Αγώνες κυπέλλου Ε.Π.Σ. Σερρών 2014-2015
Σημ.: 1.Με κόκκινο χρώμα οι ομάδες που προκρίνονται στην επόμενη αγωνιστική

2. Οι αγώνες με αστερίσκο (*) κρίθηκαν στην παράταση ή στα πέναλτι

Ημερομηνία
Ομάδα (Α)
Σκορ
Ομάδα (Β)
2η Αγωνιστική
29-10-2014
Νέο Πετρίτσι
Σιδηρόκαστρο
29-10-2014
Κεσσάνη
Ροδόπολη
29-10-2014
Α. Ποροϊα
Δασοχώρι
29-10-2014
Μεγαλοχώρι
Γόνιμο
29-10-2014
Α.Βροντού
Χείμαρος
29-10-2014
Α. Καμήλα
Νεοχώρι
29-10-2014
Αμμουδιά
Αναγέννηση
29-10-2014
ΠΟΣ 2000
Λιθότοπος
29-10-2014
Μαυρόλοφος
Ορεινή
29-10-2014
Παλαιοκώμη
Χρυσό
29-10-2014
Πανσουλιακός
Παραλίμνιο
29-10-2014
Τούμπα
Δραβίσκος
29-10-2014
Κ. Καμήλα
Σκούταρι
29-10-2014
Πεπονιά
Μονόβρυση
29-10-2014
Νιγρίτα
Βέργη
29-10-2014
Πήγασος
Α. Μητρούση
1η Αγωνιστική
1ος Όμιλος
13/09/2014 17:00
Ακριτοχώρι
1-4
Νέο Πετρίτσι
14/09/2014 17:00
Κερκίνη
0-4
Σιδηρόκαστρο
14/09/2014 17:00
Ροδόπολη
2-0
Βυρώνεια
14/09/2014 17:00
Πλατανάκια
0-9
Α. Ποροϊα
2ος Όμιλος
13/09/2014 17:00
Χαροπό
1-3
Γόνιμο
13/09/2014 17:00
Λιβαδοχώρι
1-5
Χείμαρος
13/09/2014 17:00
Κεσσάνη
2-1
Χρυσοχώραφα
14/09/2014 17:00
Λιθότοπος
3-1
Βαμβακόφυτο
3ος Όμιλος
13/09/2014 17:00
Προβατάς
1-2
Βέργη
14/09/2014 17:00
Στρυμονικό
2-3
Α. Μητρούση
14/09/2014 17:00
Χριστός
0-3
Πανσουλιακός
14/09/2014 17:00
Κ. Καμήλα
2-4
Λευκώνας
4ος Όμιλος
13/09/2014 17:00
Α.Βροντού
3-2
Οινούσα
14/09/2014 17:00
Μεγαλοχώρι
3-0
Λέοντες
14/09/2014 17:00
Α. Καμήλα
2-1
Γεφυρούδι
14/09/2014 17:00
Επτάμυλοι
0-3
Αμμουδιά
5ος Όμιλος
14/09/2014 17:00
Κωνσταντινάτο
1-5
Μονόβρυση
14/09/2014 17:00
Μεσολάκκια
2-5
Πήγασος
14/09/2014 17:00
Ανατολή
2-5
Ορεινή
17/09/2014 17:00
Ν. Σκοπός.
0-3
Πεπονιά
6ος Όμιλος
13/09/2014 17:00
Παλαιοκώμη
6-5*
ΑΟ Νιγρίτας
14/09/2014 17:00
Ίβηρα
1-3
Χρυσό
14/09/2014 17:00
Άγ. Πνεύμα
1-2
Νιγρίτα
14/09/2014 17:00
Αχινός
1-3
Νεοχώρι
7ος Όμιλος
13/09/2014 17:00
Ροδολίβος
1-6
Μαυρόλοφος
13/09/2014 17:00
Νέα Ζίχνη
0-2
Παραλήμνιο
14/09/2014 17:00
Τούμπα 4-1 Κορμίστα
( Ματαιώνεται )
Δραβίσκος
3-0
Ψυχικό
8ος Όμιλος
13/09/2014 17:00
Καρπερή
0-2
Αναγέννηση
14/09/2014 17:00
Ψωμοτόπι
0-5
Δασοχώρι
14/09/2014 17:00
Σκούταρι 1-0 Σκοτούσα
( Ματαιώνεται )
ΠΟΣ 2000
3-0
Μελενικίτσι