Επίλεκτη

Αναγέννηση

Θέση
5
Αγώνες
17
Νίκες
6
Ισοπαλίες
5
Ήττες
6

Επόμενος Αγώνας

Δασοχώρι Αναγέννηση

19η Αγωνιστική

25 Φεβρουαρίου 2017  Γήπεδο Δασοχωρίου

 

Τελευταίος αγώνας

Αναγέννηση Λευκώνας

22η Αγωνιστική

19 Φεβρουαρίου 2017  Γήπεδο Αναγέννησης

N/A

Δασοχώρι

Θέση
7
Αγώνες
18
Νίκες
6
Ισοπαλίες
5
Ήττες
7

Επόμενος Αγώνας

Δασοχώρι Αναγέννηση

19η Αγωνιστική

25 Φεβρουαρίου 2017  Γήπεδο Δασοχωρίου

 

Τελευταίος αγώνας

Δασοχώρι Χρυσό

22η Αγωνιστική

19 Φεβρουαρίου 2017  Γήπεδο Δασοχωρίου

N/A

Δραβήσκος

Θέση
6
Αγώνες
18
Νίκες
5
Ισοπαλίες
7
Ήττες
6

Επόμενος Αγώνας

Δραβήσκος Νέα Ζίχνη

19η Αγωνιστική

25 Φεβρουαρίου 2017  Γήπεδο Δραβίσκου

 

Τελευταίος αγώνας

Δραβήσκος Καρπερή

22η Αγωνιστική

19 Φεβρουαρίου 2017  Γήπεδο Δραβίσκου

N/A

Καρπερή

Θέση
1
Αγώνες
18
Νίκες
12
Ισοπαλίες
6
Ήττες
0

Επόμενος Αγώνας

Καρπερή Λευκώνας

19η Αγωνιστική

25 Φεβρουαρίου 2017  Γήπεδο Καρπερής

 

Τελευταίος αγώνας

Δραβήσκος Καρπερή

22η Αγωνιστική

19 Φεβρουαρίου 2017  Γήπεδο Δραβίσκου

N/A

Λευκώνας

Θέση
11
Αγώνες
18
Νίκες
3
Ισοπαλίες
4
Ήττες
11

Επόμενος Αγώνας

Καρπερή Λευκώνας

19η Αγωνιστική

25 Φεβρουαρίου 2017  Γήπεδο Καρπερής

 

Τελευταίος αγώνας

Αναγέννηση Λευκώνας

22η Αγωνιστική

19 Φεβρουαρίου 2017  Γήπεδο Αναγέννησης

N/A

Λιθότοπος

Θέση
2
Αγώνες
18
Νίκες
11
Ισοπαλίες
4
Ήττες
3

Επόμενος Αγώνας

Λιθότοπος Σκούταρι

19η Αγωνιστική

25 Φεβρουαρίου 2017  Γήπεδο Λιθοτόπου

 

Τελευταίος αγώνας

Λιθότοπος Σιδηρόκαστρο

22η Αγωνιστική

19 Φεβρουαρίου 2017  Γήπεδο Λιθοτόπου

N/A

Νέα Ζίχνη

Θέση
12
Αγώνες
18
Νίκες
2
Ισοπαλίες
5
Ήττες
11

Επόμενος Αγώνας

Δραβήσκος Νέα Ζίχνη

19η Αγωνιστική

25 Φεβρουαρίου 2017  Γήπεδο Δραβίσκου

 

Τελευταίος αγώνας

Νέα Ζίχνη Χείμαρος

22η Αγωνιστική

19 Φεβρουαρίου 2017  Γήπεδο Νέας Ζίχνης

N/A

Πανσουλιακός

Θέση
8
Αγώνες
18
Νίκες
5
Ισοπαλίες
8
Ήττες
5
Προπονητής
Κεχλιμπάρης Γεώργιος
Ιστότοπος
https://pansouliakos.gr/

Επόμενος Αγώνας

Χρυσό Πανσουλιακός

19η Αγωνιστική

25 Φεβρουαρίου 2017  Γήπεδο Χρυσού

 

Τελευταίος αγώνας

Σκούταρι Πανσουλιακός

22η Αγωνιστική

19 Φεβρουαρίου 2017  Γήπεδο Σκουτάρεως

N/A

Σιδηρόκαστρο

Θέση
4
Αγώνες
18
Νίκες
8
Ισοπαλίες
4
Ήττες
6

Επόμενος Αγώνας

Σιδηρόκαστρο Χείμαρος

19η Αγωνιστική

25 Φεβρουαρίου 2017  Γήπεδο Σιδηροκάστρου

 

Τελευταίος αγώνας

Λιθότοπος Σιδηρόκαστρο

22η Αγωνιστική

19 Φεβρουαρίου 2017  Γήπεδο Λιθοτόπου

N/A

Σκούταρι

Θέση
3
Αγώνες
17
Νίκες
10
Ισοπαλίες
4
Ήττες
3

Επόμενος Αγώνας

Λιθότοπος Σκούταρι

19η Αγωνιστική

25 Φεβρουαρίου 2017  Γήπεδο Λιθοτόπου

 

Τελευταίος αγώνας

Σκούταρι Πανσουλιακός

22η Αγωνιστική

19 Φεβρουαρίου 2017  Γήπεδο Σκουτάρεως

N/A

Χείμαρος

Θέση
9
Αγώνες
18
Νίκες
6
Ισοπαλίες
2
Ήττες
10

Επόμενος Αγώνας

Σιδηρόκαστρο Χείμαρος

19η Αγωνιστική

25 Φεβρουαρίου 2017  Γήπεδο Σιδηροκάστρου

 

Τελευταίος αγώνας

Νέα Ζίχνη Χείμαρος

22η Αγωνιστική

19 Φεβρουαρίου 2017  Γήπεδο Νέας Ζίχνης

N/A

Χρυσό

Θέση
10
Αγώνες
18
Νίκες
4
Ισοπαλίες
4
Ήττες
10

Επόμενος Αγώνας

Χρυσό Πανσουλιακός

19η Αγωνιστική

25 Φεβρουαρίου 2017  Γήπεδο Χρυσού

 

Τελευταίος αγώνας

Δασοχώρι Χρυσό

22η Αγωνιστική

19 Φεβρουαρίου 2017  Γήπεδο Δασοχωρίου

N/A

Α΄Κατηγορία 1ος Όμιλος

Α. Ποροϊα

Θέση
8
Αγώνες
18
Νίκες
7
Ισοπαλίες
5
Ήττες
6

Επόμενος Αγώνας

Ροδόπολη – Α. Ποροϊα

19η Αγωνιστική

4 Μαρτίου 2017 

 

Τελευταίος αγώνας

Α. Ποροϊα – Προβατάς

18η Αγωνιστική

19 Φεβρουαρίου 2017 

2 - 0

Αγκιστρο

Θέση
9
Αγώνες
17
Νίκες
4
Ισοπαλίες
6
Ήττες
7

Επόμενος Αγώνας

Αγκιστρο – Νέο Πετρίτσι

17η Αγωνιστική

25 Φεβρουαρίου 2017 

 

Τελευταίος αγώνας

Κεσσάνη – Αγκιστρο

18η Αγωνιστική

18 Φεβρουαρίου 2017 

3 - 2

Ανω Καμήλα

Θέση
13
Αγώνες
18
Νίκες
2
Ισοπαλίες
3
Ήττες
13

Επόμενος Αγώνας

Ανω Καμήλα – Ανω Μητρούση

19η Αγωνιστική

5 Μαρτίου 2017 

 

Τελευταίος αγώνας

Κερκίνη – Ανω Καμήλα

18η Αγωνιστική

19 Φεβρουαρίου 2017 

7 - 1

Ανω Μητρούση

Θέση
7
Αγώνες
18
Νίκες
9
Ισοπαλίες
5
Ήττες
4

Επόμενος Αγώνας

Ανω Καμήλα – Ανω Μητρούση

19η Αγωνιστική

5 Μαρτίου 2017 

 

Τελευταίος αγώνας

Ανω Μητρούση – Μεγαλοχώρι

18η Αγωνιστική

19 Φεβρουαρίου 2017 

7 - 0

Γόνιμο

Θέση
4
Αγώνες
18
Νίκες
9
Ισοπαλίες
5
Ήττες
4

Επόμενος Αγώνας

Σκοτούσα – Γόνιμο

19η Αγωνιστική

4 Μαρτίου 2017 

 

Τελευταίος αγώνας

Γόνιμο – Ροδόπολη

18η Αγωνιστική

18 Φεβρουαρίου 2017 

0 - 2

Κερκίνη

Θέση
12
Αγώνες
18
Νίκες
4
Ισοπαλίες
5
Ήττες
9

Επόμενος Αγώνας

Ψωμοτόπι – Κερκίνη

19η Αγωνιστική

5 Μαρτίου 2017 

 

Τελευταίος αγώνας

Κερκίνη – Ανω Καμήλα

18η Αγωνιστική

19 Φεβρουαρίου 2017 

7 - 1

Κεσσάνη

Θέση
3
Αγώνες
18
Νίκες
10
Ισοπαλίες
3
Ήττες
5

Επόμενος Αγώνας

Μεγαλοχώρι – Κεσσάνη

19η Αγωνιστική

5 Μαρτίου 2017 

 

Τελευταίος αγώνας

Κεσσάνη – Αγκιστρο

18η Αγωνιστική

18 Φεβρουαρίου 2017 

3 - 2

Μεγαλοχώρι

Θέση
11
Αγώνες
18
Νίκες
4
Ισοπαλίες
4
Ήττες
10

Επόμενος Αγώνας

Μεγαλοχώρι – Κεσσάνη

19η Αγωνιστική

5 Μαρτίου 2017 

 

Τελευταίος αγώνας

Ανω Μητρούση – Μεγαλοχώρι

18η Αγωνιστική

19 Φεβρουαρίου 2017 

7 - 0

Νέο Πετρίτσι

Θέση
14
Αγώνες
17
Νίκες
1
Ισοπαλίες
1
Ήττες
15

Επόμενος Αγώνας

Αγκιστρο – Νέο Πετρίτσι

17η Αγωνιστική

25 Φεβρουαρίου 2017 

 

Τελευταίος αγώνας

Νέο Πετρίτσι – Χαροπό

18η Αγωνιστική

18 Φεβρουαρίου 2017 

2 - 4

Προβατάς

Θέση
10
Αγώνες
18
Νίκες
5
Ισοπαλίες
3
Ήττες
10

Επόμενος Αγώνας

Προβατάς – Νέο Πετρίτσι

19η Αγωνιστική

4 Μαρτίου 2017 

 

Τελευταίος αγώνας

Α. Ποροϊα – Προβατάς

18η Αγωνιστική

19 Φεβρουαρίου 2017 

2 - 0

Ροδόπολη

Θέση
1
Αγώνες
18
Νίκες
12
Ισοπαλίες
4
Ήττες
2

Επόμενος Αγώνας

Ροδόπολη – Α. Ποροϊα

19η Αγωνιστική

4 Μαρτίου 2017 

 

Τελευταίος αγώνας

Γόνιμο – Ροδόπολη

18η Αγωνιστική

18 Φεβρουαρίου 2017 

0 - 2

Σκοτούσα

Θέση
6
Αγώνες
18
Νίκες
9
Ισοπαλίες
5
Ήττες
4

Επόμενος Αγώνας

Σκοτούσα – Γόνιμο

19η Αγωνιστική

4 Μαρτίου 2017 

 

Τελευταίος αγώνας

Σκοτούσα – Ψωμοτόπι

18η Αγωνιστική

19 Φεβρουαρίου 2017 

0 - 0

Χαροπό

Θέση
5
Αγώνες
18
Νίκες
9
Ισοπαλίες
4
Ήττες
5

Επόμενος Αγώνας

Αγκιστρο – Χαροπό

19η Αγωνιστική

4 Μαρτίου 2017 

 

Τελευταίος αγώνας

Νέο Πετρίτσι – Χαροπό

18η Αγωνιστική

18 Φεβρουαρίου 2017 

2 - 4

Ψωμοτόπι

Θέση
2
Αγώνες
18
Νίκες
12
Ισοπαλίες
3
Ήττες
3

Επόμενος Αγώνας

Ψωμοτόπι – Κερκίνη

19η Αγωνιστική

5 Μαρτίου 2017 

 

Τελευταίος αγώνας

Σκοτούσα – Ψωμοτόπι

18η Αγωνιστική

19 Φεβρουαρίου 2017 

0 - 0

Α΄Κατηγορία 2ος Όμιλος

Άγιο Πνεύμα

Θέση
13
Αγώνες
18
Νίκες
3
Ισοπαλίες
1
Ήττες
14

Επόμενος Αγώνας

Άγιο Πνεύμα – Δημητρίτσι

19η Αγωνιστική

5 Μαρτίου 2017  Γήπεδο Αγίου Πνεύματος

 

Τελευταίος αγώνας

Άγιο Πνεύμα – Νεοχώρι

18η Αγωνιστική

19 Φεβρουαρίου 2017  Γήπεδο Αγίου Πνεύματος

1 - 1

ΑΕ Νιγρίτας

Θέση
4
Αγώνες
18
Νίκες
10
Ισοπαλίες
4
Ήττες
4

Επόμενος Αγώνας

ΑΟ Νιγρίτας – ΑΕ Νιγρίτας

19η Αγωνιστική

5 Μαρτίου 2017 

 

Τελευταίος αγώνας

ΑΕ Νιγρίτας – Βέργη

18η Αγωνιστική

19 Φεβρουαρίου 2017 

2 - 1

Ανατολή

Θέση
11
Αγώνες
18
Νίκες
5
Ισοπαλίες
5
Ήττες
8

Επόμενος Αγώνας

Ιβηρα – Ανατολή

19η Αγωνιστική

5 Μαρτίου 2017  Γήπεδο Ιβήρων

 

Τελευταίος αγώνας

Ανατολή – Ορεινή

18η Αγωνιστική

18 Φεβρουαρίου 2017 

2 - 2

ΑΟ Νιγρίτας

Θέση
7
Αγώνες
18
Νίκες
8
Ισοπαλίες
5
Ήττες
5

Επόμενος Αγώνας

ΑΟ Νιγρίτας – ΑΕ Νιγρίτας

19η Αγωνιστική

5 Μαρτίου 2017 

 

Τελευταίος αγώνας

Μαυρόλοφος – ΑΟ Νιγρίτας

18η Αγωνιστική

19 Φεβρουαρίου 2017  Γήπεδο Μαυρολόφου

3 - 1

Βαλτοτόπι

Θέση
5
Αγώνες
18
Νίκες
8
Ισοπαλίες
6
Ήττες
4

Επόμενος Αγώνας

ΠΣ Σέρρες – Βαλτοτόπι

19η Αγωνιστική

5 Μαρτίου 2017 

 

Τελευταίος αγώνας

Τριανταφυλλιά – Βαλτοτόπι

18η Αγωνιστική

18 Φεβρουαρίου 2017 

1 - 1

Βέργη

Θέση
10
Αγώνες
18
Νίκες
6
Ισοπαλίες
4
Ήττες
8

Επόμενος Αγώνας

Βέργη – Νέος Σκοπός

19η Αγωνιστική

5 Μαρτίου 2017  Γήπεδο Βέργης

 

Τελευταίος αγώνας

ΑΕ Νιγρίτας – Βέργη

18η Αγωνιστική

19 Φεβρουαρίου 2017 

2 - 1

Δημητρίτσι

Θέση
14
Αγώνες
18
Νίκες
1
Ισοπαλίες
1
Ήττες
16

Επόμενος Αγώνας

Άγιο Πνεύμα – Δημητρίτσι

19η Αγωνιστική

5 Μαρτίου 2017  Γήπεδο Αγίου Πνεύματος

 

Τελευταίος αγώνας

Δημητρίτσι – Ιβηρα

18η Αγωνιστική

18 Φεβρουαρίου 2017  Γήπεδο Δημητριτσίου

0 - 2

Ιβηρα

Θέση
6
Αγώνες
18
Νίκες
9
Ισοπαλίες
3
Ήττες
6

Επόμενος Αγώνας

Ιβηρα – Ανατολή

19η Αγωνιστική

5 Μαρτίου 2017  Γήπεδο Ιβήρων

 

Τελευταίος αγώνας

Δημητρίτσι – Ιβηρα

18η Αγωνιστική

18 Φεβρουαρίου 2017  Γήπεδο Δημητριτσίου

0 - 2

Μαυρόλοφος

Θέση
8
Αγώνες
18
Νίκες
8
Ισοπαλίες
6
Ήττες
4

Επόμενος Αγώνας

Νεοχώρι – Μαυρόλοφος

19η Αγωνιστική

4 Μαρτίου 2017  Γήπεδο Νεοχωρίου

 

Τελευταίος αγώνας

Μαυρόλοφος – ΑΟ Νιγρίτας

18η Αγωνιστική

19 Φεβρουαρίου 2017  Γήπεδο Μαυρολόφου

3 - 1

Νέος Σκοπός

Θέση
1
Αγώνες
18
Νίκες
12
Ισοπαλίες
4
Ήττες
2

Επόμενος Αγώνας

Βέργη – Νέος Σκοπός

19η Αγωνιστική

5 Μαρτίου 2017  Γήπεδο Βέργης

 

Τελευταίος αγώνας

Νέος Σκοπός – ΠΣ Σέρρες

18η Αγωνιστική

19 Φεβρουαρίου 2017  Γήπεδο Νέου Σκοπού

3 - 1

Νεοχώρι

Θέση
2
Αγώνες
18
Νίκες
9
Ισοπαλίες
6
Ήττες
3

Επόμενος Αγώνας

Νεοχώρι – Μαυρόλοφος

19η Αγωνιστική

4 Μαρτίου 2017  Γήπεδο Νεοχωρίου

 

Τελευταίος αγώνας

Άγιο Πνεύμα – Νεοχώρι

18η Αγωνιστική

19 Φεβρουαρίου 2017  Γήπεδο Αγίου Πνεύματος

1 - 1

Ορεινή

Θέση
9
Αγώνες
18
Νίκες
6
Ισοπαλίες
6
Ήττες
6

Επόμενος Αγώνας

Ορεινή – Τριανταφυλλιά

19η Αγωνιστική

5 Μαρτίου 2017  Γήπεδο Ορεινής

 

Τελευταίος αγώνας

Ανατολή – Ορεινή

18η Αγωνιστική

18 Φεβρουαρίου 2017 

2 - 2

ΠΣ Σέρρες

Θέση
3
Αγώνες
18
Νίκες
9
Ισοπαλίες
4
Ήττες
5

Επόμενος Αγώνας

ΠΣ Σέρρες – Βαλτοτόπι

19η Αγωνιστική

5 Μαρτίου 2017 

 

Τελευταίος αγώνας

Νέος Σκοπός – ΠΣ Σέρρες

18η Αγωνιστική

19 Φεβρουαρίου 2017  Γήπεδο Νέου Σκοπού

3 - 1

Τριανταφυλλιά

Θέση
12
Αγώνες
18
Νίκες
3
Ισοπαλίες
3
Ήττες
12

Επόμενος Αγώνας

Ορεινή – Τριανταφυλλιά

19η Αγωνιστική

5 Μαρτίου 2017  Γήπεδο Ορεινής

 

Τελευταίος αγώνας

Τριανταφυλλιά – Βαλτοτόπι

18η Αγωνιστική

18 Φεβρουαρίου 2017 

1 - 1

Β΄Κατηγορία 1ος Όμιλος

Αχλαδοχώρι

Θέση
14
Αγώνες
17
Νίκες
0
Ισοπαλίες
2
Ήττες
15

Επόμενος Αγώνας

Ποντισμένο – Αχλαδοχώρι

18η Αγωνιστική

5 Μαρτίου 2017 

 

Τελευταίος αγώνας

Αχλαδοχώρι – Πλατανάκια

17η Αγωνιστική

18 Φεβρουαρίου 2017 

0 - 3

Βαλτερό

Θέση
5
Αγώνες
17
Νίκες
9
Ισοπαλίες
5
Ήττες
3

Επόμενος Αγώνας

Κάτω Καμήλα – Βαλτερό

18η Αγωνιστική

5 Μαρτίου 2017 

 

Τελευταίος αγώνας

Βαλτερό – Μοναστηράκι

17η Αγωνιστική

18 Φεβρουαρίου 2017 

1 - 1

Βυρώνεια

Θέση
11
Αγώνες
17
Νίκες
4
Ισοπαλίες
3
Ήττες
10

Επόμενος Αγώνας

Καπνόφυτο – Βυρώνεια

18η Αγωνιστική

4 Μαρτίου 2017 

 

Τελευταίος αγώνας

Βυρώνεια – Παλαιόκαστρο

17η Αγωνιστική

19 Φεβρουαρίου 2017 

2 - 4

Καπνόφυτο

Θέση
2
Αγώνες
17
Νίκες
12
Ισοπαλίες
1
Ήττες
4

Επόμενος Αγώνας

Καπνόφυτο – Βυρώνεια

18η Αγωνιστική

4 Μαρτίου 2017 

 

Τελευταίος αγώνας

Τυρολόη – Καπνόφυτο

17η Αγωνιστική

18 Φεβρουαρίου 2017 

0 - 1

Κάτω Καμήλα

Θέση
1
Αγώνες
17
Νίκες
16
Ισοπαλίες
1
Ήττες
0

Επόμενος Αγώνας

Κάτω Καμήλα – Βαλτερό

18η Αγωνιστική

5 Μαρτίου 2017 

 

Τελευταίος αγώνας

Στρυμονικό – Κάτω Καμήλα

17η Αγωνιστική

19 Φεβρουαρίου 2017 

0 - 7

Λιμνοχώρι

Θέση
7
Αγώνες
17
Νίκες
7
Ισοπαλίες
1
Ήττες
9

Επόμενος Αγώνας

Παλαιόκαστρο – Λιμνοχώρι

18η Αγωνιστική

4 Μαρτίου 2017 

 

Τελευταίος αγώνας

Χριστός – Λιμνοχώρι

17η Αγωνιστική

18 Φεβρουαρίου 2017 

7 - 1

Μοναστηράκι

Θέση
10
Αγώνες
17
Νίκες
4
Ισοπαλίες
3
Ήττες
10

Επόμενος Αγώνας

Μοναστηράκι – Χριστός

18η Αγωνιστική

5 Μαρτίου 2017 

 

Τελευταίος αγώνας

Βαλτερό – Μοναστηράκι

17η Αγωνιστική

18 Φεβρουαρίου 2017 

1 - 1

Π.Ο.Σ. 2000

Θέση
3
Αγώνες
17
Νίκες
11
Ισοπαλίες
4
Ήττες
2

Επόμενος Αγώνας

Π.Ο.Σ. 2000 – Τυρολόη

18η Αγωνιστική

4 Μαρτίου 2017 

 

Τελευταίος αγώνας

Ποντισμένο – Π.Ο.Σ. 2000

17η Αγωνιστική

19 Φεβρουαρίου 2017 

2 - 2

Παλαιόκαστρο

Θέση
4
Αγώνες
17
Νίκες
12
Ισοπαλίες
2
Ήττες
3

Επόμενος Αγώνας

Παλαιόκαστρο – Λιμνοχώρι

18η Αγωνιστική

4 Μαρτίου 2017 

 

Τελευταίος αγώνας

Βυρώνεια – Παλαιόκαστρο

17η Αγωνιστική

19 Φεβρουαρίου 2017 

2 - 4

Πλατανάκια

Θέση
12
Αγώνες
17
Νίκες
4
Ισοπαλίες
1
Ήττες
12

Επόμενος Αγώνας

Πλατανάκια – Στρυμονικό

18η Αγωνιστική

5 Μαρτίου 2017 

 

Τελευταίος αγώνας

Αχλαδοχώρι – Πλατανάκια

17η Αγωνιστική

18 Φεβρουαρίου 2017 

0 - 3

Ποντισμένο

Θέση
8
Αγώνες
17
Νίκες
5
Ισοπαλίες
5
Ήττες
7

Επόμενος Αγώνας

Ποντισμένο – Αχλαδοχώρι

18η Αγωνιστική

5 Μαρτίου 2017 

 

Τελευταίος αγώνας

Ποντισμένο – Π.Ο.Σ. 2000

17η Αγωνιστική

19 Φεβρουαρίου 2017 

2 - 2

Στρυμονικό

Θέση
13
Αγώνες
17
Νίκες
3
Ισοπαλίες
1
Ήττες
13

Επόμενος Αγώνας

Πλατανάκια – Στρυμονικό

18η Αγωνιστική

5 Μαρτίου 2017 

 

Τελευταίος αγώνας

Στρυμονικό – Κάτω Καμήλα

17η Αγωνιστική

19 Φεβρουαρίου 2017 

0 - 7

Τυρολόη

Θέση
9
Αγώνες
17
Νίκες
6
Ισοπαλίες
1
Ήττες
10

Επόμενος Αγώνας

Π.Ο.Σ. 2000 – Τυρολόη

18η Αγωνιστική

4 Μαρτίου 2017 

 

Τελευταίος αγώνας

Τυρολόη – Καπνόφυτο

17η Αγωνιστική

18 Φεβρουαρίου 2017 

0 - 1

Χριστός

Θέση
6
Αγώνες
17
Νίκες
8
Ισοπαλίες
6
Ήττες
3

Επόμενος Αγώνας

Μοναστηράκι – Χριστός

18η Αγωνιστική

5 Μαρτίου 2017 

 

Τελευταίος αγώνας

Χριστός – Λιμνοχώρι

17η Αγωνιστική

18 Φεβρουαρίου 2017 

7 - 1

Β΄Κατηγορία 2ος Όμιλος

Εμμ. Παπάς

Θέση
13
Αγώνες
17
Νίκες
4
Ισοπαλίες
1
Ήττες
13

Επόμενος Αγώνας

Παλαιοκώμη – Εμμ. Παπάς

19η Αγωνιστική

25 Φεβρουαρίου 2017 

 

Τελευταίος αγώνας

Εμμ. Παπάς – Θύελλα

18η Αγωνιστική

19 Φεβρουαρίου 2017 

3 - 0

Επτάμυλοι

Θέση
7
Αγώνες
17
Νίκες
8
Ισοπαλίες
4
Ήττες
4

Επόμενος Αγώνας

Επτάμυλοι – Μεσολακκιά

19η Αγωνιστική

25 Φεβρουαρίου 2017 

 

Τελευταίος αγώνας

Ηρακλής – Επτάμυλοι

18η Αγωνιστική

19 Φεβρουαρίου 2017 

0 - 1

Ηρακλής

Θέση
11
Αγώνες
17
Νίκες
5
Ισοπαλίες
2
Ήττες
10

Επόμενος Αγώνας

Τούμπα – Ηρακλής

19η Αγωνιστική

25 Φεβρουαρίου 2017 

 

Τελευταίος αγώνας

Ηρακλής – Επτάμυλοι

18η Αγωνιστική

19 Φεβρουαρίου 2017 

0 - 1

Θύελλα

Θέση
15
Αγώνες
16
Νίκες
0
Ισοπαλίες
1
Ήττες
15

Επόμενος Αγώνας

Θύελλα – Ροδολίβος

19η Αγωνιστική

25 Φεβρουαρίου 2017 

 

Τελευταίος αγώνας

Εμμ. Παπάς – Θύελλα

18η Αγωνιστική

19 Φεβρουαρίου 2017 

3 - 0

Ιωνικός

Θέση
10
Αγώνες
16
Νίκες
7
Ισοπαλίες
0
Ήττες
9

Επόμενος Αγώνας

Κορμίστα – Ιωνικός

19η Αγωνιστική

25 Φεβρουαρίου 2017 

 

Τελευταίος αγώνας

Ιωνικός – Λέοντες

18η Αγωνιστική

19 Φεβρουαρίου 2017 

5 - 0

Κορμίστα

Θέση
8
Αγώνες
15
Νίκες
7
Ισοπαλίες
2
Ήττες
6

Επόμενος Αγώνας

Κορμίστα – Ιωνικός

19η Αγωνιστική

25 Φεβρουαρίου 2017 

 

Τελευταίος αγώνας

Κορμίστα – Οινούσα

17η Αγωνιστική

11 Φεβρουαρίου 2017 

0 - 1

Λέοντες

Θέση
14
Αγώνες
16
Νίκες
2
Ισοπαλίες
2
Ήττες
12

Επόμενος Αγώνας

Νικόκλεια – Λέοντες

19η Αγωνιστική

25 Φεβρουαρίου 2017 

 

Τελευταίος αγώνας

Ιωνικός – Λέοντες

18η Αγωνιστική

19 Φεβρουαρίου 2017 

5 - 0

Μεσολακκιά

Θέση
4
Αγώνες
17
Νίκες
11
Ισοπαλίες
5
Ήττες
1

Επόμενος Αγώνας

Επτάμυλοι – Μεσολακκιά

19η Αγωνιστική

25 Φεβρουαρίου 2017 

 

Τελευταίος αγώνας

Μεσολακκιά – Νικόκλεια

18η Αγωνιστική

19 Φεβρουαρίου 2017 

2 - 1

Νικόκλεια

Θέση
5
Αγώνες
17
Νίκες
9
Ισοπαλίες
2
Ήττες
6

Επόμενος Αγώνας

Νικόκλεια – Λέοντες

19η Αγωνιστική

25 Φεβρουαρίου 2017 

 

Τελευταίος αγώνας

Μεσολακκιά – Νικόκλεια

18η Αγωνιστική

19 Φεβρουαρίου 2017 

2 - 1

Οινούσα

Θέση
12
Αγώνες
17
Νίκες
5
Ισοπαλίες
0
Ήττες
12

Επόμενος Αγώνας

Πρώτη – Οινούσα

19η Αγωνιστική

25 Φεβρουαρίου 2017 

 

Τελευταίος αγώνας

Οινούσα – Πήγασος

18η Αγωνιστική

18 Φεβρουαρίου 2017 

1 - 2

Παλαιοκώμη

Θέση
6
Αγώνες
17
Νίκες
8
Ισοπαλίες
3
Ήττες
6

Επόμενος Αγώνας

Παλαιοκώμη – Εμμ. Παπάς

19η Αγωνιστική

25 Φεβρουαρίου 2017 

 

Τελευταίος αγώνας

Πρώτη – Παλαιοκώμη

18η Αγωνιστική

18 Φεβρουαρίου 2017 

3 - 2

Πήγασος

Θέση
2
Αγώνες
17
Νίκες
12
Ισοπαλίες
2
Ήττες
3

Επόμενος Αγώνας

Ιωνικός – Πήγασος

20η Αγωνιστική

5 Μαρτίου 2017 

 

Τελευταίος αγώνας

Οινούσα – Πήγασος

18η Αγωνιστική

18 Φεβρουαρίου 2017 

1 - 2

Πρώτη

Θέση
1
Αγώνες
17
Νίκες
13
Ισοπαλίες
3
Ήττες
1

Επόμενος Αγώνας

Πρώτη – Οινούσα

19η Αγωνιστική

25 Φεβρουαρίου 2017 

 

Τελευταίος αγώνας

Πρώτη – Παλαιοκώμη

18η Αγωνιστική

18 Φεβρουαρίου 2017 

3 - 2

Ροδολίβος

Θέση
3
Αγώνες
17
Νίκες
11
Ισοπαλίες
3
Ήττες
3

Επόμενος Αγώνας

Θύελλα – Ροδολίβος

19η Αγωνιστική

25 Φεβρουαρίου 2017 

 

Τελευταίος αγώνας

Ροδολίβος – Τούμπα

18η Αγωνιστική

18 Φεβρουαρίου 2017 

4 - 0

Τούμπα

Θέση
9
Αγώνες
17
Νίκες
7
Ισοπαλίες
2
Ήττες
8

Επόμενος Αγώνας

Τούμπα – Ηρακλής

19η Αγωνιστική

25 Φεβρουαρίου 2017 

 

Τελευταίος αγώνας

Ροδολίβος – Τούμπα

18η Αγωνιστική

18 Φεβρουαρίου 2017 

4 - 0