
2
Tied
4
Χαμένος
20

Τελευταίος αγώνας

Ανω Καμήλα Νέο Πετρίτσι

26η Αγωνιστική

30. Απριλίου 2017 17:00 N/A

 

Ανω Μητρούση

Θέση
3
Αγώνες
26
Κέρδισε
15
Tied
6
Χαμένος
5

Τελευταίος αγώνας

Ροδόπολη Ανω Μητρούση

26η Αγωνιστική

30. Απριλίου 2017 17:00 N/A

 

Γόνιμο

Θέση
7
Αγώνες
26
Κέρδισε
13
Tied
7
Χαμένος
6

Τελευταίος αγώνας

Γόνιμο Αγκιστρο

26η Αγωνιστική

30. Απριλίου 2017 17:00 N/A

 

Κερκίνη

Θέση
12
Αγώνες
26
Κέρδισε
5
Tied
6
Χαμένος
15

Τελευταίος αγώνας

Σκοτούσα Κερκίνη

26η Αγωνιστική

30. Απριλίου 2017 17:00 N/A

 

Κεσσάνη

Θέση
6
Αγώνες
26
Κέρδισε
13
Tied
4
Χαμένος
9

Τελευταίος αγώνας

Προβατάς Κεσσάνη

26η Αγωνιστική

30. Απριλίου 2017 17:00 N/A

 

Μεγαλοχώρι

Θέση
10
Αγώνες
26
Κέρδισε
7
Tied
4
Χαμένος
15

Τελευταίος αγώνας

Χαροπό Μεγαλοχώρι

26η Αγωνιστική

30. Απριλίου 2017 17:00 N/A

 

Νέο Πετρίτσι

Θέση
13
Αγώνες
26
Κέρδισε
6
Tied
1
Χαμένος
19

Τελευταίος αγώνας

Ανω Καμήλα Νέο Πετρίτσι

26η Αγωνιστική

30. Απριλίου 2017 17:00 N/A

 

Προβατάς

Θέση
11
Αγώνες
26
Κέρδισε
7
Tied
3
Χαμένος
16

Τελευταίος αγώνας

Προβατάς Κεσσάνη

26η Αγωνιστική

30. Απριλίου 2017 17:00 N/A

 

Ροδόπολη

Θέση
1
Αγώνες
26
Κέρδισε
17
Tied
5
Χαμένος
4

Τελευταίος αγώνας

Ροδόπολη Ανω Μητρούση

26η Αγωνιστική

30. Απριλίου 2017 17:00 N/A

 

Σκοτούσα

Θέση
4
Αγώνες
26
Κέρδισε
14
Tied
6
Χαμένος
6

Τελευταίος αγώνας

Σκοτούσα Κερκίνη

26η Αγωνιστική

30. Απριλίου 2017 17:00 N/A

 

Χαροπό

Θέση
5
Αγώνες
26
Κέρδισε
15
Tied
5
Χαμένος
6

Τελευταίος αγώνας

Χαροπό Μεγαλοχώρι

26η Αγωνιστική

30. Απριλίου 2017 17:00 N/A

 

Ψωμοτόπι

Θέση
2
Αγώνες
26
Κέρδισε
17
Tied
3
Χαμένος
6

Τελευταίος αγώνας

Ψωμοτόπι Α. Ποροϊα

26η Αγωνιστική

30. Απριλίου 2017 17:00 N/A

 

Α΄Κατηγορία 2ος Όμιλος

Άγιο Πνεύμα

Θέση
10
Αγώνες
26
Κέρδισε
5
Tied
2
Χαμένος
19

Τελευταίος αγώνας

Άγιο Πνεύμα Μαυρόλοφος

26η Αγωνιστική

7. Μαΐου 2017 17:00 Γήπεδο Αγίου Πνεύματος

 

ΑΕ Νιγρίτας

Θέση
1
Αγώνες
26
Κέρδισε
17
Tied
4
Χαμένος
5

Τελευταίος αγώνας

Ιβηρα ΑΕ Νιγρίτας

26η Αγωνιστική

7. Μαΐου 2017 17:00 Γήπεδο Ιβήρων

 

Ανατολή

Θέση
13
Αγώνες
26
Κέρδισε
6
Tied
6
Χαμένος
14

Τελευταίος αγώνας

Νεοχώρι Ανατολή

26η Αγωνιστική

13. Μαΐου 2017 17:00 Γήπεδο Νεοχωρίου

 

ΑΟ Νιγρίτας

Θέση
7
Αγώνες
26
Κέρδισε
11
Tied
7
Χαμένος
8

Τελευταίος αγώνας

ΑΟ Νιγρίτας Τριανταφυλλιά

26η Αγωνιστική

7. Μαΐου 2017 17:00 N/A

 

Βαλτοτόπι

Θέση
5
Αγώνες
26
Κέρδισε
13
Tied
6
Χαμένος
8

Τελευταίος αγώνας

Βαλτοτόπι Βέργη

26η Αγωνιστική

7. Μαΐου 2017 17:00 N/A

 

Βέργη

Θέση
9
Αγώνες
26
Κέρδισε
9
Tied
5
Χαμένος
11

Τελευταίος αγώνας

Βαλτοτόπι Βέργη

26η Αγωνιστική

7. Μαΐου 2017 17:00 N/A

 

Δημητρίτσι

Θέση
14
Αγώνες
26
Κέρδισε
1
Tied
1
Χαμένος
24

Τελευταίος αγώνας

Δημητρίτσι ΠΣ Σέρρες

26η Αγωνιστική

14. Μαΐου 2017 17:00 Γήπεδο Δημητριτσίου

 

Ιβηρα

Θέση
8
Αγώνες
26
Κέρδισε
15
Tied
3
Χαμένος
8

Τελευταίος αγώνας

Ιβηρα ΑΕ Νιγρίτας

26η Αγωνιστική

7. Μαΐου 2017 17:00 Γήπεδο Ιβήρων

 

Μαυρόλοφος

Θέση
6
Αγώνες
26
Κέρδισε
10
Tied
8
Χαμένος
8

Τελευταίος αγώνας

Άγιο Πνεύμα Μαυρόλοφος

26η Αγωνιστική

7. Μαΐου 2017 17:00 Γήπεδο Αγίου Πνεύματος

 

Νέος Σκοπός

Θέση
2
Αγώνες
26
Κέρδισε
19
Tied
5
Χαμένος
2

Τελευταίος αγώνας

Ορεινή Νέος Σκοπός

26η Αγωνιστική

7. Μαΐου 2017 17:00 Γήπεδο Ορεινής

 

1 2

Β΄Κατηγορία 1ος Όμιλος

Αχλαδοχώρι

Θέση
14
Αγώνες
26
Κέρδισε
0
Tied
2
Χαμένος
24

Τελευταίος αγώνας

Μοναστηράκι Αχλαδοχώρι

26η Αγωνιστική

20. Μαΐου 2017 17:00 N/A

 

Βαλτερό

Θέση
6
Αγώνες
26
Κέρδισε
12
Tied
6
Χαμένος
8

Τελευταίος αγώνας

Βαλτερό Ποντισμένο

26η Αγωνιστική

20. Μαΐου 2017 17:00 N/A

 

Βυρώνεια

Θέση
10
Αγώνες
26
Κέρδισε
8
Tied
4
Χαμένος
14

Τελευταίος αγώνας

Βυρώνεια Πλατανάκια

26η Αγωνιστική

20. Μαΐου 2017 17:00 N/A

 

Καπνόφυτο

Θέση
3
Αγώνες
26
Κέρδισε
18
Tied
1
Χαμένος
7

Τελευταίος αγώνας

Παλαιόκαστρο Καπνόφυτο

26η Αγωνιστική

20. Μαΐου 2017 17:00 N/A

 

Κάτω Καμήλα

Θέση
1
Αγώνες
25
Κέρδισε
21
Tied
3
Χαμένος
1

Τελευταίος αγώνας

Λιμνοχώρι Κάτω Καμήλα

26η Αγωνιστική

20. Μαΐου 2017 17:00 N/A

 

Λιμνοχώρι

Θέση
8
Αγώνες
26
Κέρδισε
8
Tied
6
Χαμένος
12

Τελευταίος αγώνας

Λιμνοχώρι Κάτω Καμήλα

26η Αγωνιστική

20. Μαΐου 2017 17:00 N/A

 

Μοναστηράκι

Θέση
12
Αγώνες
26
Κέρδισε
5
Tied
5
Χαμένος
16

Τελευταίος αγώνας

Μοναστηράκι Αχλαδοχώρι

26η Αγωνιστική

20. Μαΐου 2017 17:00 N/A

 

Π.Ο.Σ. 2000

Θέση
4
Αγώνες
25
Κέρδισε
16
Tied
6
Χαμένος
3

Τελευταίος αγώνας

Χριστός Π.Ο.Σ. 2000

26η Αγωνιστική

20. Μαΐου 2017 17:00 N/A

 

Παλαιόκαστρο

Θέση
2
Αγώνες
26
Κέρδισε
19
Tied
4
Χαμένος
3

Τελευταίος αγώνας

Παλαιόκαστρο Καπνόφυτο

26η Αγωνιστική

20. Μαΐου 2017 17:00 N/A

 

Πλατανάκια

Θέση
11
Αγώνες
26
Κέρδισε
8
Tied
1
Χαμένος
17

Τελευταίος αγώνας

Βυρώνεια Πλατανάκια

26η Αγωνιστική

20. Μαΐου 2017 17:00 N/A

 

1 2

Β΄Κατηγορία 2ος Όμιλος

Εμμ. Παπάς

Θέση
13
Αγώνες
27
Κέρδισε
5
Tied
4
Χαμένος
19

Τελευταίος αγώνας

Εμμ. Παπάς Μεσολακκιά

30η Αγωνιστική

27. Μαΐου 2017 17:00 N/A

 

Επτάμυλοι

Θέση
6
Αγώνες
28
Κέρδισε
15
Tied
4
Χαμένος
8

Τελευταίος αγώνας

Πρώτη Επτάμυλοι

30η Αγωνιστική

27. Μαΐου 2017 17:00 N/A

 

Ηρακλής

Θέση
11
Αγώνες
28
Κέρδισε
8
Tied
4
Χαμένος
16

Τελευταίος αγώνας

Ροδολίβος Ηρακλής

30η Αγωνιστική

27. Μαΐου 2017 17:00 N/A

 

Θύελλα

Θέση
15
Αγώνες
27
Κέρδισε
0
Tied
1
Χαμένος
26

Τελευταίος αγώνας

Θύελλα Κορμίστα

30η Αγωνιστική

27. Μαΐου 2017 17:00 N/A

 

Ιωνικός

Θέση
12
Αγώνες
28
Κέρδισε
9
Tied
1
Χαμένος
18

Τελευταίος αγώνας

Οινούσα Ιωνικός

30η Αγωνιστική

27. Μαΐου 2017 17:00 N/A

 

Κορμίστα

Θέση
4
Αγώνες
27
Κέρδισε
18
Tied
3
Χαμένος
6

Τελευταίος αγώνας

Θύελλα Κορμίστα

30η Αγωνιστική

27. Μαΐου 2017 17:00 N/A

 

Λέοντες

Θέση
14
Αγώνες
28
Κέρδισε
4
Tied
4
Χαμένος
20

Τελευταίος αγώνας

Παλαιοκώμη Λέοντες

30η Αγωνιστική

27. Μαΐου 2017 17:00 N/A

 

Μεσολακκιά

Θέση
3
Αγώνες
28
Κέρδισε
18
Tied
6
Χαμένος
4

Τελευταίος αγώνας

Εμμ. Παπάς Μεσολακκιά

30η Αγωνιστική

27. Μαΐου 2017 17:00 N/A

 

Νικόκλεια

Θέση
9
Αγώνες
28
Κέρδισε
12
Tied
3
Χαμένος
13

Οινούσα

Θέση
10
Αγώνες
28
Κέρδισε
10
Tied
1
Χαμένος
17

Τελευταίος αγώνας

Οινούσα Ιωνικός

30η Αγωνιστική

27. Μαΐου 2017 17:00 N/A

 

1 2