Αγώνες κυπέλλου Ε.Π.Σ. Σερρών 2013-2014
Σημ.: 1.Με κόκκινο χρώμα οι ομάδες που προκρίνονται στην επόμενη αγωνιστική

2. Οι  αγώνες με αστερίσκο (*)  κρίθηκαν στην παράταση ή στα πέναλτι

Ημερομηνία
Ομάδα (Α)
Σκόρ
Ομάδα (Β)
Τ Ε Λ Ι Κ Ο Σ
19/02/2014 15:00
Αναγέννηση
1-0
Αμμουδιά
Ημερομηνία
Ομάδα (Α)
Σκόρ
Ομάδα (Β)
5η Αγωνιστική
11/12/2013 14:30
Αναγέννηση
2-0
Παραλίμνιο
11/12/2013 14:30
Ψυχικό
1-1
Αμμουδιά
22/01/2014 14:30
Παραλίμνιο
1-0
Αναγέννηση
22/01/2014 14:30
Αμμουδιά
3-0
Ψυχικό
Ημερομηνία
Ομάδα (Α)
Σκόρ
Ομάδα (Β)
4η Αγωνιστική
06/11/2013 14:30
Α.Ποροϊα
0-1
Ψυχικό
06/11/2013 14:30
Νικόκλεια
0-3
Παραλίμνιο
06/11/2013 14:30
Αμμουδιά
4-2
Χρυσό
06/11/2013 14:30
Αναγέννηση
1-0
Πήγασος
Ημερομηνία
Ομάδα (Α)
Σκόρ
Ομάδα (Β)
3η Αγωνιστική
25/09/2013 16:30
Σκοτούσα
0-3
Αμμουδιά
25/09/2013 16:30
Καρπερή
0-2
Αναγέννηση
25/09/2013 16:30
Α.Ποροϊα
4-2
Γεφυρούδι
25/09/2013 16:30
Παραλίμνιο
3-1
Δραβήσκος
25/09/2013 16:30
Σέρρες 1800
1-2
Ψυχικό
25/09/2013 16:30
Χρυσό
1-0
Πανσουλιακός
25/09/2013 16:30
Πήγασος
3-2
Νέα Ζίχνη
02/10/2013 16:00
Νικόκλεια
2-1
Μεγαλοχώρι
Ημερομηνία
Ομάδα (Α)
Σκόρ
Ομάδα (Β)
2η Αγωνιστική
07/09/2013 17:00
Ροδόπολη
0-1
Α.Ποροϊα
07/09/2013 17:00
Λιμνοχώρι
7-8 *
Καρπερή
07/09/2013 17:00
Ψωμοτόπι
0-1
Μεγαλοχώρι
07/09/2013 17:00
Ακριτοχώρι
0-5
Αμμουδιά
07/09/2013 17:00
Άμπελοι
0-1
Σκοτούσα
07/09/2013 17:00
Α.Βροντού
4-5 *
Πανσουλιακός
07/09/2013 17:00
Σέρρες 1800
4-1 *
Πεπονιά
07/09/2013 17:00
Τούμπα
1-6
Νέα Ζίχνη
07/09/2013 17:00
Κορμίστα
0-3
Δραβήσκος
08/09/2013 17:00
Χριστός
0-3
Νικόκλεια
08/09/2013 17:00
Αναγέννηση
2-0
Βέργη
08/09/2013 17:00
Βαμβακόφυτο
1-2
Γεφυρούδι
08/09/2013 17:00
Ορεινή
5-6 *
Χρυσό
08/09/2013 17:00
Μονόβρυση
0-3
Ψυχικό
08/09/2013 17:00
Παραλίμνιο
2-0
Α. Μητρούση
08/09/2013 17:00
Α. Καμήλα
2-3
Πήγασος
Ημερομηνία
Ομάδα (Α)
Σκόρ
Ομάδα (Β)
1η Αγωνιστική
1ος Όμιλος
31/08/2013 17:30
Καστανούσα
2-4
Ακριτοχώρι
01/09/2013 17:30
Κερκίνη
0-3
Ροδόπολη
01/09/2013 17:30
Πλατανάκια
0-4
Α.Ποροϊα
01/09/2013 17:30
Ν. Πετρίτσι
3-6
Μεγαλοχώρι
2ος Όμιλος
31/08/2013 17:30
Ψωμοτόπι
2-1
Κοίμηση
01/09/2013 17:30
Δασοχώρι
2-4
Αμμουδιά
01/09/2013 17:30
Γόνιμο
2-5
Λιμνοχώρι
01/09/2013 17:30
Χρυσοχώραφα
0-3
Καρπερή
3ος Όμιλος
31/08/2013 17:30
Σκοτούσα
2-1
Θερμοπηγή
31/08/2013 17:30
Άγκιστρο
0-1
Γεφυρούδι
31/08/2013 17:30
Βαμβακόφυτο
3-1
Μελενικίτσι
01/09/2013 17:30
Χριστός
3-1
Χαρωπό
4ος Όμιλος
31/08/2013 17:30
Α.Βροντού
1-0
Πανσερραϊκή
31/08/2013 17:30
Ηρακλής Σ.
0-6
Α. Καμήλα
31/08/2013 17:30
Πήγασος
4-1
Κ. Δένδρα
01/09/2013 17:30
Λευκώνας
1-3
Α. Μητρούση
5ος Όμιλος
31/08/2013 17:30
Σέρρες 1800
2-0
Κ. Καμήλα
31/08/2013 17:30
Άγ. Πνεύμα
3-4
Πανσουλιακός
31/08/2013 17:30
Νεοχώρι Σερ.
0-2
Ορεινή
01/09/2013 17:30
Σκούταρι
0-1
Χρυσό
6ος Όμιλος
31/08/2013 17:30
Παραλίμνιο
6-1
Νιγρίτα
31/08/2013 17:30
Ίβηρα
1-3
Ψυχικό
01/09/2013 17:30
Οινούσα
0-1
Πεπονιά
——
Ρεπό
Μονόβρυση
7ος Όμιλος
31/08/2013 17:30
Ροδολίβος
3-4
Τούμπα
31/08/2013 17:30
Κορμίστα
1-0
Κρηνίδα
01/09/2013 17:30
Μαυρόλοφος
2-3
Δραβήσκος
8ος Όμιλος
31/08/2013 17:30
Προβατάς
1-3
Νικόκλεια
31/08/2013 17:30
Τριανταφυλλιά
2-3
Άμπελοι
01/09/2013 11:30
Κωνσταντινάτο
0-3
Αναγέννηση
01/09/2013 17:30
Βέργη
2-1
Χείμαρος