Αρχείο Αγώνων Ε.Π.Σ. Σερρών  2014-15

Επίλεκτη Κατηγορία

Club 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
1 Logo Καρπερή - 4:0 2:2 1:0 3:0 3:1 4:0 2:1 3:0 5:0 1:1 4:1
2 Logo Λιθότοπος 0:4 - 1:6 2:0 1:0 2:1 3:2 4:1 2:3 3:2 3:0 2:1
3 Logo Σκούταρι 2:2 6:1 - 0:1 1:2 3:0 1:0 2:1 4:1 2:0 5:0 1:1
4 Logo Σιδηρόκαστρο 0:1 0:2 1:0 - 0:1 0:2 0:2 4:0 3:0 2:0 2:0 1:0
5 Logo Δασοχώρι 0:3 0:1 2:1 1:0 - 1:2 0:0 0:2 4:0 5:0 0:0 0:0
6 Logo Δραβήσκος 1:3 1:2 0:3 2:0 2:1 - 1:1 3:1 2:2 1:1 0:0 2:2
7 Logo Αναγέννηση 0:4 2:3 0:1 2:0 0:0 1:1 - 0:1 2:1 0:0 1:2 2:0
8 Logo Χείμαρος 1:2 1:4 1:2 0:4 2:0 1:3 1:0 - 2:1 0:1 1:0 3:0
9 Logo Χρυσό 0:3 3:2 1:4 0:3 0:4 2:2 1:2 1:2 - 2:5 0:2 3:1
10 Logo Πανσουλιακός 0:5 2:3 0:2 0:2 0:5 1:1 0:0 1:0 5:2 - 2:1 4:4
11 Logo Λευκώνας 1:1 0:3 0:5 0:2 0:0 0:0 2:1 0:1 2:0 1:2 - 0:4
12 Logo Νέα Ζίχνη 1:4 1:2 1:1 0:1 0:0 2:2 0:2 0:3 1:3 4:4 4:0 -

Α΄ Κατηγορία 1ος Όμιλος

Club 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
1 Logo Καρπερή - 4:0 2:2 1:0 3:0 3:1 4:0 2:1 3:0 5:0 1:1 4:1
2 Logo Λιθότοπος 0:4 - 1:6 2:0 1:0 2:1 3:2 4:1 2:3 3:2 3:0 2:1
3 Logo Σκούταρι 2:2 6:1 - 0:1 1:2 3:0 1:0 2:1 4:1 2:0 5:0 1:1
4 Logo Σιδηρόκαστρο 0:1 0:2 1:0 - 0:1 0:2 0:2 4:0 3:0 2:0 2:0 1:0
5 Logo Δασοχώρι 0:3 0:1 2:1 1:0 - 1:2 0:0 0:2 4:0 5:0 0:0 0:0
6 Logo Δραβήσκος 1:3 1:2 0:3 2:0 2:1 - 1:1 3:1 2:2 1:1 0:0 2:2
7 Logo Αναγέννηση 0:4 2:3 0:1 2:0 0:0 1:1 - 0:1 2:1 0:0 1:2 2:0
8 Logo Χείμαρος 1:2 1:4 1:2 0:4 2:0 1:3 1:0 - 2:1 0:1 1:0 3:0
9 Logo Χρυσό 0:3 3:2 1:4 0:3 0:4 2:2 1:2 1:2 - 2:5 0:2 3:1
10 Logo Πανσουλιακός 0:5 2:3 0:2 0:2 0:5 1:1 0:0 1:0 5:2 - 2:1 4:4
11 Logo Λευκώνας 1:1 0:3 0:5 0:2 0:0 0:0 2:1 0:1 2:0 1:2 - 0:4
12 Logo Νέα Ζίχνη 1:4 1:2 1:1 0:1 0:0 2:2 0:2 0:3 1:3 4:4 4:0 -

Α΄ Κατηγορία 2ος Όμιλος

Club 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
1 Logo Καρπερή - 4:0 2:2 1:0 3:0 3:1 4:0 2:1 3:0 5:0 1:1 4:1
2 Logo Λιθότοπος 0:4 - 1:6 2:0 1:0 2:1 3:2 4:1 2:3 3:2 3:0 2:1
3 Logo Σκούταρι 2:2 6:1 - 0:1 1:2 3:0 1:0 2:1 4:1 2:0 5:0 1:1
4 Logo Σιδηρόκαστρο 0:1 0:2 1:0 - 0:1 0:2 0:2 4:0 3:0 2:0 2:0 1:0
5 Logo Δασοχώρι 0:3 0:1 2:1 1:0 - 1:2 0:0 0:2 4:0 5:0 0:0 0:0
6 Logo Δραβήσκος 1:3 1:2 0:3 2:0 2:1 - 1:1 3:1 2:2 1:1 0:0 2:2
7 Logo Αναγέννηση 0:4 2:3 0:1 2:0 0:0 1:1 - 0:1 2:1 0:0 1:2 2:0
8 Logo Χείμαρος 1:2 1:4 1:2 0:4 2:0 1:3 1:0 - 2:1 0:1 1:0 3:0
9 Logo Χρυσό 0:3 3:2 1:4 0:3 0:4 2:2 1:2 1:2 - 2:5 0:2 3:1
10 Logo Πανσουλιακός 0:5 2:3 0:2 0:2 0:5 1:1 0:0 1:0 5:2 - 2:1 4:4
11 Logo Λευκώνας 1:1 0:3 0:5 0:2 0:0 0:0 2:1 0:1 2:0 1:2 - 0:4
12 Logo Νέα Ζίχνη 1:4 1:2 1:1 0:1 0:0 2:2 0:2 0:3 1:3 4:4 4:0 -

Β΄ Κατηγορία 1ος Όμιλος

Club 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
1 Logo Καρπερή - 4:0 2:2 1:0 3:0 3:1 4:0 2:1 3:0 5:0 1:1 4:1
2 Logo Λιθότοπος 0:4 - 1:6 2:0 1:0 2:1 3:2 4:1 2:3 3:2 3:0 2:1
3 Logo Σκούταρι 2:2 6:1 - 0:1 1:2 3:0 1:0 2:1 4:1 2:0 5:0 1:1
4 Logo Σιδηρόκαστρο 0:1 0:2 1:0 - 0:1 0:2 0:2 4:0 3:0 2:0 2:0 1:0
5 Logo Δασοχώρι 0:3 0:1 2:1 1:0 - 1:2 0:0 0:2 4:0 5:0 0:0 0:0
6 Logo Δραβήσκος 1:3 1:2 0:3 2:0 2:1 - 1:1 3:1 2:2 1:1 0:0 2:2
7 Logo Αναγέννηση 0:4 2:3 0:1 2:0 0:0 1:1 - 0:1 2:1 0:0 1:2 2:0
8 Logo Χείμαρος 1:2 1:4 1:2 0:4 2:0 1:3 1:0 - 2:1 0:1 1:0 3:0
9 Logo Χρυσό 0:3 3:2 1:4 0:3 0:4 2:2 1:2 1:2 - 2:5 0:2 3:1
10 Logo Πανσουλιακός 0:5 2:3 0:2 0:2 0:5 1:1 0:0 1:0 5:2 - 2:1 4:4
11 Logo Λευκώνας 1:1 0:3 0:5 0:2 0:0 0:0 2:1 0:1 2:0 1:2 - 0:4
12 Logo Νέα Ζίχνη 1:4 1:2 1:1 0:1 0:0 2:2 0:2 0:3 1:3 4:4 4:0 -

Β΄ Κατηγορία 2ος Όμιλος

Club 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
1 Logo Καρπερή - 4:0 2:2 1:0 3:0 3:1 4:0 2:1 3:0 5:0 1:1 4:1
2 Logo Λιθότοπος 0:4 - 1:6 2:0 1:0 2:1 3:2 4:1 2:3 3:2 3:0 2:1
3 Logo Σκούταρι 2:2 6:1 - 0:1 1:2 3:0 1:0 2:1 4:1 2:0 5:0 1:1
4 Logo Σιδηρόκαστρο 0:1 0:2 1:0 - 0:1 0:2 0:2 4:0 3:0 2:0 2:0 1:0
5 Logo Δασοχώρι 0:3 0:1 2:1 1:0 - 1:2 0:0 0:2 4:0 5:0 0:0 0:0
6 Logo Δραβήσκος 1:3 1:2 0:3 2:0 2:1 - 1:1 3:1 2:2 1:1 0:0 2:2
7 Logo Αναγέννηση 0:4 2:3 0:1 2:0 0:0 1:1 - 0:1 2:1 0:0 1:2 2:0
8 Logo Χείμαρος 1:2 1:4 1:2 0:4 2:0 1:3 1:0 - 2:1 0:1 1:0 3:0
9 Logo Χρυσό 0:3 3:2 1:4 0:3 0:4 2:2 1:2 1:2 - 2:5 0:2 3:1
10 Logo Πανσουλιακός 0:5 2:3 0:2 0:2 0:5 1:1 0:0 1:0 5:2 - 2:1 4:4
11 Logo Λευκώνας 1:1 0:3 0:5 0:2 0:0 0:0 2:1 0:1 2:0 1:2 - 0:4
12 Logo Νέα Ζίχνη 1:4 1:2 1:1 0:1 0:0 2:2 0:2 0:3 1:3 4:4 4:0 -

Β΄ Κατηγορία 3ος Όμιλος

Club 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
1 Logo Καρπερή - 4:0 2:2 1:0 3:0 3:1 4:0 2:1 3:0 5:0 1:1 4:1
2 Logo Λιθότοπος 0:4 - 1:6 2:0 1:0 2:1 3:2 4:1 2:3 3:2 3:0 2:1
3 Logo Σκούταρι 2:2 6:1 - 0:1 1:2 3:0 1:0 2:1 4:1 2:0 5:0 1:1
4 Logo Σιδηρόκαστρο 0:1 0:2 1:0 - 0:1 0:2 0:2 4:0 3:0 2:0 2:0 1:0
5 Logo Δασοχώρι 0:3 0:1 2:1 1:0 - 1:2 0:0 0:2 4:0 5:0 0:0 0:0
6 Logo Δραβήσκος 1:3 1:2 0:3 2:0 2:1 - 1:1 3:1 2:2 1:1 0:0 2:2
7 Logo Αναγέννηση 0:4 2:3 0:1 2:0 0:0 1:1 - 0:1 2:1 0:0 1:2 2:0
8 Logo Χείμαρος 1:2 1:4 1:2 0:4 2:0 1:3 1:0 - 2:1 0:1 1:0 3:0
9 Logo Χρυσό 0:3 3:2 1:4 0:3 0:4 2:2 1:2 1:2 - 2:5 0:2 3:1
10 Logo Πανσουλιακός 0:5 2:3 0:2 0:2 0:5 1:1 0:0 1:0 5:2 - 2:1 4:4
11 Logo Λευκώνας 1:1 0:3 0:5 0:2 0:0 0:0 2:1 0:1 2:0 1:2 - 0:4
12 Logo Νέα Ζίχνη 1:4 1:2 1:1 0:1 0:0 2:2 0:2 0:3 1:3 4:4 4:0 -