Επίλεκτη

Αναγέννηση

Rank
7
Matches
22
Won
7
Tied
8
Lost
7

Last Match

Αναγέννηση Λευκώνας

22. Match Day

26. Μαρτίου 2017 16:30 Γήπεδο Αναγέννησης

 

Δασοχώρι

Rank
5
Matches
22
Won
6
Tied
8
Lost
8

Last Match

Δασοχώρι Χρυσό

22. Match Day

26. Μαρτίου 2017 16:30 Γήπεδο Δασοχωρίου

 

Δραβήσκος

Rank
6
Matches
22
Won
7
Tied
8
Lost
7

Last Match

Δραβήσκος Καρπερή

22. Match Day

26. Μαρτίου 2017 16:30 Γήπεδο Δραβίσκου

 

Καρπερή

Rank
1
Matches
22
Won
15
Tied
6
Lost
1

Last Match

Δραβήσκος Καρπερή

22. Match Day

26. Μαρτίου 2017 16:30 Γήπεδο Δραβίσκου

 

Λευκώνας

Rank
11
Matches
22
Won
3
Tied
4
Lost
15

Last Match

Αναγέννηση Λευκώνας

22. Match Day

26. Μαρτίου 2017 16:30 Γήπεδο Αναγέννησης

 

Λιθότοπος

Rank
2
Matches
22
Won
13
Tied
6
Lost
3

Last Match

Λιθότοπος Σιδηρόκαστρο

22. Match Day

26. Μαρτίου 2017 16:30 Γήπεδο Λιθοτόπου

 

Νέα Ζίχνη

Rank
12
Matches
22
Won
2
Tied
5
Lost
15

Last Match

Νέα Ζίχνη Χείμαρος

22. Match Day

26. Μαρτίου 2017 16:30 Γήπεδο Νέας Ζίχνης

 

Πανσουλιακός

Rank
10
Matches
22
Won
5
Tied
8
Lost
9
Coach
Κεχλιμπάρης Γεώργιος
Website
https://pansouliakos.gr/

Last Match

Σκούταρι Πανσουλιακός

22. Match Day

26. Μαρτίου 2017 16:30 Γήπεδο Σκουτάρεως

 

Σιδηρόκαστρο

Rank
4
Matches
22
Won
10
Tied
4
Lost
8

Last Match

Λιθότοπος Σιδηρόκαστρο

22. Match Day

26. Μαρτίου 2017 16:30 Γήπεδο Λιθοτόπου

 

Σκούταρι

Rank
3
Matches
22
Won
13
Tied
5
Lost
4

Last Match

Σκούταρι Πανσουλιακός

22. Match Day

26. Μαρτίου 2017 16:30 Γήπεδο Σκουτάρεως

 

1 2

Α΄Κατηγορία 1ος Όμιλος

Αναγέννηση

Rank
7
Matches
22
Won
7
Tied
8
Lost
7

Last Match

Αναγέννηση Λευκώνας

22. Match Day

26. Μαρτίου 2017 16:30 Γήπεδο Αναγέννησης

 

Δασοχώρι

Rank
5
Matches
22
Won
6
Tied
8
Lost
8

Last Match

Δασοχώρι Χρυσό

22. Match Day

26. Μαρτίου 2017 16:30 Γήπεδο Δασοχωρίου

 

Δραβήσκος

Rank
6
Matches
22
Won
7
Tied
8
Lost
7

Last Match

Δραβήσκος Καρπερή

22. Match Day

26. Μαρτίου 2017 16:30 Γήπεδο Δραβίσκου

 

Καρπερή

Rank
1
Matches
22
Won
15
Tied
6
Lost
1

Last Match

Δραβήσκος Καρπερή

22. Match Day

26. Μαρτίου 2017 16:30 Γήπεδο Δραβίσκου

 

Λευκώνας

Rank
11
Matches
22
Won
3
Tied
4
Lost
15

Last Match

Αναγέννηση Λευκώνας

22. Match Day

26. Μαρτίου 2017 16:30 Γήπεδο Αναγέννησης

 

Λιθότοπος

Rank
2
Matches
22
Won
13
Tied
6
Lost
3

Last Match

Λιθότοπος Σιδηρόκαστρο

22. Match Day

26. Μαρτίου 2017 16:30 Γήπεδο Λιθοτόπου

 

Νέα Ζίχνη

Rank
12
Matches
22
Won
2
Tied
5
Lost
15

Last Match

Νέα Ζίχνη Χείμαρος

22. Match Day

26. Μαρτίου 2017 16:30 Γήπεδο Νέας Ζίχνης

 

Πανσουλιακός

Rank
10
Matches
22
Won
5
Tied
8
Lost
9
Coach
Κεχλιμπάρης Γεώργιος
Website
https://pansouliakos.gr/

Last Match

Σκούταρι Πανσουλιακός

22. Match Day

26. Μαρτίου 2017 16:30 Γήπεδο Σκουτάρεως

 

Σιδηρόκαστρο

Rank
4
Matches
22
Won
10
Tied
4
Lost
8

Last Match

Λιθότοπος Σιδηρόκαστρο

22. Match Day

26. Μαρτίου 2017 16:30 Γήπεδο Λιθοτόπου

 

Σκούταρι

Rank
3
Matches
22
Won
13
Tied
5
Lost
4

Last Match

Σκούταρι Πανσουλιακός

22. Match Day

26. Μαρτίου 2017 16:30 Γήπεδο Σκουτάρεως

 

1 2

Α΄Κατηγορία 2ος Όμιλος

Αναγέννηση

Rank
7
Matches
22
Won
7
Tied
8
Lost
7

Last Match

Αναγέννηση Λευκώνας

22. Match Day

26. Μαρτίου 2017 16:30 Γήπεδο Αναγέννησης

 

Δασοχώρι

Rank
5
Matches
22
Won
6
Tied
8
Lost
8

Last Match

Δασοχώρι Χρυσό

22. Match Day

26. Μαρτίου 2017 16:30 Γήπεδο Δασοχωρίου

 

Δραβήσκος

Rank
6
Matches
22
Won
7
Tied
8
Lost
7

Last Match

Δραβήσκος Καρπερή

22. Match Day

26. Μαρτίου 2017 16:30 Γήπεδο Δραβίσκου

 

Καρπερή

Rank
1
Matches
22
Won
15
Tied
6
Lost
1

Last Match

Δραβήσκος Καρπερή

22. Match Day

26. Μαρτίου 2017 16:30 Γήπεδο Δραβίσκου

 

Λευκώνας

Rank
11
Matches
22
Won
3
Tied
4
Lost
15

Last Match

Αναγέννηση Λευκώνας

22. Match Day

26. Μαρτίου 2017 16:30 Γήπεδο Αναγέννησης

 

Λιθότοπος

Rank
2
Matches
22
Won
13
Tied
6
Lost
3

Last Match

Λιθότοπος Σιδηρόκαστρο

22. Match Day

26. Μαρτίου 2017 16:30 Γήπεδο Λιθοτόπου

 

Νέα Ζίχνη

Rank
12
Matches
22
Won
2
Tied
5
Lost
15

Last Match

Νέα Ζίχνη Χείμαρος

22. Match Day

26. Μαρτίου 2017 16:30 Γήπεδο Νέας Ζίχνης

 

Πανσουλιακός

Rank
10
Matches
22
Won
5
Tied
8
Lost
9
Coach
Κεχλιμπάρης Γεώργιος
Website
https://pansouliakos.gr/

Last Match

Σκούταρι Πανσουλιακός

22. Match Day

26. Μαρτίου 2017 16:30 Γήπεδο Σκουτάρεως

 

Σιδηρόκαστρο

Rank
4
Matches
22
Won
10
Tied
4
Lost
8

Last Match

Λιθότοπος Σιδηρόκαστρο

22. Match Day

26. Μαρτίου 2017 16:30 Γήπεδο Λιθοτόπου

 

Σκούταρι

Rank
3
Matches
22
Won
13
Tied
5
Lost
4

Last Match

Σκούταρι Πανσουλιακός

22. Match Day

26. Μαρτίου 2017 16:30 Γήπεδο Σκουτάρεως

 

1 2

Β΄Κατηγορία 1ος Όμιλος

Αναγέννηση

Rank
7
Matches
22
Won
7
Tied
8
Lost
7

Last Match

Αναγέννηση Λευκώνας

22. Match Day

26. Μαρτίου 2017 16:30 Γήπεδο Αναγέννησης

 

Δασοχώρι

Rank
5
Matches
22
Won
6
Tied
8
Lost
8

Last Match

Δασοχώρι Χρυσό

22. Match Day

26. Μαρτίου 2017 16:30 Γήπεδο Δασοχωρίου

 

Δραβήσκος

Rank
6
Matches
22
Won
7
Tied
8
Lost
7

Last Match

Δραβήσκος Καρπερή

22. Match Day

26. Μαρτίου 2017 16:30 Γήπεδο Δραβίσκου

 

Καρπερή

Rank
1
Matches
22
Won
15
Tied
6
Lost
1

Last Match

Δραβήσκος Καρπερή

22. Match Day

26. Μαρτίου 2017 16:30 Γήπεδο Δραβίσκου

 

Λευκώνας

Rank
11
Matches
22
Won
3
Tied
4
Lost
15

Last Match

Αναγέννηση Λευκώνας

22. Match Day

26. Μαρτίου 2017 16:30 Γήπεδο Αναγέννησης

 

Λιθότοπος

Rank
2
Matches
22
Won
13
Tied
6
Lost
3

Last Match

Λιθότοπος Σιδηρόκαστρο

22. Match Day

26. Μαρτίου 2017 16:30 Γήπεδο Λιθοτόπου

 

Νέα Ζίχνη

Rank
12
Matches
22
Won
2
Tied
5
Lost
15

Last Match

Νέα Ζίχνη Χείμαρος

22. Match Day

26. Μαρτίου 2017 16:30 Γήπεδο Νέας Ζίχνης

 

Πανσουλιακός

Rank
10
Matches
22
Won
5
Tied
8
Lost
9
Coach
Κεχλιμπάρης Γεώργιος
Website
https://pansouliakos.gr/

Last Match

Σκούταρι Πανσουλιακός

22. Match Day

26. Μαρτίου 2017 16:30 Γήπεδο Σκουτάρεως

 

Σιδηρόκαστρο

Rank
4
Matches
22
Won
10
Tied
4
Lost
8

Last Match

Λιθότοπος Σιδηρόκαστρο

22. Match Day

26. Μαρτίου 2017 16:30 Γήπεδο Λιθοτόπου

 

Σκούταρι

Rank
3
Matches
22
Won
13
Tied
5
Lost
4

Last Match

Σκούταρι Πανσουλιακός

22. Match Day

26. Μαρτίου 2017 16:30 Γήπεδο Σκουτάρεως

 

1 2

Β΄Κατηγορία 2ος Όμιλος

Αναγέννηση

Rank
7
Matches
22
Won
7
Tied
8
Lost
7

Last Match

Αναγέννηση Λευκώνας

22. Match Day

26. Μαρτίου 2017 16:30 Γήπεδο Αναγέννησης

 

Δασοχώρι

Rank
5
Matches
22
Won
6
Tied
8
Lost
8

Last Match

Δασοχώρι Χρυσό

22. Match Day

26. Μαρτίου 2017 16:30 Γήπεδο Δασοχωρίου

 

Δραβήσκος

Rank
6
Matches
22
Won
7
Tied
8
Lost
7

Last Match

Δραβήσκος Καρπερή

22. Match Day

26. Μαρτίου 2017 16:30 Γήπεδο Δραβίσκου

 

Καρπερή

Rank
1
Matches
22
Won
15
Tied
6
Lost
1

Last Match

Δραβήσκος Καρπερή

22. Match Day

26. Μαρτίου 2017 16:30 Γήπεδο Δραβίσκου

 

Λευκώνας

Rank
11
Matches
22
Won
3
Tied
4
Lost
15

Last Match

Αναγέννηση Λευκώνας

22. Match Day

26. Μαρτίου 2017 16:30 Γήπεδο Αναγέννησης

 

Λιθότοπος

Rank
2
Matches
22
Won
13
Tied
6
Lost
3

Last Match

Λιθότοπος Σιδηρόκαστρο

22. Match Day

26. Μαρτίου 2017 16:30 Γήπεδο Λιθοτόπου

 

Νέα Ζίχνη

Rank
12
Matches
22
Won
2
Tied
5
Lost
15

Last Match

Νέα Ζίχνη Χείμαρος

22. Match Day

26. Μαρτίου 2017 16:30 Γήπεδο Νέας Ζίχνης

 

Πανσουλιακός

Rank
10
Matches
22
Won
5
Tied
8
Lost
9
Coach
Κεχλιμπάρης Γεώργιος
Website
https://pansouliakos.gr/

Last Match

Σκούταρι Πανσουλιακός

22. Match Day

26. Μαρτίου 2017 16:30 Γήπεδο Σκουτάρεως

 

Σιδηρόκαστρο

Rank
4
Matches
22
Won
10
Tied
4
Lost
8

Last Match

Λιθότοπος Σιδηρόκαστρο

22. Match Day

26. Μαρτίου 2017 16:30 Γήπεδο Λιθοτόπου

 

Σκούταρι

Rank
3
Matches
22
Won
13
Tied
5
Lost
4

Last Match

Σκούταρι Πανσουλιακός

22. Match Day

26. Μαρτίου 2017 16:30 Γήπεδο Σκουτάρεως

 

1 2