Αγώνες κυπέλλου Ε.Π.Σ. Σερρών 2014-2015
Σημ.: 1.Με κόκκινο χρώμα οι ομάδες που προκρίνονται στην επόμενη αγωνιστική

2. Οι αγώνες με αστερίσκο (*) κρίθηκαν στην παράταση ή στα πέναλτι

Ημερομηνία
Ομάδα (Α)
Σκορ
Ομάδα (Β)
3η Αγωνιστική
———
Ροδόπολη
Α. Καμήλα
———
Λιθότοπος
Μεγαλοχώρι
———
Χείμαρος
Α. Ποροϊα
———
Σιδηρόκαστρο
Αναγέννηση
———
Μαυρόλοφος
Μονόβρυση
———
Δραβίσκος
Νιγρίτα
———
Σκούταρι
Πήγασος
———
Παραλίμνιο
Χρυσό
Ημερομηνία
Ομάδα (Α)
Σκορ
Ομάδα (Β)
2η Αγωνιστική
29-10-2014
Νέο Πετρίτσι
1-3
Σιδηρόκαστρο
29-10-2014
Κεσσάνη
0-2
Ροδόπολη
29-10-2014
Α. Ποροϊα
3-1
Δασοχώρι
29-10-2014
Μεγαλοχώρι
3-2
Γόνιμο
29-10-2014
Α.Βροντού
0-2
Χείμαρος
29-10-2014
Α. Καμήλα
6-1
Νεοχώρι
29-10-2014
Αμμουδιά
0-3
Αναγέννηση
29-10-2014
Μαυρόλοφος
2-0
Ορεινή
29-10-2014
Παλαιοκώμη
0-4
Χρυσό
29-10-2014
Πανσουλιακός
0-1
Παραλίμνιο
29-10-2014
Τούμπα
3-4
Δραβίσκος
29-10-2014
Κ. Καμήλα
1-5
Σκούταρι
29-10-2014
Μονόβρυση
5-0
Πεπονιά
29-10-2014
Νιγρίτα
2-0
Βέργη
29-10-2014
Πήγασος
2-1
Α. Μητρούση (*)
05-11-2014
ΠΟΣ 2000
0-4
Λιθότοπος
1η Αγωνιστική
1ος Όμιλος
13/09/2014 17:00
Ακριτοχώρι
1-4
Νέο Πετρίτσι
14/09/2014 17:00
Κερκίνη
0-4
Σιδηρόκαστρο
14/09/2014 17:00
Ροδόπολη
2-0
Βυρώνεια
14/09/2014 17:00
Πλατανάκια
0-9
Α. Ποροϊα
2ος Όμιλος
13/09/2014 17:00
Χαροπό
1-3
Γόνιμο
13/09/2014 17:00
Λιβαδοχώρι
1-5
Χείμαρος
13/09/2014 17:00
Κεσσάνη
2-1
Χρυσοχώραφα
14/09/2014 17:00
Λιθότοπος
3-1
Βαμβακόφυτο
3ος Όμιλος
13/09/2014 17:00
Προβατάς
1-2
Βέργη
14/09/2014 17:00
Στρυμονικό
2-3
Α. Μητρούση
14/09/2014 17:00
Χριστός
0-3
Πανσουλιακός
14/09/2014 17:00
Κ. Καμήλα
2-4
Λευκώνας
4ος Όμιλος
13/09/2014 17:00
Α.Βροντού
3-2
Οινούσα
14/09/2014 17:00
Μεγαλοχώρι
3-0
Λέοντες
14/09/2014 17:00
Α. Καμήλα
2-1
Γεφυρούδι
14/09/2014 17:00
Επτάμυλοι
0-3
Αμμουδιά
5ος Όμιλος
14/09/2014 17:00
Κωνσταντινάτο
1-5
Μονόβρυση
14/09/2014 17:00
Μεσολάκκια
2-5
Πήγασος
14/09/2014 17:00
Ανατολή
2-5
Ορεινή
17/09/2014 17:00
Ν. Σκοπός.
0-3
Πεπονιά
6ος Όμιλος
13/09/2014 17:00
Παλαιοκώμη
6-5*
ΑΟ Νιγρίτας
14/09/2014 17:00
Ίβηρα
1-3
Χρυσό
14/09/2014 17:00
Άγ. Πνεύμα
1-2
Νιγρίτα
14/09/2014 17:00
Αχινός
1-3
Νεοχώρι
7ος Όμιλος
13/09/2014 17:00
Ροδολίβος
1-6
Μαυρόλοφος
13/09/2014 17:00
Νέα Ζίχνη
0-2
Παραλήμνιο
14/09/2014 17:00
Τούμπα 4-1 Κορμίστα
( Ματαιώνεται )
Δραβίσκος
3-0
Ψυχικό
8ος Όμιλος
13/09/2014 17:00
Καρπερή
0-2
Αναγέννηση
14/09/2014 17:00
Ψωμοτόπι
0-5
Δασοχώρι
14/09/2014 17:00
Σκούταρι 1-0 Σκοτούσα
( Ματαιώνεται )
ΠΟΣ 2000
3-0
Μελενικίτσι