Α΄ Όμιλος


Αγώνας Αποτέλεσμα
20 Σεπτεμβρίου 2014 17:00
Ψυχικό – Πήγασος
0 - 3
20 Σεπτεμβρίου 2014 17:00
Εθνικός Σιδηροκάστρου – Ανω Ποροϊα
0 - 0
20 Σεπτεμβρίου 2014 17:00
Χείμαρος – Δασοχώρι
3 - 5
20 Σεπτεμβρίου 2014 17:00
Αμμουδιά – Γεφυρούδι
2 - 1
20 Σεπτεμβρίου 2014 17:00 Γήπεδο Λευκώνα
Λευκώνας – Νεοχώρι
0 - 0
20 Σεπτεμβρίου 2014 17:00 Γήπεδο Δραβήσκου
Δραβήσκος – Βέργη
1 - 0
20 Σεπτεμβρίου 2014 17:00
Καπνόφυτο – Κεσσάνη
0 - 5
20 Σεπτεμβρίου 2014 17:00
Άγκιστρο – Πλατανάκια
4 - 1
20 Σεπτεμβρίου 2014 17:00
Παλαιόκαστρο – Μοναστηράκι
3 - 2
20 Σεπτεμβρίου 2014 17:00
Προβατάς – Βαλτερό
3 - 0

1 2 3 23


Θέση   Αγ. Ν Ι Η ΓκολΔιαφορά Βαθμοί
0 Μαυρόλοφος 0 0 0 0 0:00 0:0
0 Ίβηρα 0 0 0 0 0:00 0:0
0 Τούμπα 0 0 0 0 0:00 0:0
0 Νέος Σκοπός 0 0 0 0 0:00 0:0
0 Μεσολακκιά 0 0 0 0 0:00 0:0
0 Οινούσα 0 0 0 0 0:00 0:0
0 Ροδολίβος 0 0 0 0 0:00 0:0
0 Εμμ. Παππάς 0 0 0 0 0:00 0:0
0 Πρώτη 0 0 0 0 0:00 0:0
0 Παλαιοκώμη 0 0 0 0 0:00 0:0
0 Αναστασιά 0 0 0 0 0:00 0:0
0 Κορμίστα 0 0 0 0 0:00 0:0
0 Αχινός (-2) 0 0 0 0 0:00 0:0
0 Κρηνίδα 0 0 0 0 0:00 0:0
0 Νέα Μπάφρα 0 0 0 0 0:00 0:0
0 Μαυροθάλασσα (-2) 0 0 0 0 0:00 0:0
0 Ανω Μητρούση 0 0 0 0 0:00 0:0
0 Χείμαρος 0 0 0 0 0:00 0:0
0 Αναγέννηση 0 0 0 0 0:00 0:0
0 Καρπερή 0 0 0 0 0:00 0:0
0 Ροδόπολη 0 0 0 0 0:00 0:0
0 Σιδηρόκαστρο 0 0 0 0 0:00 0:0
0 ΑΕ Νιγρίτας 0 0 0 0 0:00 0:0
0 Λιθότοπος 0 0 0 0 0:00 0:0
0 Ανω Μητρούση 0 0 0 0 0:00 0:0
0 Σκούταρι 0 0 0 0 0:00 0:0
1 Παραλίμνιο 22 18 2 2 58:18+40 56:8
1 Καρπερή 26 19 5 2 51:15+36 62:11
1 Δραβήσκος 26 18 5 3 60:22+38 59:14
1 Λιθότοπος 28 27 1 0 145:10+135 82:1
1 Ανω Βροντού 30 22 7 1 111:35+76 73:10
1 Μαυρόλοφος 30 27 3 0 90:12+78 82:3
1 Παραλίμνιο 10 6 1 3 22:7+15 25:10
1 Άνω Μητρούση 10 7 2 1 23:7+16 37:5
1 Αναγέννηση 22 16 4 2 45:11+34 52:10
1 Σκούταρι 26 25 1 0 84:8+76 76:1
1 Κεσσάνη 19 16 3 0 83:15+68 51:3
1 Βαλτοτόπι 18 14 1 3 49:21+28 43:10
1 Πανσουλιακός 5 1 2 2 3:8-5 5:8
1 Πανσουλιακός 3 2 0 1 4:2+2 4:2
1 Λιθότοπος 21 18 3 0 62:7+55 57:3
1 Σκοτούσα 1 1 0 0 7:0+7 7:0
1 Αναγέννηση 1 1 0 0 7:0+7 7:0
1 Παραλίμνιο 1 1 0 0 6:1+5 6:1
1 Σιδηρόκαστρο 1 1 0 0 4:0+4 4:0
1 Δασοχώρι 2 2 0 0 5:2+3 5:2
1 Αναγέννηση 1 1 0 0 2:1+1 2:1
1 Παραλίμνιο 10 8 2 0 25:6+19 33:2
1 Νέα Ζίχνη 9 5 2 2 13:7+6 21:8
1 Νέος Σκοπός 11 8 2 1 33:7+26 26:5
1 Καρπερή 11 9 2 0 32:6+26 29:2
1 Ροδόπολη 11 7 3 1 23:13+10 24:6
1 Κάτω Καμήλα 11 10 1 0 37:2+35 31:1
1 Πρώτη 10 8 2 0 36:10+26 26:2
1 Δασοχώρι 1 1 0 0 3:2+1 3:0
1 Πανσουλιακός 1 1 0 0 5:0+5 5:0
1 Πανσουλιακός 1 1 0 0 5:1+4 5:1
1 Ανω Μητρούση 4 4 0 0 6:1+5 12:0
1 Καρπερή 1 1 0 0 3:0+3 3:0
1 Δραβίσκος 1 1 0 0 7:0+7 3:0
1 Λιθότοπος 1 1 0 0 1:0+1 3:0
2 Δασοχώρι 22 12 7 3 46:22+24 43:16
2 Σκοτούσα 26 19 3 4 57:18+39 60:15
2 Νέα Ζίχνη 26 16 8 2 49:24+25 56:14
2 Χρυσοχώραφα 28 23 2 3 102:21+81 71:11
2 Νίκη Αμπέλων 30 20 8 2 72:24+48 68:14
2 Ίβηρα 30 23 5 2 96:15+81 74:11
2 Σιδηρόκαστρο 10 7 3 0 16:5+11 24:3
2 Άνω Πορόϊα 10 6 2 2 20:6+14 31:8
2 Παραλίμνιο 22 16 3 3 49:21+28 51:12
2 Λευκώνας 26 16 7 3 56:25+31 55:16
2 Άγκιστρο (-2) 20 15 3 2 49:22+27 48:9
2 Πεπονιά 18 13 1 4 55:17+38 40:13
2 Νέα Ζίχνη 1 1 0 0 0:00 3:0
2 Χείμαρος (-2) 21 15 5 1 59:13+46 48:8
2 Αμμουδιά 1 1 0 0 6:0+6 6:0
2 Νεοχώρι 1 1 0 0 6:1+5 6:1
2 Δασοχώρι 1 1 0 0 5:2+3 5:2
2 F.C. Σέρρες 1 1 0 0 2:0+2 2:0
2 Αναγέννηση 1 1 0 0 3:0+3 3:0
2 Αναγέννηση 2 1 1 0 4:1+3 4:1
2 Δασοχώρι 1 0 0 1 1:2-1 1:2
2 Αναγέννηση 10 8 2 0 22:4+18 33:2
2 Χρυσό 9 3 4 2 14:11+3 20:10
2 ΑΟ Νιγρίτας 11 6 4 1 19:8+11 22:7
2 Ψωμοτόπι 11 7 2 2 26:10+16 23:8
2 Π.Ο.Σ. 2000 11 9 1 1 34:9+25 28:4
2 Ροδολίβος 10 7 2 1 24:10+14 23:5
2 Νέα Ζίχνη 1 1 0 0 1:0+1 3:0
2 Τούμπα 1 0 0 1 0:5-5 0:5
2 Χαρωπό 1 0 0 1 1:5-4 1:5
2 Λιθότοπος 11 8 0 3 23:20+3 24:9
2 ΑΕ Νιγρίτας 4 3 1 0 6:1+5 10:1
2 Πανσουλιακός 1 0 0 1 0:3-3 0:3
2 Ψωμοτόπι 1 1 0 0 5:1+4 3:0
2 ΑΕ Νιγρίτας 1 1 0 0 3:0+3 3:0
3 Αναγέννηση 22 13 4 5 41:22+19 43:19
3 Γόνιμο 26 16 4 6 51:20+31 52:22
3 Μονόβρυση 26 16 5 5 70:31+39 53:20
3 Προβατάς 28 22 1 5 87:37+50 67:16
3 Δημητρίτσι 30 20 7 3 93:22+71 67:16
3 Τούμπα 30 22 4 4 94:22+72 70:16
3 Αναγέννηση 10 4 3 3 9:11-2 17:12
3 Χείμαρος 10 6 2 2 16:6+10 31:8
3 Σιδηρόκαστρο 22 11 4 7 35:21+14 37:25
3 Χαροπό 21 12 5 4 56:27+29 41:17
3 Πανσουλιακός 26 13 6 7 48:37+11 45:27
3 Κερκίνη 18 13 1 4 72:17+55 40:13
3 Κάτω Καμήλα 19 11 5 3 38:20+18 38:14
3 Χρυσό 1 1 0 0 0:00 3:0
3 Αναγέννηση 1 1 0 0 6:2+4 6:2
3 Παραλίμνιο 1 1 0 0 6:1+5 6:1
3 Πρώτη 1 0 0 1 0:1-1 0:1
3 Αναγέννηση 1 1 0 0 4:0+4 4:0
3 Δασοχώρι 1 1 0 0 3:1+2 3:1
3 Σιδηρόκαστρο 2 0 0 2 2:5-3 2:5
3 Καρπερή 10 4 1 5 11:15-4 14:16
3 Γόνιμο 9 2 5 2 9:10-1 15:11
3 Νεοχώρι 11 6 2 3 19:11+8 20:11
3 Γόνιμο 11 6 3 2 24:12+12 21:9
3 Παλαιόκαστρο 11 8 1 2 26:20+6 25:7
3 Πήγασος 10 7 1 2 32:11+21 22:7
3 Λευκώνας 0 0 0 0 0:00 0:0
3 Σκούταρι 11 7 2 2 27:9+18 23:8
3 Ροδόπολη 2 2 0 1 7:2+5 6:3
3 Αναγέννηση 1 1 0 0 4:0+4 3:0
3 Ανω Μητρούση 1 1 0 0 1:10 3:0
4 Χρυσό 22 13 3 6 35:27+8 42:21
4 Ροδόπολη 26 14 2 10 51:42+9 44:32
4 Σκούταρι 26 14 6 6 57:22+35 48:24
4 Ψωμοτόπι 28 19 4 5 69:26+43 61:19
4 Χριστός 30 19 4 7 60:27+33 61:25
4 Νέος Σκοπός 30 21 3 6 80:24+56 66:21
4 Δασοχώρι 10 3 2 5 10:14-4 13:17
4 Πήγασος 10 5 2 3 17:9+8 26:11
4 Α. Ποροϊα 21 11 3 7 38:25+13 36:24
4 Νιγρίτα 25 11 5 9 36:37-1 38:32
4 Ανατολή 19 12 2 5 44:18+26 38:17
4 Εμμ. Παπάς 19 11 4 4 48:30+18 37:16
4 Νέος Σκοπός 1 0 1 0 2:20 1:1
4 Καρπερή 22 10 4 8 29:30-1 34:28
4 Π.Ο.Σ. 2000 1 0 0 1 0:3-3 0:3
4 Σιδηρόκαστρο 1 1 0 0 6:2+4 6:2
4 Αμμουδιά 1 1 0 0 6:2+4 6:2
4 Νιγρίτα Α.Ε. 1 1 0 0 4:2+2 4:2
4 Παραλίμνιο 1 1 0 0 1:0+1 1:0
4 Παραλίμνιο 2 0 1 1 1:4-3 1:4
4 Σιδηρόκαστρο 10 4 0 6 18:180 14:18
4 Σκοτούσα 9 3 3 3 9:7+2 15:12
4 ΑΕ Νιγρίτας 10 5 4 1 21:8+13 19:7
4 Σιδηρόκαστρο 11 6 0 5 13:8+5 18:15
4 Κεσσάνη 11 6 2 3 34:21+13 20:11
4 Βαλτερό 11 7 2 2 31:16+15 23:8
4 Νικόκλεια 11 6 2 3 22:12+10 20:11
4 Νέος Σκοπός 1 0 0 1 1:3-2 0:3
4 Χείμαρος 1 1 0 0 4:0+4 3:0
4 Καρπερή 3 2 0 1 6:1+5 6:3
4 Καρπερή 1 0 0 1 1:10 0:3
5 Αμμουδιά 22 12 5 5 35:25+10 41:20
5 Βαμβακόφυτο 26 13 3 10 44:30+14 42:33
5 Πανσουλιακός 26 13 7 6 42:19+23 46:25
5 Παλαιόκαστρο 28 15 2 11 66:63+3 47:35
5 Κάτω Καμήλα 30 17 7 6 73:32+41 58:25
5 Μεσολακκιά 30 20 5 5 74:31+43 63:20
5 Χρυσό 10 2 2 6 12:21-9 9:20
5 Γεφυρούδι 10 0 2 8 0:24-24 4:26
5 Ψυχικό 10 0 2 8 0:24-24 2:26
5 Δασοχώρι 22 9 6 7 28:31-3 33:27
5 Ροδόπολη 21 10 6 5 42:32+10 36:21
5 Άγιο Πνεύμα 26 12 4 10 47:40+7 40:34
5 Λέοντες 19 11 4 4 36:18+18 37:16
5 Νιγρίτα Α.Ο. 18 11 2 5 31:18+13 35:17
5 Προβατάς 1 0 1 0 1:10 1:1
5 Λευκώνας 1 1 0 0 6:3+3 6:3
5 Δασοχώρι 1 1 0 0 5:1+4 5:1
5 Σιδηρόκαστρο 1 1 0 0 3:0+3 3:0
5 Αμμουδιά 1 0 0 1 1:3-2 1:3
5 Δασοχώρι 10 3 1 6 17:25-8 10:19
5 Αμμουδιά 9 3 2 4 11:15-4 11:14
5 Βαλτοτόπι 10 5 2 3 19:11+8 17:11
5 Δασοχώρι 11 4 3 4 13:9+4 15:15
5 Σκοτούσα 11 6 3 2 21:9+12 21:9
5 Καπνόφυτο 11 7 0 4 29:14+15 21:12
5 Μεσολακκιά 10 5 5 0 24:7+17 20:5
5 Νεοχώρι 0 0 0 0 0:00 0:0
5 Καρπερή 1 1 0 0 3:0+3 3:0
5 Λιθότοπος 3 3 0 0 6:0+6 9:0
5 Λευκώνας 1 0 0 1 1:10 0:3
6 Εθνικός Σιδηροκάστρου 22 11 6 5 37:16+21 39:21
6 Μεγαλοχώρι 26 13 2 11 49:32+17 41:35
6 Βέργη 26 10 5 11 35:37-2 35:38
6 Κεσσάνη 28 13 3 12 73:46+27 42:39
6 Τριανταφυλλιά 30 15 7 8 56:41+15 52:31
6 Οινούσα 30 12 8 10 58:45+13 44:38
6 Αμμουδιά 10 2 1 7 8:19-11 8:22
6 Αμμουδιά 22 9 5 8 29:27+2 32:29
6 Ορεινή 26 10 4 12 42:48-6 34:40
6 Π.Ο.Σ. 2000 17 10 5 2 29:16+13 35:11
6 Τριανταφυλλιά 19 9 6 4 36:29+7 33:18
6 Παραλίμνιο 1 0 0 1 0:00 0:3
6 Ψωμοτόπι 21 10 6 5 37:30+7 36:21
6 Χρυσοχώραφα 1 1 0 0 5:1+4 5:1
6 Χρυσοχώραφα 1 1 0 0 5:2+3 5:2
6 Γάζωρος 1 1 0 0 2:0+2 2:0
6 Νιγρίτα Α.Ε. 1 0 0 1 0:1-1 0:1
6 Δραβήσκος 10 0 0 10 9:34-25 0:30
6 Άνω Μητρούση 9 2 2 5 10:16-6 8:17
6 ΠΣ Σέρρες 11 5 4 2 21:12+9 19:10
6 Χαροπό 11 5 2 4 27:15+12 17:14
6 Χριστός 11 5 5 1 32:10+22 20:8
6 Ηρακλής 10 4 2 4 19:17+2 14:14
6 Π.Ο.Σ. 0 0 0 0 0:00 0:0
6 Χείμαρος 11 5 0 6 13:17-4 15:18
6 Αναγέννηση 3 2 0 1 7:4+3 6:3
6 Κάτω Καμήλα 1 1 0 0 2:0+2 3:0
6 Σιδηρόκαστρο 1 0 0 1 0:3-3 0:3
7 Ανω Μητρούση 22 10 5 7 43:30+13 35:26
7 Ανω Καμήλα 26 11 7 8 40:41-1 40:31
7 Ορεινή 26 9 7 10 45:37+8 34:37
7 Άγκιστρο 28 12 3 13 61:49+12 36:42
7 Κωνσταντινάτο 30 15 6 9 52:42+10 51:33
7 Ροδολίβος 30 13 5 12 45:36+9 44:41
7 Αχλαδοχώρι 19 8 2 9 44:42+2 26:29
7 Μεσολακκιά 18 9 3 6 47:30+17 30:21
7 Ιβηρα 26 9 5 12 29:36-7 32:41
7 Δραβίσκος 22 9 5 8 28:32-4 32:29
7 Χρυσοχώραφα 21 9 3 9 43:38+5 30:30
7 Α. Ποροϊα 1 1 0 0 5:4+1 5:4
7 Νιγρίτα Α.Ε. 1 1 0 0 5:4+1 5:4
7 Κ. Καμήλα 1 1 0 0 2:1+1 2:1
7 F.C. Σέρρες 1 0 0 1 0:3-3 0:3
7 Ορεινή 11 4 3 4 12:16-4 15:15
7 Δραβίσκος 11 3 5 3 15:16-1 14:14
7 Ανω Μητρούση 11 5 4 2 17:6+11 19:10
7 Ποντισμένο 11 4 3 4 23:11+12 15:15
7 Κορμίστα 10 5 2 3 18:16+2 17:11
7 Πήγασος 0 0 0 0 0:00 0:0
7 Νέα Ζίχνη 3 2 0 1 7:4+3 6:3
7 Λιθότοπος 1 1 0 0 2:0+2 3:0
7 Σκούταρι 1 1 0 0 1:10 3:0
8 Ανω Ποροϊα 22 8 3 11 35:44-9 27:36
8 Βυρώνεια 26 10 8 8 39:32+7 38:32
8 Νιγρίτα 26 9 7 10 32:320 34:37
8 Καπνόφυτο 28 10 4 14 48:62-14 34:46
8 Νιγρίτα Α.Ο. 30 13 6 11 57:34+23 45:39
8 Εμμ. Παππάς 30 11 6 13 54:64-10 39:45
8 Χρυσό 22 8 5 9 36:360 29:32
8 Προβατάς 21 7 5 9 36:35+1 26:32
8 Καπνόφυτο 18 8 1 9 35:36-1 25:28
8 Επτάμυλοι 19 8 2 9 29:34-5 26:29
8 Μαυρόλοφος 26 9 6 11 32:41-9 33:39
8 Μαυρόλοφος 1 1 0 0 4:1+3 4:1
8 Πεπονιά 1 1 0 0 4:1+3 4:1
8 Καρπερή 1 0 0 1 2:4-2 2:4
8 Κ. Καμήλα 1 0 0 1 0:4-4 0:4
8 Μαυρόλοφος 11 4 5 2 20:10+10 17:11
8 Αναγέννηση 11 3 3 5 10:13-3 12:18
8 Αγκιστρο 11 4 4 3 21:18+3 16:13
8 Λιμνοχώρι 11 5 1 5 15:20-5 16:16
8 Τούμπα 10 4 2 4 17:18-1 14:14
8 Σκούταρι 0 0 0 0 0:00 0:0
8 Σκούταρι 1 1 0 0 2:0+2 3:0
8 Σκούταρι 3 3 0 0 5:2+3 9:0
8 ΑΟ Νιγρίτας 1 0 0 1 0:1-1 0:3
9 Χείμαρος 22 8 2 12 34:39-5 26:38
9 Νέο Πετρίτσι 26 10 5 11 43:39+4 35:38
9 Λευκώνας 26 8 10 8 34:38-4 34:34
9 Βαλτερό 28 9 4 15 45:74-29 31:49
9 Βαλτοτόπι 30 11 7 12 57:61-4 38:43
9 Πρώτη 30 12 3 15 39:64-25 39:48
9 Μεγαλοχώρι 21 7 5 9 48:50-2 26:32
9 Πλατανάκια 17 6 5 6 35:37-2 23:23
9 Ροδολίβος 18 7 4 7 29:24+5 25:25
9 Δημητρίτσι 26 9 4 13 31:43-12 31:43
9 Γόνιμο 22 5 7 10 27:32-5 22:37
9 Πρώτη 1 1 0 0 4:1+3 4:1
9 Χείμαρος 1 0 0 1 4:5-1 4:5
9 Πήγασος 1 0 0 1 2:5-3 2:5
9 Ιβηρα 11 5 2 4 17:12+5 17:14
9 Μεγαλοχώρι 11 3 1 7 14:26-12 10:22
9 Βυρώνεια 11 3 2 6 13:25-12 11:20
9 Επτάμυλοι 10 4 3 2 20:16+4 15:9
9 Χρυσό 0 0 0 0 0:00 0:0
9 Πανσουλιακός 11 3 3 5 15:25-10 12:18
9 Νέα Ζίχνη 1 1 0 0 3:2+1 3:0
9 Σιδηρόκαστρο 2 2 0 1 5:6-1 6:3
10 Πήγασος 22 6 1 15 33:42-9 19:46
10 Χαροπό 26 10 4 12 42:43-1 34:40
10 Νεοχώρι 26 8 6 12 36:39-3 30:42
10 Κερκίνη 28 8 2 18 40:73-33 26:56
10 Π.Ο.Σ. 2000 30 12 1 17 45:53-8 37:52
10 Παλαιοκώμη 30 9 6 15 48:68-20 33:51
10 Ανω Καμήλα 21 6 2 13 33:45-12 20:41
10 Βέργη 26 7 6 13 26:43-17 27:45
10 Παλαιόκαστρο 17 6 3 8 39:40-1 21:27
10 Πρώτη 18 6 3 9 29:39-10 21:30
10 Σκοτούσα 22 5 4 13 23:40-17 19:43
10 Σκούταρι 1 1 0 0 4:1+3 4:1
10 Πήγασος 1 1 0 0 3:1+2 3:1
10 Χρυσοχώραφα 1 0 0 1 1:2-1 1:2
10 Βέργη 11 3 2 6 11:18-7 11:20
10 Νέα Ζίχνη 11 1 4 6 14:22-8 7:22
10 Α. Ποροϊα 11 3 3 5 17:18-1 12:18
10 Στρυμονικό 11 3 1 7 14:32-18 10:22
10 Παλαιοκώμη 11 4 3 4 20:22-2 15:15
10 Ψωμοτόπι 0 0 0 0 0:00 0:0
10 Λευκώνας 1 1 0 0 2:1+1 3:0
10 Λευκώνας 3 2 0 1 5:3+2 6:3
11 Γεφυρούδι 22 2 0 20 13:59-46 4:60
11 Ακριτοχώρι 26 10 3 13 41:50-9 33:42
11 Άγιο Πνεύμα 26 7 7 12 40:42-2 28:43
11 Μοναστηράκι 28 7 4 17 41:80-39 25:55
11 Νικόκλεια 30 11 3 16 31:44-13 36:51
11 Αναστασιά 30 9 3 18 37:59-22 30:57
11 Ακριτοχώρι 21 5 4 12 23:53-30 19:40
11 Νεοχώρι 26 6 9 11 31:51-20 27:42
11 Στρυμονικό 18 6 1 11 38:54-16 19:34
11 Νικόκλεια 19 4 5 10 25:33-8 17:35
11 Νέα Ζίχνη 22 4 5 13 23:40-17 17:44
11 Νέα Ζίχνη 1 1 0 0 4:2+2 4:2
11 Κ. Καμήλα 1 1 0 0 3:2+1 3:2
11 Νεοχώρι 1 0 0 1 1:6-5 1:6
11 Ανατολή 11 3 2 6 5:15-10 11:20
11 Χρυσό 11 2 1 8 13:30-17 7:25
11 Κερκίνη 11 3 3 5 15:22-7 12:18
11 Μοναστηράκι 11 2 2 7 16:39-23 8:23
11 Εμμ. Παπάς 10 3 1 7 16:25-9 10:22
11 Πανσουλιακός 3 1 0 2 5:50 3:6
11 Κάτω Καμήλα 3 2 0 1 4:3+1 6:3
11 ΑΕ Νιγρίτας 1 1 0 0 1:0+1 3:0
12 Ψυχικό 22 0 0 22 0:66-66 0:66
12 Στρυμονικό 26 8 4 14 28:40-12 28:46
12 Πεπονιά 26 7 4 15 22:42-20 25:49
12 Ποντισμένο 28 7 4 17 37:79-42 25:55
12 Ηρακλής Σερρών 30 8 2 20 47:79-32 26:62
12 Κορμίστα 30 8 4 18 23:53-30 28:58
12 Ανω Μητρούση 22 2 4 16 13:44-31 10:52
12 Νέο Πετρίτσι 21 5 3 13 20:56-36 18:42
12 Θύελλα Σερρών (-2) 18 4 0 14 19:62-43 12:42
12 Οινούσα 19 5 2 12 22:46-24 17:38
12 Νέος Σκοπός 27 7 8 12 21:35-14 29:44
12 Παλαιόκαστρο 1 1 0 0 4:2+2 4:2
12 Γάζωρος 1 1 0 0 2:0+2 2:0
12 Αμμουδιά 1 0 1 0 0:00 0:0
12 Άγιο Πνεύμα 11 3 0 8 9:20-11 9:24
12 Προβατάς 11 2 2 7 12:24-12 8:23
12 Τυρολόη 11 2 1 8 13:19-6 7:25
12 Ιωνικός 10 2 0 8 13:24-11 6:24
12 Λευκώνας 11 2 3 6 6:19-13 9:21
12 ΑΟ Νιγρίτας 3 2 0 2 2:5-3 6:6
12 Ανω Μητρούση 1 1 0 0 1:0+1 3:0
13 Ανατολή 26 3 2 21 16:72-56 11:65
13 Επτάμυλοι 26 5 5 16 16:53-37 20:53
13 Νέα Τυρολόη 28 5 5 18 31:87-56 20:59
13 Λιβαδοχώρι 30 8 2 20 45:66-21 20:62
13 Αχινός 30 8 3 19 33:77-44 25:60
13 Βαμβακόφυτο 21 3 5 13 20:49-29 14:44
13 Ιωνικός 17 3 0 14 13:52-39 9:42
13 Κωνσταντινάτο 18 5 1 12 26:43-17 16:37
13 Τούμπα 26 6 5 15 25:46-21 23:50
13 Χαρωπό 1 0 0 1 4:5-1 4:5
13 Καρπερή 1 1 0 0 2:0+2 2:0
13 Λευκώνας 1 0 1 0 0:00 0:0
13 Τριανταφυλλιά 11 2 0 9 6:33-27 6:27
13 Ανω Καμήλα 11 1 3 7 10:35-25 6:24
13 Πλατανάκια 11 1 0 10 11:42-31 3:30
13 Οινούσα 11 3 0 8 12:24-12 9:24
13 Κορμίστα 1 1 0 0 2:20 3:0
13 Δραβίσκος 2 1 0 1 8:2+6 3:3
14 Μελενικίτσι 26 0 0 26 0:78-78 0:78
14 Λέοντες 26 1 0 25 2:102-100 3:75
14 Πλατανάκια 28 4 4 20 27:98-71 16:64
14 Ιωνικός Σερρών 30 4 6 20 36:80-44 18:66
14 Κρηνίδα 30 6 5 19 23:65-42 23:62
14 Μοναστηράκι 19 3 0 16 19:63-44 9:48
14 Κορμίστα 19 3 6 10 18:35-17 15:36
14 Πήγασος 26 5 4 17 31:49-18 19:55
14 Χριστός 21 1 1 19 10:67-57 4:58
14 Γόνιμο 1 1 0 0 3:0+3 3:0
14 Λευκώνας 1 1 0 0 2:0+2 2:0
14 Πανσουλιακός 1 0 0 1 0:2-2 0:2
14 Δημητρίτσι 11 1 0 10 4:35-31 3:30
14 Νέο Πετρίτσι 11 1 1 9 11:43-32 4:28
14 Αχλαδοχώρι 11 0 2 9 7:42-35 2:29
14 Λέοντες 10 1 2 7 5:22-17 5:23
14 Ροδόπολη 1 1 0 0 1:10 3:0
14 Χείμαρος 2 1 0 1 4:1+3 3:3
15 Αχλαδοχώρι 28 6 3 19 33:100-67 15:60
15 Θύελλα Σερρών 30 4 3 23 43:124-81 12:72
15 Νέα Μπάφρα 30 5 5 20 35:93-58 20:65
15 Ηρακλής 19 1 0 18 14:77-63 3:54
15 Κρηνίδα 19 0 1 18 10:73-63 1:55
15 Νιγρίτα Α.Ο. 1 1 0 0 3:0+3 3:0
15 Σιδηρόκαστρο 1 1 0 0 2:1+1 2:1
15 Μαυρόλοφος 1 0 0 1 0:3-3 0:3
15 Θύελλα 11 0 1 10 5:49-44 1:31
15 Βέργη 1 1 0 1 3:0+3 3:3
15 ΑΟ Νιγρίτας 1 1 0 0 0:00 3:0
16 Τερπνή 30 2 2 26 22:136-114 8:80
16 Μαυροθάλασσα 30 0 0 30 0:101-101 -4:90
16 Πανσουλιακός 1 1 0 0 3:0+3 3:0
16 Ορεινή 1 0 0 1 2:3-1 2:3
16 Πεπονιά 1 0 0 1 0:4-4 0:4
16 Πανσουλιακός 2 1 0 1 5:3+2 3:3
16 Μαυρόλοφος 1 0 0 1 2:20 0:3
17 Δασοχώρι 1 1 0 0 3:1+2 3:1
17 Ακριτοχώρι 1 0 0 1 2:5-3 2:5
17 Γόνιμο 1 1 0 1 3:1+2 3:3
17 Γόνιμο 1 0 0 1 1:10 0:3
18 Ορεινή 1 1 0 0 3:1+2 3:1
18 Κεσσάνη 1 0 0 1 2:6-4 2:6
18 Δασοχώρι 0 0 0 1 1:3-2 0:3
18 Ψωμοτόπι 2 1 0 1 5:4+1 3:3
19 Βαμβακόφυτο 1 1 0 0 3:2+1 3:2
19 Μαυρόλοφος 1 1 0 0 1:0+1 1:0
19 Μαυρόλοφος 1 1 0 1 1:0+1 3:3
19 Σιδηρόκαστρο 0 1 0 0 3:1+2 3:0
20 Προβατάς 1 0 0 1 3:6-3 3:6
20 Πανσουλιακός 1 1 0 0 1:0+1 1:0
20 Ανω Πορόϊα 2 1 0 1 2:20 3:3
20 Βέργη 1 0 0 1 0:00 0:3
21 Νεοχώρι 1 1 0 0 2:0+2 2:0
21 Γόνιμο 1 0 0 1 1:2-1 1:2
21 Ανατολή 2 1 0 1 2:3-1 3:3
21 ΠΣ Σέρρες 1 0 0 1 2:3-1 0:3
22 Χείμαρος 1 1 0 0 2:0+2 2:0
22 Σκοτούσα 1 0 0 1 1:3-2 1:3
22 Ορεινή 1 0 0 1 1:2-1 0:3
22 Κορμίστα 1 1 0 1 1:2-1 3:3
23 Κ. Καμήλα 1 1 0 0 2:1+1 2:1
23 Α. Μητρούση 1 0 0 1 1:4-3 1:4
23 Προβατάς 2 1 0 1 2:4-2 3:3
23 Νέος Σκοπός 1 0 0 1 0:1-1 0:3
24 Ν. Πετρίτσι 1 0 0 1 2:3-1 2:3
24 Α. Ποροϊα 1 0 0 1 1:5-4 1:5
24 Δημητρίτσι 2 1 0 1 3:6-3 3:3
24 Σκοτούσα 1 0 0 1 0:1-1 0:3
25 Δραβίσκος 1 0 0 1 2:4-2 2:4
25 Κωνσταντινάτο 1 0 0 1 1:6-5 1:6
25 Χαροπό 2 1 0 1 3:6-3 3:3
25 Ανατολή 1 0 0 1 0:2-2 0:3
26 Κερκίνη 1 0 0 1 2:4-2 2:4
26 Ροδολίβος 1 0 0 1 1:6-5 1:6
26 Παλαιοκώμη 2 1 0 1 4:8-4 3:3
26 Ανω Ποροϊα 1 0 0 1 0:2-2 0:3
27 Πλατανάκια 1 0 0 1 2:6-4 2:6
27 Νέα Ζίχνη 1 0 0 1 0:1-1 0:1
27 Βαλτοτόπι 1 0 1 0 0:00 1:1
27 Χρυσό 1 0 0 1 0:2-2 0:3
28 Ψωμοτόπι 1 0 0 1 2:6-4 2:6
28 Πρώτη 1 0 0 1 0:1-1 0:1
28 Νεοχώρι 1 0 0 1 1:10 0:3
28 Πανσουλιακός 1 0 0 1 0:3-3 0:3
29 Καρπερή 1 1 0 0 1:0+1 1:0
29 Νιγρίτα Α.Ο. 1 0 0 1 0:2-2 0:2
29 Μεγαλοχώρι 1 0 0 1 2:3-1 0:3
29 Χαροπό 1 0 0 1 1:5-4 0:3
30 Παραλίμνιο 1 1 0 0 1:0+1 1:0
30 Παλαιόκαστρο 1 0 0 1 0:2-2 0:2
30 Δημητρίτσι 1 0 0 1 0:4-4 0:3
30 ΠΣ Σέρρες 1 0 0 1 2:3-1 0:3
31 Νέος Σκοπός 1 0 0 1 1:2-1 1:2
31 Σκούταρι 1 0 0 1 0:2-2 0:2
31 Τριανταφυλλιά 1 0 0 1 2:3-1 0:3
31 Προβατάς 1 0 0 1 0:4-4 0:3
32 Α. Καμήλα 1 0 0 1 1:3-2 1:3
32 Βαμβακόφυτο 1 0 0 1 0:7-7 0:7
32 Αγκιστρο 1 0 0 1 1:2-1 0:3
32 Παλαιοκώμη 1 0 0 1 0:7-7 0:3
33 Αγ. Πνεύμα 1 0 0 1 1:3-2 1:3
33 Ορεινή 1 0 0 1 1:2-1 0:3
34 Ανατολή 1 0 0 1 1:4-3 1:4
34 ΠΟΣ 2000 1 0 0 1 1:2-1 0:3
35 Κορμίστα 1 0 0 1 1:4-3 1:4
35 Νέος Σκοπός 1 0 0 1 0:1-1 0:3
36 Τούμπα 1 0 0 1 1:4-3 1:4
36 Ροδολίβος 1 0 0 1 0:1-1 0:3
37 Μεγαλοχώρι 1 0 0 1 1:5-4 1:5
37 Σκοτούσα 1 0 0 1 0:1-1 0:3
38 Α. Μητρούση 0 0 0 0 0:00 0:0
38 Δασοχώρι 0 0 0 1 1:3-2 0:3
39 Ακριτοχώρι 0 0 0 0 0:00 0:0
39 Ηράκλεια 1 0 0 1 1:3-2 0:3
40 Γάζωρος 0 0 0 0 0:00 0:0
40 Ανω Καμήλα 1 0 0 1 0:2-2 0:3
41 Κεσσάνη 0 0 0 0 0:00 0:0
41 Κερκίνη 1 0 0 1 0:2-2 0:3
42 Κωνσταντινάτο 0 0 0 0 0:00 0:0
42 Χρυσό 1 0 0 1 0:2-2 0:3
43 Νιγρίτα Α.Ε. 0 0 0 0 0:00 0:0
43 Πρώτη 1 0 0 1 1:4-3 0:3
44 Πήγασος 0 0 0 0 0:00 0:0
44 Βαμβακόφυτο 1 0 0 1 0:3-3 0:3
45 Πεπονιά 0 0 0 0 0:00 0:0
45 Ιβηρα 1 0 0 1 0:3-3 0:3
46 Ροδολίβος 0 0 0 0 0:00 0:0
46 Νέο Πετρίτσι 1 0 0 1 0:5-5 0:3
47 Λιθότοπος 1 0 0 1 0:1-1 0:1
47 Τούμπα 1 0 0 1 0:5-5 0:3
48 Χρυσό 1 0 0 1 0:1-1 0:1
49 Δημητρίτσι 1 0 0 1 0:2-2 0:2
50 Ιβηρα 1 0 0 1 0:2-2 0:2
51 Βέργη 1 0 0 1 0:3-3 0:3
52 Π.Ο.Σ. 2000 1 0 0 1 0:3-3 0:3
53 Ροδόπολη 1 0 0 1 0:3-3 0:3
54 Τριανταφυλλιά 1 0 0 1 0:6-6 0:6
55 Χριστός 1 0 0 1 0:7-7 0:7

Β΄ Όμιλος

Αγώνας Αποτέλεσμα
20 Σεπτεμβρίου 2014 06:31
Ψυχικό – Πήγασος
0 - 3
20 Σεπτεμβρίου 2014 06:31
Εθνικός Σιδηροκάστρου – Ανω Ποροϊα
0 - 0
20 Σεπτεμβρίου 2014 06:31
Χείμαρος – Δασοχώρι
3 - 5
20 Σεπτεμβρίου 2014 06:31
Αμμουδιά – Γεφυρούδι
2 - 1
20 Σεπτεμβρίου 2014 06:31 Γήπεδο Λευκώνα
Λευκώνας – Νεοχώρι
0 - 0
20 Σεπτεμβρίου 2014 06:31 Γήπεδο Δραβήσκου
Δραβήσκος – Βέργη
1 - 0
20 Σεπτεμβρίου 2014 06:31
Καπνόφυτο – Κεσσάνη
0 - 5
20 Σεπτεμβρίου 2014 06:31
Άγκιστρο – Πλατανάκια
4 - 1
20 Σεπτεμβρίου 2014 06:31
Παλαιόκαστρο – Μοναστηράκι
3 - 2
20 Σεπτεμβρίου 2014 06:31
Προβατάς – Βαλτερό
3 - 0

1 2 3 23


Θέση   Αγ. Ν Ι Η ΓκολΔιαφορά Βαθμοί
0 Μαυρόλοφος 0 0 0 0 0:00 0:0
0 Ίβηρα 0 0 0 0 0:00 0:0
0 Τούμπα 0 0 0 0 0:00 0:0
0 Νέος Σκοπός 0 0 0 0 0:00 0:0
0 Μεσολακκιά 0 0 0 0 0:00 0:0
0 Οινούσα 0 0 0 0 0:00 0:0
0 Ροδολίβος 0 0 0 0 0:00 0:0
0 Εμμ. Παππάς 0 0 0 0 0:00 0:0
0 Πρώτη 0 0 0 0 0:00 0:0
0 Παλαιοκώμη 0 0 0 0 0:00 0:0
0 Αναστασιά 0 0 0 0 0:00 0:0
0 Κορμίστα 0 0 0 0 0:00 0:0
0 Αχινός (-2) 0 0 0 0 0:00 0:0
0 Κρηνίδα 0 0 0 0 0:00 0:0
0 Νέα Μπάφρα 0 0 0 0 0:00 0:0
0 Μαυροθάλασσα (-2) 0 0 0 0 0:00 0:0
0 Ανω Μητρούση 0 0 0 0 0:00 0:0
0 Χείμαρος 0 0 0 0 0:00 0:0
0 Αναγέννηση 0 0 0 0 0:00 0:0
0 Καρπερή 0 0 0 0 0:00 0:0
0 Ροδόπολη 0 0 0 0 0:00 0:0
0 Σιδηρόκαστρο 0 0 0 0 0:00 0:0
0 ΑΕ Νιγρίτας 0 0 0 0 0:00 0:0
0 Λιθότοπος 0 0 0 0 0:00 0:0
0 Ανω Μητρούση 0 0 0 0 0:00 0:0
0 Σκούταρι 0 0 0 0 0:00 0:0
1 Παραλίμνιο 22 18 2 2 58:18+40 56:8
1 Καρπερή 26 19 5 2 51:15+36 62:11
1 Δραβήσκος 26 18 5 3 60:22+38 59:14
1 Λιθότοπος 28 27 1 0 145:10+135 82:1
1 Ανω Βροντού 30 22 7 1 111:35+76 73:10
1 Μαυρόλοφος 30 27 3 0 90:12+78 80:3
1 Παραλίμνιο 10 6 1 3 22:7+15 31:10
1 Άνω Μητρούση 10 7 2 1 23:7+16 51:5
1 Αναγέννηση 22 16 4 2 45:11+34 52:10
1 Σκούταρι 26 25 1 0 84:8+76 76:1
1 Κεσσάνη 19 16 3 0 83:15+68 51:3
1 Βαλτοτόπι 18 14 1 3 49:21+28 43:10
1 Πανσουλιακός 5 1 2 2 3:8-5 5:8
1 Πανσουλιακός 3 2 0 1 4:2+2 4:2
1 Λιθότοπος 21 18 3 0 62:7+55 57:3
1 Σκοτούσα 1 1 0 0 7:0+7 7:0
1 Αναγέννηση 1 1 0 0 7:0+7 7:0
1 Παραλίμνιο 1 1 0 0 6:1+5 6:1
1 Σιδηρόκαστρο 1 1 0 0 4:0+4 4:0
1 Δασοχώρι 2 2 0 0 5:2+3 5:2
1 Αναγέννηση 1 1 0 0 2:1+1 2:1
1 Παραλίμνιο 10 8 2 0 25:6+19 40:2
1 Νέα Ζίχνη 9 5 2 2 13:7+6 25:8
1 Νέος Σκοπός 11 8 2 1 33:7+26 26:5
1 Καρπερή 11 9 2 0 32:6+26 29:2
1 Ροδόπολη 11 7 3 1 23:13+10 24:6
1 Κάτω Καμήλα 11 10 1 0 37:2+35 31:1
1 Πρώτη 10 8 2 0 36:10+26 26:2
1 Δασοχώρι 1 1 0 0 3:2+1 3:0
1 Πανσουλιακός 1 1 0 0 5:0+5 5:0
1 Πανσουλιακός 1 1 0 0 5:1+4 5:1
1 Ανω Μητρούση 4 4 0 0 6:1+5 12:0
1 Καρπερή 1 1 0 0 3:0+3 3:0
1 Δραβίσκος 1 1 0 0 7:0+7 3:0
1 Λιθότοπος 1 1 0 0 1:0+1 3:0
2 Δασοχώρι 22 12 7 3 46:22+24 43:16
2 Σκοτούσα 26 19 3 4 57:18+39 60:15
2 Νέα Ζίχνη 26 16 8 2 49:24+25 56:14
2 Χρυσοχώραφα 28 23 2 3 102:21+81 71:11
2 Νίκη Αμπέλων 30 20 8 2 72:24+48 68:14
2 Ίβηρα 30 23 5 2 96:15+81 74:11
2 Σιδηρόκαστρο 10 7 3 0 16:5+11 24:3
2 Άνω Πορόϊα 10 6 2 2 20:6+14 42:8
2 Παραλίμνιο 22 16 3 3 49:21+28 51:12
2 Λευκώνας 26 16 7 3 56:25+31 55:16
2 Άγκιστρο (-2) 20 15 3 2 49:22+27 48:9
2 Πεπονιά 18 13 1 4 55:17+38 40:13
2 Νέα Ζίχνη 1 1 0 0 0:00 3:0
2 Χείμαρος (-2) 21 15 5 1 59:13+46 46:8
2 Αμμουδιά 1 1 0 0 6:0+6 6:0
2 Νεοχώρι 1 1 0 0 6:1+5 6:1
2 Δασοχώρι 1 1 0 0 5:2+3 5:2
2 F.C. Σέρρες 1 1 0 0 2:0+2 2:0
2 Αναγέννηση 1 1 0 0 3:0+3 3:0
2 Αναγέννηση 2 1 1 0 4:1+3 4:1
2 Δασοχώρι 1 0 0 1 1:2-1 1:2
2 Αναγέννηση 10 8 2 0 22:4+18 40:2
2 Χρυσό 9 3 4 2 14:11+3 27:10
2 ΑΟ Νιγρίτας 11 6 4 1 19:8+11 22:7
2 Ψωμοτόπι 11 7 2 2 26:10+16 23:8
2 Π.Ο.Σ. 2000 11 9 1 1 34:9+25 28:4
2 Ροδολίβος 10 7 2 1 24:10+14 23:5
2 Νέα Ζίχνη 1 1 0 0 1:0+1 3:0
2 Τούμπα 1 0 0 1 0:5-5 0:5
2 Χαρωπό 1 0 0 1 1:5-4 1:5
2 Λιθότοπος 11 8 0 3 23:20+3 24:9
2 ΑΕ Νιγρίτας 4 3 1 0 6:1+5 10:1
2 Πανσουλιακός 1 0 0 1 0:3-3 0:3
2 Ψωμοτόπι 1 1 0 0 5:1+4 3:0
2 ΑΕ Νιγρίτας 1 1 0 0 3:0+3 3:0
3 Αναγέννηση 22 13 4 5 41:22+19 43:19
3 Γόνιμο 26 16 4 6 51:20+31 52:22
3 Μονόβρυση 26 16 5 5 70:31+39 53:20
3 Προβατάς 28 22 1 5 87:37+50 67:16
3 Δημητρίτσι 30 20 7 3 93:22+71 67:16
3 Τούμπα 30 22 4 4 94:22+72 70:16
3 Αναγέννηση 10 4 3 3 9:11-2 19:12
3 Χείμαρος 10 6 2 2 16:6+10 42:8
3 Σιδηρόκαστρο 22 11 4 7 35:21+14 37:25
3 Χαροπό 21 12 5 4 56:27+29 41:17
3 Πανσουλιακός 26 13 6 7 48:37+11 45:27
3 Κερκίνη 18 13 1 4 72:17+55 40:13
3 Κάτω Καμήλα 19 11 5 3 38:20+18 38:14
3 Χρυσό 1 1 0 0 0:00 3:0
3 Αναγέννηση 1 1 0 0 6:2+4 6:2
3 Παραλίμνιο 1 1 0 0 6:1+5 6:1
3 Πρώτη 1 0 0 1 0:1-1 0:1
3 Αναγέννηση 1 1 0 0 4:0+4 4:0
3 Δασοχώρι 1 1 0 0 3:1+2 3:1
3 Σιδηρόκαστρο 2 0 0 2 2:5-3 2:5
3 Καρπερή 10 4 1 5 11:15-4 15:16
3 Γόνιμο 9 2 5 2 9:10-1 19:11
3 Νεοχώρι 11 6 2 3 19:11+8 20:11
3 Γόνιμο 11 6 3 2 24:12+12 21:9
3 Παλαιόκαστρο 11 8 1 2 26:20+6 25:7
3 Πήγασος 10 7 1 2 32:11+21 22:7
3 Λευκώνας 0 0 0 0 0:00 0:0
3 Σκούταρι 11 7 2 2 27:9+18 23:8
3 Ροδόπολη 2 2 0 1 7:2+5 6:3
3 Αναγέννηση 1 1 0 0 4:0+4 3:0
3 Ανω Μητρούση 1 1 0 0 1:10 3:0
4 Χρυσό 22 13 3 6 35:27+8 42:21
4 Ροδόπολη 26 14 2 10 51:42+9 44:32
4 Σκούταρι 26 14 6 6 57:22+35 48:24
4 Ψωμοτόπι 28 19 4 5 69:26+43 61:19
4 Χριστός 30 19 4 7 60:27+33 61:25
4 Νέος Σκοπός 30 21 3 6 80:24+56 66:21
4 Δασοχώρι 10 3 2 5 10:14-4 15:17
4 Πήγασος 10 5 2 3 17:9+8 35:11
4 Α. Ποροϊα 21 11 3 7 38:25+13 36:24
4 Νιγρίτα 25 11 5 9 36:37-1 38:32
4 Ανατολή 19 12 2 5 44:18+26 38:17
4 Εμμ. Παπάς 19 11 4 4 48:30+18 37:16
4 Νέος Σκοπός 1 0 1 0 2:20 1:1
4 Καρπερή 22 10 4 8 29:30-1 34:28
4 Π.Ο.Σ. 2000 1 0 0 1 0:3-3 0:3
4 Σιδηρόκαστρο 1 1 0 0 6:2+4 6:2
4 Αμμουδιά 1 1 0 0 6:2+4 6:2
4 Νιγρίτα Α.Ε. 1 1 0 0 4:2+2 4:2
4 Παραλίμνιο 1 1 0 0 1:0+1 1:0
4 Παραλίμνιο 2 0 1 1 1:4-3 1:4
4 Σιδηρόκαστρο 10 4 0 6 18:180 16:18
4 Σκοτούσα 9 3 3 3 9:7+2 18:12
4 ΑΕ Νιγρίτας 10 5 4 1 21:8+13 19:7
4 Σιδηρόκαστρο 11 6 0 5 13:8+5 18:15
4 Κεσσάνη 11 6 2 3 34:21+13 20:11
4 Βαλτερό 11 7 2 2 31:16+15 23:8
4 Νικόκλεια 11 6 2 3 22:12+10 20:11
4 Νέος Σκοπός 1 0 0 1 1:3-2 0:3
4 Χείμαρος 1 1 0 0 4:0+4 3:0
4 Καρπερή 3 2 0 1 6:1+5 6:3
4 Καρπερή 1 0 0 1 1:10 0:3
5 Αμμουδιά 22 12 5 5 35:25+10 41:20
5 Βαμβακόφυτο 26 13 3 10 44:30+14 42:33
5 Πανσουλιακός 26 13 7 6 42:19+23 46:25
5 Παλαιόκαστρο 28 15 2 11 66:63+3 47:35
5 Κάτω Καμήλα 30 17 7 6 73:32+41 58:25
5 Μεσολακκιά 30 20 5 5 74:31+43 61:20
5 Χρυσό 10 2 2 6 12:21-9 10:20
5 Γεφυρούδι 10 0 2 8 0:24-24 6:26
5 Ψυχικό 10 0 2 8 0:24-24 2:26
5 Δασοχώρι 22 9 6 7 28:31-3 33:27
5 Ροδόπολη 21 10 6 5 42:32+10 36:21
5 Άγιο Πνεύμα 26 12 4 10 47:40+7 40:34
5 Λέοντες 19 11 4 4 36:18+18 37:16
5 Νιγρίτα Α.Ο. 18 11 2 5 31:18+13 35:17
5 Προβατάς 1 0 1 0 1:10 1:1
5 Λευκώνας 1 1 0 0 6:3+3 6:3
5 Δασοχώρι 1 1 0 0 5:1+4 5:1
5 Σιδηρόκαστρο 1 1 0 0 3:0+3 3:0
5 Αμμουδιά 1 0 0 1 1:3-2 1:3
5 Δασοχώρι 10 3 1 6 17:25-8 10:19
5 Αμμουδιά 9 3 2 4 11:15-4 11:14
5 Βαλτοτόπι 10 5 2 3 19:11+8 17:11
5 Δασοχώρι 11 4 3 4 13:9+4 15:15
5 Σκοτούσα 11 6 3 2 21:9+12 21:9
5 Καπνόφυτο 11 7 0 4 29:14+15 21:12
5 Μεσολακκιά 10 5 5 0 24:7+17 20:5
5 Νεοχώρι 0 0 0 0 0:00 0:0
5 Καρπερή 1 1 0 0 3:0+3 3:0
5 Λιθότοπος 3 3 0 0 6:0+6 9:0
5 Λευκώνας 1 0 0 1 1:10 0:3
6 Εθνικός Σιδηροκάστρου 22 11 6 5 37:16+21 39:21
6 Μεγαλοχώρι 26 13 2 11 49:32+17 41:35
6 Βέργη 26 10 5 11 35:37-2 35:38
6 Κεσσάνη 28 13 3 12 73:46+27 42:39
6 Τριανταφυλλιά 30 15 7 8 56:41+15 52:31
6 Οινούσα 30 12 8 10 58:45+13 44:38
6 Αμμουδιά 10 2 1 7 8:19-11 9:22
6 Αμμουδιά 22 9 5 8 29:27+2 32:29
6 Ορεινή 26 10 4 12 42:48-6 34:40
6 Π.Ο.Σ. 2000 17 10 5 2 29:16+13 35:11
6 Τριανταφυλλιά 19 9 6 4 36:29+7 33:18
6 Παραλίμνιο 1 0 0 1 0:00 0:3
6 Ψωμοτόπι 21 10 6 5 37:30+7 36:21
6 Χρυσοχώραφα 1 1 0 0 5:1+4 5:1
6 Χρυσοχώραφα 1 1 0 0 5:2+3 5:2
6 Γάζωρος 1 1 0 0 2:0+2 2:0
6 Νιγρίτα Α.Ε. 1 0 0 1 0:1-1 0:1
6 Δραβήσκος 10 0 0 10 9:34-25 0:30
6 Άνω Μητρούση 9 2 2 5 10:16-6 8:17
6 ΠΣ Σέρρες 11 5 4 2 21:12+9 19:10
6 Χαροπό 11 5 2 4 27:15+12 17:14
6 Χριστός 11 5 5 1 32:10+22 20:8
6 Ηρακλής 10 4 2 4 19:17+2 14:14
6 Π.Ο.Σ. 0 0 0 0 0:00 0:0
6 Χείμαρος 11 5 0 6 13:17-4 15:18
6 Αναγέννηση 3 2 0 1 7:4+3 6:3
6 Κάτω Καμήλα 1 1 0 0 2:0+2 3:0
6 Σιδηρόκαστρο 1 0 0 1 0:3-3 0:3
7 Ανω Μητρούση 22 10 5 7 43:30+13 35:26
7 Ανω Καμήλα 26 11 7 8 40:41-1 40:31
7 Ορεινή 26 9 7 10 45:37+8 34:37
7 Άγκιστρο 28 12 3 13 61:49+12 33:42
7 Κωνσταντινάτο 30 15 6 9 52:42+10 51:33
7 Ροδολίβος 30 13 5 12 45:36+9 44:41
7 Αχλαδοχώρι 19 8 2 9 44:42+2 26:29
7 Μεσολακκιά 18 9 3 6 47:30+17 30:21
7 Ιβηρα 26 9 5 12 29:36-7 32:41
7 Δραβίσκος 22 9 5 8 28:32-4 32:29
7 Χρυσοχώραφα 21 9 3 9 43:38+5 30:30
7 Α. Ποροϊα 1 1 0 0 5:4+1 5:4
7 Νιγρίτα Α.Ε. 1 1 0 0 5:4+1 5:4
7 Κ. Καμήλα 1 1 0 0 2:1+1 2:1
7 F.C. Σέρρες 1 0 0 1 0:3-3 0:3
7 Ορεινή 11 4 3 4 12:16-4 15:15
7 Δραβίσκος 11 3 5 3 15:16-1 14:14
7 Ανω Μητρούση 11 5 4 2 17:6+11 19:10
7 Ποντισμένο 11 4 3 4 23:11+12 15:15
7 Κορμίστα 10 5 2 3 18:16+2 17:11
7 Πήγασος 0 0 0 0 0:00 0:0
7 Νέα Ζίχνη 3 2 0 1 7:4+3 6:3
7 Λιθότοπος 1 1 0 0 2:0+2 3:0
7 Σκούταρι 1 1 0 0 1:10 3:0
8 Ανω Ποροϊα 22 8 3 11 35:44-9 27:36
8 Βυρώνεια 26 10 8 8 39:32+7 38:32
8 Νιγρίτα 26 9 7 10 32:320 34:37
8 Καπνόφυτο 28 10 4 14 48:62-14 34:46
8 Νιγρίτα Α.Ο. 30 13 6 11 57:34+23 45:39
8 Εμμ. Παππάς 30 11 6 13 54:64-10 39:45
8 Χρυσό 22 8 5 9 36:360 29:32
8 Προβατάς 21 7 5 9 36:35+1 26:32
8 Καπνόφυτο 18 8 1 9 35:36-1 25:28
8 Επτάμυλοι 19 8 2 9 29:34-5 26:29
8 Μαυρόλοφος 26 9 6 11 32:41-9 33:39
8 Μαυρόλοφος 1 1 0 0 4:1+3 4:1
8 Πεπονιά 1 1 0 0 4:1+3 4:1
8 Καρπερή 1 0 0 1 2:4-2 2:4
8 Κ. Καμήλα 1 0 0 1 0:4-4 0:4
8 Μαυρόλοφος 11 4 5 2 20:10+10 17:11
8 Αναγέννηση 11 3 3 5 10:13-3 12:18
8 Αγκιστρο 11 4 4 3 21:18+3 16:13
8 Λιμνοχώρι 11 5 1 5 15:20-5 16:16
8 Τούμπα 10 4 2 4 17:18-1 14:14
8 Σκούταρι 0 0 0 0 0:00 0:0
8 Σκούταρι 1 1 0 0 2:0+2 3:0
8 Σκούταρι 3 3 0 0 5:2+3 9:0
8 ΑΟ Νιγρίτας 1 0 0 1 0:1-1 0:3
9 Χείμαρος 22 8 2 12 34:39-5 26:38
9 Νέο Πετρίτσι 26 10 5 11 43:39+4 35:38
9 Λευκώνας 26 8 10 8 34:38-4 34:34
9 Βαλτερό 28 9 4 15 45:74-29 31:49
9 Βαλτοτόπι 30 11 7 12 57:61-4 36:43
9 Πρώτη 30 12 3 15 39:64-25 39:48
9 Μεγαλοχώρι 21 7 5 9 48:50-2 26:32
9 Πλατανάκια 17 6 5 6 35:37-2 23:23
9 Ροδολίβος 18 7 4 7 29:24+5 25:25
9 Δημητρίτσι 26 9 4 13 31:43-12 31:43
9 Γόνιμο 22 5 7 10 27:32-5 22:37
9 Πρώτη 1 1 0 0 4:1+3 4:1
9 Χείμαρος 1 0 0 1 4:5-1 4:5
9 Πήγασος 1 0 0 1 2:5-3 2:5
9 Ιβηρα 11 5 2 4 17:12+5 17:14
9 Μεγαλοχώρι 11 3 1 7 14:26-12 10:22
9 Βυρώνεια 11 3 2 6 13:25-12 11:20
9 Επτάμυλοι 10 4 3 2 20:16+4 15:9
9 Χρυσό 0 0 0 0 0:00 0:0
9 Πανσουλιακός 11 3 3 5 15:25-10 12:18
9 Νέα Ζίχνη 1 1 0 0 3:2+1 3:0
9 Σιδηρόκαστρο 2 2 0 1 5:6-1 6:3
10 Πήγασος 22 6 1 15 33:42-9 19:46
10 Χαροπό 26 10 4 12 42:43-1 34:40
10 Νεοχώρι 26 8 6 12 36:39-3 30:42
10 Κερκίνη 28 8 2 18 40:73-33 26:56
10 Π.Ο.Σ. 2000 30 12 1 17 45:53-8 37:52
10 Παλαιοκώμη 30 9 6 15 48:68-20 33:51
10 Ανω Καμήλα 21 6 2 13 33:45-12 20:41
10 Βέργη 26 7 6 13 26:43-17 27:45
10 Παλαιόκαστρο 17 6 3 8 39:40-1 21:27
10 Πρώτη 18 6 3 9 29:39-10 21:30
10 Σκοτούσα 22 5 4 13 23:40-17 19:43
10 Σκούταρι 1 1 0 0 4:1+3 4:1
10 Πήγασος 1 1 0 0 3:1+2 3:1
10 Χρυσοχώραφα 1 0 0 1 1:2-1 1:2
10 Βέργη 11 3 2 6 11:18-7 11:20
10 Νέα Ζίχνη 11 1 4 6 14:22-8 7:22
10 Α. Ποροϊα 11 3 3 5 17:18-1 12:18
10 Στρυμονικό 11 3 1 7 14:32-18 10:22
10 Παλαιοκώμη 11 4 3 4 20:22-2 15:15
10 Ψωμοτόπι 0 0 0 0 0:00 0:0
10 Λευκώνας 1 1 0 0 2:1+1 3:0
10 Λευκώνας 3 2 0 1 5:3+2 6:3
11 Γεφυρούδι 22 2 0 20 13:59-46 2:60
11 Ακριτοχώρι 26 10 3 13 41:50-9 33:42
11 Άγιο Πνεύμα 26 7 7 12 40:42-2 28:43
11 Μοναστηράκι 28 7 4 17 41:80-39 25:55
11 Νικόκλεια 30 11 3 16 31:44-13 36:51
11 Αναστασιά 30 9 3 18 37:59-22 30:57
11 Ακριτοχώρι 21 5 4 12 23:53-30 19:40
11 Νεοχώρι 26 6 9 11 31:51-20 27:42
11 Στρυμονικό 18 6 1 11 38:54-16 19:34
11 Νικόκλεια 19 4 5 10 25:33-8 17:35
11 Νέα Ζίχνη 22 4 5 13 23:40-17 17:44
11 Νέα Ζίχνη 1 1 0 0 4:2+2 4:2
11 Κ. Καμήλα 1 1 0 0 3:2+1 3:2
11 Νεοχώρι 1 0 0 1 1:6-5 1:6
11 Ανατολή 11 3 2 6 5:15-10 11:20
11 Χρυσό 11 2 1 8 13:30-17 7:25
11 Κερκίνη 11 3 3 5 15:22-7 12:18
11 Μοναστηράκι 11 2 2 7 16:39-23 8:23
11 Εμμ. Παπάς 10 3 1 7 16:25-9 10:22
11 Πανσουλιακός 3 1 0 2 5:50 3:6
11 Κάτω Καμήλα 3 2 0 1 4:3+1 6:3
11 ΑΕ Νιγρίτας 1 1 0 0 1:0+1 3:0
12 Ψυχικό 22 0 0 22 0:66-66 0:66
12 Στρυμονικό 26 8 4 14 28:40-12 28:46
12 Πεπονιά 26 7 4 15 22:42-20 25:49
12 Ποντισμένο 28 7 4 17 37:79-42 25:55
12 Ηρακλής Σερρών 30 8 2 20 47:79-32 26:62
12 Κορμίστα 30 8 4 18 23:53-30 28:58
12 Ανω Μητρούση 22 2 4 16 13:44-31 10:52
12 Νέο Πετρίτσι 21 5 3 13 20:56-36 18:42
12 Θύελλα Σερρών (-2) 18 4 0 14 19:62-43 12:42
12 Οινούσα 19 5 2 12 22:46-24 17:38
12 Νέος Σκοπός 27 7 8 12 21:35-14 29:44
12 Παλαιόκαστρο 1 1 0 0 4:2+2 4:2
12 Γάζωρος 1 1 0 0 2:0+2 2:0
12 Αμμουδιά 1 0 1 0 0:00 0:0
12 Άγιο Πνεύμα 11 3 0 8 9:20-11 9:24
12 Προβατάς 11 2 2 7 12:24-12 8:23
12 Τυρολόη 11 2 1 8 13:19-6 7:25
12 Ιωνικός 10 2 0 8 13:24-11 6:24
12 Λευκώνας 11 2 3 6 6:19-13 9:21
12 ΑΟ Νιγρίτας 3 2 0 2 2:5-3 6:6
12 Ανω Μητρούση 1 1 0 0 1:0+1 3:0
13 Ανατολή 26 3 2 21 16:72-56 11:65
13 Επτάμυλοι 26 5 5 16 16:53-37 20:53
13 Νέα Τυρολόη 28 5 5 18 31:87-56 20:59
13 Λιβαδοχώρι 30 8 2 20 45:66-21 14:62
13 Αχινός 30 8 3 19 33:77-44 23:60
13 Βαμβακόφυτο 21 3 5 13 20:49-29 14:44
13 Ιωνικός 17 3 0 14 13:52-39 9:42
13 Κωνσταντινάτο 18 5 1 12 26:43-17 16:37
13 Τούμπα 26 6 5 15 25:46-21 23:50
13 Χαρωπό 1 0 0 1 4:5-1 4:5
13 Καρπερή 1 1 0 0 2:0+2 2:0
13 Λευκώνας 1 0 1 0 0:00 0:0
13 Τριανταφυλλιά 11 2 0 9 6:33-27 6:27
13 Ανω Καμήλα 11 1 3 7 10:35-25 6:24
13 Πλατανάκια 11 1 0 10 11:42-31 3:30
13 Οινούσα 11 3 0 8 12:24-12 9:24
13 Κορμίστα 1 1 0 0 2:20 3:0
13 Δραβίσκος 2 1 0 1 8:2+6 3:3
14 Μελενικίτσι 26 0 0 26 0:78-78 0:78
14 Λέοντες 26 1 0 25 2:102-100 3:75
14 Πλατανάκια 28 4 4 20 27:98-71 16:64
14 Ιωνικός Σερρών 30 4 6 20 36:80-44 18:66
14 Κρηνίδα 30 6 5 19 23:65-42 23:62
14 Μοναστηράκι 19 3 0 16 19:63-44 9:48
14 Κορμίστα 19 3 6 10 18:35-17 15:36
14 Πήγασος 26 5 4 17 31:49-18 19:55
14 Χριστός 21 1 1 19 10:67-57 4:58
14 Γόνιμο 1 1 0 0 3:0+3 3:0
14 Λευκώνας 1 1 0 0 2:0+2 2:0
14 Πανσουλιακός 1 0 0 1 0:2-2 0:2
14 Δημητρίτσι 11 1 0 10 4:35-31 3:30
14 Νέο Πετρίτσι 11 1 1 9 11:43-32 4:28
14 Αχλαδοχώρι 11 0 2 9 7:42-35 2:29
14 Λέοντες 10 1 2 7 5:22-17 5:23
14 Ροδόπολη 1 1 0 0 1:10 3:0
14 Χείμαρος 2 1 0 1 4:1+3 3:3
15 Αχλαδοχώρι 28 6 3 19 33:100-67 9:60
15 Θύελλα Σερρών 30 4 3 23 43:124-81 9:72
15 Νέα Μπάφρα 30 5 5 20 35:93-58 20:65
15 Ηρακλής 19 1 0 18 14:77-63 3:54
15 Κρηνίδα 19 0 1 18 10:73-63 1:55
15 Νιγρίτα Α.Ο. 1 1 0 0 3:0+3 3:0
15 Σιδηρόκαστρο 1 1 0 0 2:1+1 2:1
15 Μαυρόλοφος 1 0 0 1 0:3-3 0:3
15 Θύελλα 11 0 1 10 5:49-44 1:31
15 Βέργη 1 1 0 1 3:0+3 3:3
15 ΑΟ Νιγρίτας 1 1 0 0 0:00 3:0
16 Τερπνή 30 2 2 26 22:136-114 8:80
16 Μαυροθάλασσα 30 0 0 30 0:101-101 -8:90
16 Πανσουλιακός 1 1 0 0 3:0+3 3:0
16 Ορεινή 1 0 0 1 2:3-1 2:3
16 Πεπονιά 1 0 0 1 0:4-4 0:4
16 Πανσουλιακός 2 1 0 1 5:3+2 3:3
16 Μαυρόλοφος 1 0 0 1 2:20 0:3
17 Δασοχώρι 1 1 0 0 3:1+2 3:1
17 Ακριτοχώρι 1 0 0 1 2:5-3 2:5
17 Γόνιμο 1 1 0 1 3:1+2 3:3
17 Γόνιμο 1 0 0 1 1:10 0:3
18 Ορεινή 1 1 0 0 3:1+2 3:1
18 Κεσσάνη 1 0 0 1 2:6-4 2:6
18 Δασοχώρι 0 0 0 1 1:3-2 0:3
18 Ψωμοτόπι 2 1 0 1 5:4+1 3:3
19 Βαμβακόφυτο 1 1 0 0 3:2+1 3:2
19 Μαυρόλοφος 1 1 0 0 1:0+1 1:0
19 Μαυρόλοφος 1 1 0 1 1:0+1 3:3
19 Σιδηρόκαστρο 0 1 0 0 3:1+2 3:0
20 Προβατάς 1 0 0 1 3:6-3 3:6
20 Πανσουλιακός 1 1 0 0 1:0+1 1:0
20 Ανω Πορόϊα 2 1 0 1 2:20 3:3
20 Βέργη 1 0 0 1 0:00 0:3
21 Νεοχώρι 1 1 0 0 2:0+2 2:0
21 Γόνιμο 1 0 0 1 1:2-1 1:2
21 Ανατολή 2 1 0 1 2:3-1 3:3
21 ΠΣ Σέρρες 1 0 0 1 2:3-1 0:3
22 Χείμαρος 1 1 0 0 2:0+2 2:0
22 Σκοτούσα 1 0 0 1 1:3-2 1:3
22 Ορεινή 1 0 0 1 1:2-1 0:3
22 Κορμίστα 1 1 0 1 1:2-1 3:3
23 Κ. Καμήλα 1 1 0 0 2:1+1 2:1
23 Α. Μητρούση 1 0 0 1 1:4-3 1:4
23 Προβατάς 2 1 0 1 2:4-2 3:3
23 Νέος Σκοπός 1 0 0 1 0:1-1 0:3
24 Ν. Πετρίτσι 1 0 0 1 2:3-1 2:3
24 Α. Ποροϊα 1 0 0 1 1:5-4 1:5
24 Δημητρίτσι 2 1 0 1 3:6-3 3:3
24 Σκοτούσα 1 0 0 1 0:1-1 0:3
25 Δραβίσκος 1 0 0 1 2:4-2 2:4
25 Κωνσταντινάτο 1 0 0 1 1:6-5 1:6
25 Χαροπό 2 1 0 1 3:6-3 3:3
25 Ανατολή 1 0 0 1 0:2-2 0:3
26 Κερκίνη 1 0 0 1 2:4-2 2:4
26 Ροδολίβος 1 0 0 1 1:6-5 1:6
26 Παλαιοκώμη 2 1 0 1 4:8-4 3:3
26 Ανω Ποροϊα 1 0 0 1 0:2-2 0:3
27 Πλατανάκια 1 0 0 1 2:6-4 2:6
27 Νέα Ζίχνη 1 0 0 1 0:1-1 0:1
27 Βαλτοτόπι 1 0 1 0 0:00 1:1
27 Χρυσό 1 0 0 1 0:2-2 0:3
28 Ψωμοτόπι 1 0 0 1 2:6-4 2:6
28 Πρώτη 1 0 0 1 0:1-1 0:1
28 Νεοχώρι 1 0 0 1 1:10 0:3
28 Πανσουλιακός 1 0 0 1 0:3-3 0:3
29 Καρπερή 1 1 0 0 1:0+1 1:0
29 Νιγρίτα Α.Ο. 1 0 0 1 0:2-2 0:2
29 Μεγαλοχώρι 1 0 0 1 2:3-1 0:3
29 Χαροπό 1 0 0 1 1:5-4 0:3
30 Παραλίμνιο 1 1 0 0 1:0+1 1:0
30 Παλαιόκαστρο 1 0 0 1 0:2-2 0:2
30 Δημητρίτσι 1 0 0 1 0:4-4 0:3
30 ΠΣ Σέρρες 1 0 0 1 2:3-1 0:3
31 Νέος Σκοπός 1 0 0 1 1:2-1 1:2
31 Σκούταρι 1 0 0 1 0:2-2 0:2
31 Τριανταφυλλιά 1 0 0 1 2:3-1 0:3
31 Προβατάς 1 0 0 1 0:4-4 0:3
32 Α. Καμήλα 1 0 0 1 1:3-2 1:3
32 Βαμβακόφυτο 1 0 0 1 0:7-7 0:7
32 Αγκιστρο 1 0 0 1 1:2-1 0:3
32 Παλαιοκώμη 1 0 0 1 0:7-7 0:3
33 Αγ. Πνεύμα 1 0 0 1 1:3-2 1:3
33 Ορεινή 1 0 0 1 1:2-1 0:3
34 Ανατολή 1 0 0 1 1:4-3 1:4
34 ΠΟΣ 2000 1 0 0 1 1:2-1 0:3
35 Κορμίστα 1 0 0 1 1:4-3 1:4
35 Νέος Σκοπός 1 0 0 1 0:1-1 0:3
36 Τούμπα 1 0 0 1 1:4-3 1:4
36 Ροδολίβος 1 0 0 1 0:1-1 0:3
37 Μεγαλοχώρι 1 0 0 1 1:5-4 1:5
37 Σκοτούσα 1 0 0 1 0:1-1 0:3
38 Α. Μητρούση 0 0 0 0 0:00 0:0
38 Δασοχώρι 0 0 0 1 1:3-2 0:3
39 Ακριτοχώρι 0 0 0 0 0:00 0:0
39 Ηράκλεια 1 0 0 1 1:3-2 0:3
40 Γάζωρος 0 0 0 0 0:00 0:0
40 Ανω Καμήλα 1 0 0 1 0:2-2 0:3
41 Κεσσάνη 0 0 0 0 0:00 0:0
41 Κερκίνη 1 0 0 1 0:2-2 0:3
42 Κωνσταντινάτο 0 0 0 0 0:00 0:0
42 Χρυσό 1 0 0 1 0:2-2 0:3
43 Νιγρίτα Α.Ε. 0 0 0 0 0:00 0:0
43 Πρώτη 1 0 0 1 1:4-3 0:3
44 Πήγασος 0 0 0 0 0:00 0:0
44 Βαμβακόφυτο 1 0 0 1 0:3-3 0:3
45 Πεπονιά 0 0 0 0 0:00 0:0
45 Ιβηρα 1 0 0 1 0:3-3 0:3
46 Ροδολίβος 0 0 0 0 0:00 0:0
46 Νέο Πετρίτσι 1 0 0 1 0:5-5 0:3
47 Λιθότοπος 1 0 0 1 0:1-1 0:1
47 Τούμπα 1 0 0 1 0:5-5 0:3
48 Χρυσό 1 0 0 1 0:1-1 0:1
49 Δημητρίτσι 1 0 0 1 0:2-2 0:2
50 Ιβηρα 1 0 0 1 0:2-2 0:2
51 Βέργη 1 0 0 1 0:3-3 0:3
52 Π.Ο.Σ. 2000 1 0 0 1 0:3-3 0:3
53 Ροδόπολη 1 0 0 1 0:3-3 0:3
54 Τριανταφυλλιά 1 0 0 1 0:6-6 0:6
55 Χριστός 1 0 0 1 0:7-7 0:7

Γ΄ Όμιλος

Αγώνας Αποτέλεσμα
20 Σεπτεμβρίου 2014 06:31
Ψυχικό – Πήγασος
0 - 3
20 Σεπτεμβρίου 2014 06:31
Εθνικός Σιδηροκάστρου – Ανω Ποροϊα
0 - 0
20 Σεπτεμβρίου 2014 06:31
Χείμαρος – Δασοχώρι
3 - 5
20 Σεπτεμβρίου 2014 06:31
Αμμουδιά – Γεφυρούδι
2 - 1
20 Σεπτεμβρίου 2014 06:31 Γήπεδο Λευκώνα
Λευκώνας – Νεοχώρι
0 - 0
20 Σεπτεμβρίου 2014 06:31 Γήπεδο Δραβήσκου
Δραβήσκος – Βέργη
1 - 0
20 Σεπτεμβρίου 2014 06:31
Καπνόφυτο – Κεσσάνη
0 - 5
20 Σεπτεμβρίου 2014 06:31
Άγκιστρο – Πλατανάκια
4 - 1
20 Σεπτεμβρίου 2014 06:31
Παλαιόκαστρο – Μοναστηράκι
3 - 2
20 Σεπτεμβρίου 2014 06:31
Προβατάς – Βαλτερό
3 - 0

1 2 3 23


Θέση   Αγ. Ν Ι Η ΓκολΔιαφορά Βαθμοί
0 Μαυρόλοφος 0 0 0 0 0:00 0:0
0 Ίβηρα 0 0 0 0 0:00 0:0
0 Τούμπα 0 0 0 0 0:00 0:0
0 Νέος Σκοπός 0 0 0 0 0:00 0:0
0 Μεσολακκιά 0 0 0 0 0:00 0:0
0 Οινούσα 0 0 0 0 0:00 0:0
0 Ροδολίβος 0 0 0 0 0:00 0:0
0 Εμμ. Παππάς 0 0 0 0 0:00 0:0
0 Πρώτη 0 0 0 0 0:00 0:0
0 Παλαιοκώμη 0 0 0 0 0:00 0:0
0 Αναστασιά 0 0 0 0 0:00 0:0
0 Κορμίστα 0 0 0 0 0:00 0:0
0 Αχινός (-2) 0 0 0 0 0:00 0:0
0 Κρηνίδα 0 0 0 0 0:00 0:0
0 Νέα Μπάφρα 0 0 0 0 0:00 0:0
0 Μαυροθάλασσα (-2) 0 0 0 0 0:00 0:0
0 Ανω Μητρούση 0 0 0 0 0:00 0:0
0 Χείμαρος 0 0 0 0 0:00 0:0
0 Αναγέννηση 0 0 0 0 0:00 0:0
0 Καρπερή 0 0 0 0 0:00 0:0
0 Ροδόπολη 0 0 0 0 0:00 0:0
0 Σιδηρόκαστρο 0 0 0 0 0:00 0:0
0 ΑΕ Νιγρίτας 0 0 0 0 0:00 0:0
0 Λιθότοπος 0 0 0 0 0:00 0:0
0 Ανω Μητρούση 0 0 0 0 0:00 0:0
0 Σκούταρι 0 0 0 0 0:00 0:0
1 Παραλίμνιο 22 18 2 2 58:18+40 56:8
1 Καρπερή 26 19 5 2 51:15+36 62:11
1 Δραβήσκος 26 18 5 3 60:22+38 59:14
1 Λιθότοπος 28 27 1 0 145:10+135 82:1
1 Ανω Βροντού 30 22 7 1 111:35+76 73:10
1 Μαυρόλοφος 30 27 3 0 90:12+78 78:3
1 Παραλίμνιο 10 6 1 3 22:7+15 37:10
1 Άνω Μητρούση 10 7 2 1 23:7+16 65:5
1 Αναγέννηση 22 16 4 2 45:11+34 52:10
1 Σκούταρι 26 25 1 0 84:8+76 76:1
1 Κεσσάνη 19 16 3 0 83:15+68 51:3
1 Βαλτοτόπι 18 14 1 3 49:21+28 43:10
1 Πανσουλιακός 5 1 2 2 3:8-5 5:8
1 Πανσουλιακός 3 2 0 1 4:2+2 4:2
1 Λιθότοπος 21 18 3 0 62:7+55 57:3
1 Σκοτούσα 1 1 0 0 7:0+7 7:0
1 Αναγέννηση 1 1 0 0 7:0+7 7:0
1 Παραλίμνιο 1 1 0 0 6:1+5 6:1
1 Σιδηρόκαστρο 1 1 0 0 4:0+4 4:0
1 Δασοχώρι 2 2 0 0 5:2+3 5:2
1 Αναγέννηση 1 1 0 0 2:1+1 2:1
1 Παραλίμνιο 10 8 2 0 25:6+19 47:2
1 Νέα Ζίχνη 9 5 2 2 13:7+6 29:8
1 Νέος Σκοπός 11 8 2 1 33:7+26 26:5
1 Καρπερή 11 9 2 0 32:6+26 29:2
1 Ροδόπολη 11 7 3 1 23:13+10 24:6
1 Κάτω Καμήλα 11 10 1 0 37:2+35 31:1
1 Πρώτη 10 8 2 0 36:10+26 26:2
1 Δασοχώρι 1 1 0 0 3:2+1 3:0
1 Πανσουλιακός 1 1 0 0 5:0+5 5:0
1 Πανσουλιακός 1 1 0 0 5:1+4 5:1
1 Ανω Μητρούση 4 4 0 0 6:1+5 12:0
1 Καρπερή 1 1 0 0 3:0+3 3:0
1 Δραβίσκος 1 1 0 0 7:0+7 3:0
1 Λιθότοπος 1 1 0 0 1:0+1 3:0
2 Δασοχώρι 22 12 7 3 46:22+24 43:16
2 Σκοτούσα 26 19 3 4 57:18+39 60:15
2 Νέα Ζίχνη 26 16 8 2 49:24+25 56:14
2 Χρυσοχώραφα 28 23 2 3 102:21+81 71:11
2 Νίκη Αμπέλων 30 20 8 2 72:24+48 68:14
2 Ίβηρα 30 23 5 2 96:15+81 74:11
2 Σιδηρόκαστρο 10 7 3 0 16:5+11 24:3
2 Άνω Πορόϊα 10 6 2 2 20:6+14 53:8
2 Παραλίμνιο 22 16 3 3 49:21+28 51:12
2 Λευκώνας 26 16 7 3 56:25+31 55:16
2 Άγκιστρο (-2) 20 15 3 2 49:22+27 48:9
2 Πεπονιά 18 13 1 4 55:17+38 40:13
2 Νέα Ζίχνη 1 1 0 0 0:00 3:0
2 Χείμαρος (-2) 21 15 5 1 59:13+46 44:8
2 Αμμουδιά 1 1 0 0 6:0+6 6:0
2 Νεοχώρι 1 1 0 0 6:1+5 6:1
2 Δασοχώρι 1 1 0 0 5:2+3 5:2
2 F.C. Σέρρες 1 1 0 0 2:0+2 2:0
2 Αναγέννηση 1 1 0 0 3:0+3 3:0
2 Αναγέννηση 2 1 1 0 4:1+3 4:1
2 Δασοχώρι 1 0 0 1 1:2-1 1:2
2 Αναγέννηση 10 8 2 0 22:4+18 47:2
2 Χρυσό 9 3 4 2 14:11+3 34:10
2 ΑΟ Νιγρίτας 11 6 4 1 19:8+11 22:7
2 Ψωμοτόπι 11 7 2 2 26:10+16 23:8
2 Π.Ο.Σ. 2000 11 9 1 1 34:9+25 28:4
2 Ροδολίβος 10 7 2 1 24:10+14 23:5
2 Νέα Ζίχνη 1 1 0 0 1:0+1 3:0
2 Τούμπα 1 0 0 1 0:5-5 0:5
2 Χαρωπό 1 0 0 1 1:5-4 1:5
2 Λιθότοπος 11 8 0 3 23:20+3 24:9
2 ΑΕ Νιγρίτας 4 3 1 0 6:1+5 10:1
2 Πανσουλιακός 1 0 0 1 0:3-3 0:3
2 Ψωμοτόπι 1 1 0 0 5:1+4 3:0
2 ΑΕ Νιγρίτας 1 1 0 0 3:0+3 3:0
3 Αναγέννηση 22 13 4 5 41:22+19 43:19
3 Γόνιμο 26 16 4 6 51:20+31 52:22
3 Μονόβρυση 26 16 5 5 70:31+39 53:20
3 Προβατάς 28 22 1 5 87:37+50 67:16
3 Δημητρίτσι 30 20 7 3 93:22+71 67:16
3 Τούμπα 30 22 4 4 94:22+72 70:16
3 Αναγέννηση 10 4 3 3 9:11-2 21:12
3 Χείμαρος 10 6 2 2 16:6+10 53:8
3 Σιδηρόκαστρο 22 11 4 7 35:21+14 37:25
3 Χαροπό 21 12 5 4 56:27+29 41:17
3 Πανσουλιακός 26 13 6 7 48:37+11 45:27
3 Κερκίνη 18 13 1 4 72:17+55 40:13
3 Κάτω Καμήλα 19 11 5 3 38:20+18 38:14
3 Χρυσό 1 1 0 0 0:00 3:0
3 Αναγέννηση 1 1 0 0 6:2+4 6:2
3 Παραλίμνιο 1 1 0 0 6:1+5 6:1
3 Πρώτη 1 0 0 1 0:1-1 0:1
3 Αναγέννηση 1 1 0 0 4:0+4 4:0
3 Δασοχώρι 1 1 0 0 3:1+2 3:1
3 Σιδηρόκαστρο 2 0 0 2 2:5-3 2:5
3 Καρπερή 10 4 1 5 11:15-4 16:16
3 Γόνιμο 9 2 5 2 9:10-1 23:11
3 Νεοχώρι 11 6 2 3 19:11+8 20:11
3 Γόνιμο 11 6 3 2 24:12+12 21:9
3 Παλαιόκαστρο 11 8 1 2 26:20+6 25:7
3 Πήγασος 10 7 1 2 32:11+21 22:7
3 Λευκώνας 0 0 0 0 0:00 0:0
3 Σκούταρι 11 7 2 2 27:9+18 23:8
3 Ροδόπολη 2 2 0 1 7:2+5 6:3
3 Αναγέννηση 1 1 0 0 4:0+4 3:0
3 Ανω Μητρούση 1 1 0 0 1:10 3:0
4 Χρυσό 22 13 3 6 35:27+8 42:21
4 Ροδόπολη 26 14 2 10 51:42+9 44:32
4 Σκούταρι 26 14 6 6 57:22+35 48:24
4 Ψωμοτόπι 28 19 4 5 69:26+43 61:19
4 Χριστός 30 19 4 7 60:27+33 61:25
4 Νέος Σκοπός 30 21 3 6 80:24+56 66:21
4 Δασοχώρι 10 3 2 5 10:14-4 17:17
4 Πήγασος 10 5 2 3 17:9+8 44:11
4 Α. Ποροϊα 21 11 3 7 38:25+13 36:24
4 Νιγρίτα 25 11 5 9 36:37-1 38:32
4 Ανατολή 19 12 2 5 44:18+26 38:17
4 Εμμ. Παπάς 19 11 4 4 48:30+18 37:16
4 Νέος Σκοπός 1 0 1 0 2:20 1:1
4 Καρπερή 22 10 4 8 29:30-1 34:28
4 Π.Ο.Σ. 2000 1 0 0 1 0:3-3 0:3
4 Σιδηρόκαστρο 1 1 0 0 6:2+4 6:2
4 Αμμουδιά 1 1 0 0 6:2+4 6:2
4 Νιγρίτα Α.Ε. 1 1 0 0 4:2+2 4:2
4 Παραλίμνιο 1 1 0 0 1:0+1 1:0
4 Παραλίμνιο 2 0 1 1 1:4-3 1:4
4 Σιδηρόκαστρο 10 4 0 6 18:180 18:18
4 Σκοτούσα 9 3 3 3 9:7+2 21:12
4 ΑΕ Νιγρίτας 10 5 4 1 21:8+13 19:7
4 Σιδηρόκαστρο 11 6 0 5 13:8+5 18:15
4 Κεσσάνη 11 6 2 3 34:21+13 20:11
4 Βαλτερό 11 7 2 2 31:16+15 23:8
4 Νικόκλεια 11 6 2 3 22:12+10 20:11
4 Νέος Σκοπός 1 0 0 1 1:3-2 0:3
4 Χείμαρος 1 1 0 0 4:0+4 3:0
4 Καρπερή 3 2 0 1 6:1+5 6:3
4 Καρπερή 1 0 0 1 1:10 0:3
5 Αμμουδιά 22 12 5 5 35:25+10 41:20
5 Βαμβακόφυτο 26 13 3 10 44:30+14 42:33
5 Πανσουλιακός 26 13 7 6 42:19+23 46:25
5 Παλαιόκαστρο 28 15 2 11 66:63+3 47:35
5 Κάτω Καμήλα 30 17 7 6 73:32+41 58:25
5 Μεσολακκιά 30 20 5 5 74:31+43 59:20
5 Χρυσό 10 2 2 6 12:21-9 11:20
5 Γεφυρούδι 10 0 2 8 0:24-24 8:26
5 Ψυχικό 10 0 2 8 0:24-24 2:26
5 Δασοχώρι 22 9 6 7 28:31-3 33:27
5 Ροδόπολη 21 10 6 5 42:32+10 36:21
5 Άγιο Πνεύμα 26 12 4 10 47:40+7 40:34
5 Λέοντες 19 11 4 4 36:18+18 37:16
5 Νιγρίτα Α.Ο. 18 11 2 5 31:18+13 35:17
5 Προβατάς 1 0 1 0 1:10 1:1
5 Λευκώνας 1 1 0 0 6:3+3 6:3
5 Δασοχώρι 1 1 0 0 5:1+4 5:1
5 Σιδηρόκαστρο 1 1 0 0 3:0+3 3:0
5 Αμμουδιά 1 0 0 1 1:3-2 1:3
5 Δασοχώρι 10 3 1 6 17:25-8 10:19
5 Αμμουδιά 9 3 2 4 11:15-4 11:14
5 Βαλτοτόπι 10 5 2 3 19:11+8 17:11
5 Δασοχώρι 11 4 3 4 13:9+4 15:15
5 Σκοτούσα 11 6 3 2 21:9+12 21:9
5 Καπνόφυτο 11 7 0 4 29:14+15 21:12
5 Μεσολακκιά 10 5 5 0 24:7+17 20:5
5 Νεοχώρι 0 0 0 0 0:00 0:0
5 Καρπερή 1 1 0 0 3:0+3 3:0
5 Λιθότοπος 3 3 0 0 6:0+6 9:0
5 Λευκώνας 1 0 0 1 1:10 0:3
6 Εθνικός Σιδηροκάστρου 22 11 6 5 37:16+21 39:21
6 Μεγαλοχώρι 26 13 2 11 49:32+17 41:35
6 Βέργη 26 10 5 11 35:37-2 35:38
6 Κεσσάνη 28 13 3 12 73:46+27 42:39
6 Τριανταφυλλιά 30 15 7 8 56:41+15 52:31
6 Οινούσα 30 12 8 10 58:45+13 44:38
6 Αμμουδιά 10 2 1 7 8:19-11 10:22
6 Αμμουδιά 22 9 5 8 29:27+2 32:29
6 Ορεινή 26 10 4 12 42:48-6 34:40
6 Π.Ο.Σ. 2000 17 10 5 2 29:16+13 35:11
6 Τριανταφυλλιά 19 9 6 4 36:29+7 33:18
6 Παραλίμνιο 1 0 0 1 0:00 0:3
6 Ψωμοτόπι 21 10 6 5 37:30+7 36:21
6 Χρυσοχώραφα 1 1 0 0 5:1+4 5:1
6 Χρυσοχώραφα 1 1 0 0 5:2+3 5:2
6 Γάζωρος 1 1 0 0 2:0+2 2:0
6 Νιγρίτα Α.Ε. 1 0 0 1 0:1-1 0:1
6 Δραβήσκος 10 0 0 10 9:34-25 0:30
6 Άνω Μητρούση 9 2 2 5 10:16-6 8:17
6 ΠΣ Σέρρες 11 5 4 2 21:12+9 19:10
6 Χαροπό 11 5 2 4 27:15+12 17:14
6 Χριστός 11 5 5 1 32:10+22 20:8
6 Ηρακλής 10 4 2 4 19:17+2 14:14
6 Π.Ο.Σ. 0 0 0 0 0:00 0:0
6 Χείμαρος 11 5 0 6 13:17-4 15:18
6 Αναγέννηση 3 2 0 1 7:4+3 6:3
6 Κάτω Καμήλα 1 1 0 0 2:0+2 3:0
6 Σιδηρόκαστρο 1 0 0 1 0:3-3 0:3
7 Ανω Μητρούση 22 10 5 7 43:30+13 35:26
7 Ανω Καμήλα 26 11 7 8 40:41-1 40:31
7 Ορεινή 26 9 7 10 45:37+8 34:37
7 Άγκιστρο 28 12 3 13 61:49+12 30:42
7 Κωνσταντινάτο 30 15 6 9 52:42+10 51:33
7 Ροδολίβος 30 13 5 12 45:36+9 44:41
7 Αχλαδοχώρι 19 8 2 9 44:42+2 26:29
7 Μεσολακκιά 18 9 3 6 47:30+17 30:21
7 Ιβηρα 26 9 5 12 29:36-7 32:41
7 Δραβίσκος 22 9 5 8 28:32-4 32:29
7 Χρυσοχώραφα 21 9 3 9 43:38+5 30:30
7 Α. Ποροϊα 1 1 0 0 5:4+1 5:4
7 Νιγρίτα Α.Ε. 1 1 0 0 5:4+1 5:4
7 Κ. Καμήλα 1 1 0 0 2:1+1 2:1
7 F.C. Σέρρες 1 0 0 1 0:3-3 0:3
7 Ορεινή 11 4 3 4 12:16-4 15:15
7 Δραβίσκος 11 3 5 3 15:16-1 14:14
7 Ανω Μητρούση 11 5 4 2 17:6+11 19:10
7 Ποντισμένο 11 4 3 4 23:11+12 15:15
7 Κορμίστα 10 5 2 3 18:16+2 17:11
7 Πήγασος 0 0 0 0 0:00 0:0
7 Νέα Ζίχνη 3 2 0 1 7:4+3 6:3
7 Λιθότοπος 1 1 0 0 2:0+2 3:0
7 Σκούταρι 1 1 0 0 1:10 3:0
8 Ανω Ποροϊα 22 8 3 11 35:44-9 27:36
8 Βυρώνεια 26 10 8 8 39:32+7 38:32
8 Νιγρίτα 26 9 7 10 32:320 34:37
8 Καπνόφυτο 28 10 4 14 48:62-14 34:46
8 Νιγρίτα Α.Ο. 30 13 6 11 57:34+23 45:39
8 Εμμ. Παππάς 30 11 6 13 54:64-10 39:45
8 Χρυσό 22 8 5 9 36:360 29:32
8 Προβατάς 21 7 5 9 36:35+1 26:32
8 Καπνόφυτο 18 8 1 9 35:36-1 25:28
8 Επτάμυλοι 19 8 2 9 29:34-5 26:29
8 Μαυρόλοφος 26 9 6 11 32:41-9 33:39
8 Μαυρόλοφος 1 1 0 0 4:1+3 4:1
8 Πεπονιά 1 1 0 0 4:1+3 4:1
8 Καρπερή 1 0 0 1 2:4-2 2:4
8 Κ. Καμήλα 1 0 0 1 0:4-4 0:4
8 Μαυρόλοφος 11 4 5 2 20:10+10 17:11
8 Αναγέννηση 11 3 3 5 10:13-3 12:18
8 Αγκιστρο 11 4 4 3 21:18+3 16:13
8 Λιμνοχώρι 11 5 1 5 15:20-5 16:16
8 Τούμπα 10 4 2 4 17:18-1 14:14
8 Σκούταρι 0 0 0 0 0:00 0:0
8 Σκούταρι 1 1 0 0 2:0+2 3:0
8 Σκούταρι 3 3 0 0 5:2+3 9:0
8 ΑΟ Νιγρίτας 1 0 0 1 0:1-1 0:3
9 Χείμαρος 22 8 2 12 34:39-5 26:38
9 Νέο Πετρίτσι 26 10 5 11 43:39+4 35:38
9 Λευκώνας 26 8 10 8 34:38-4 34:34
9 Βαλτερό 28 9 4 15 45:74-29 31:49
9 Βαλτοτόπι 30 11 7 12 57:61-4 34:43
9 Πρώτη 30 12 3 15 39:64-25 39:48
9 Μεγαλοχώρι 21 7 5 9 48:50-2 26:32
9 Πλατανάκια 17 6 5 6 35:37-2 23:23
9 Ροδολίβος 18 7 4 7 29:24+5 25:25
9 Δημητρίτσι 26 9 4 13 31:43-12 31:43
9 Γόνιμο 22 5 7 10 27:32-5 22:37
9 Πρώτη 1 1 0 0 4:1+3 4:1
9 Χείμαρος 1 0 0 1 4:5-1 4:5
9 Πήγασος 1 0 0 1 2:5-3 2:5
9 Ιβηρα 11 5 2 4 17:12+5 17:14
9 Μεγαλοχώρι 11 3 1 7 14:26-12 10:22
9 Βυρώνεια 11 3 2 6 13:25-12 11:20
9 Επτάμυλοι 10 4 3 2 20:16+4 15:9
9 Χρυσό 0 0 0 0 0:00 0:0
9 Πανσουλιακός 11 3 3 5 15:25-10 12:18
9 Νέα Ζίχνη 1 1 0 0 3:2+1 3:0
9 Σιδηρόκαστρο 2 2 0 1 5:6-1 6:3
10 Πήγασος 22 6 1 15 33:42-9 19:46
10 Χαροπό 26 10 4 12 42:43-1 34:40
10 Νεοχώρι 26 8 6 12 36:39-3 30:42
10 Κερκίνη 28 8 2 18 40:73-33 26:56
10 Π.Ο.Σ. 2000 30 12 1 17 45:53-8 37:52
10 Παλαιοκώμη 30 9 6 15 48:68-20 33:51
10 Ανω Καμήλα 21 6 2 13 33:45-12 20:41
10 Βέργη 26 7 6 13 26:43-17 27:45
10 Παλαιόκαστρο 17 6 3 8 39:40-1 21:27
10 Πρώτη 18 6 3 9 29:39-10 21:30
10 Σκοτούσα 22 5 4 13 23:40-17 19:43
10 Σκούταρι 1 1 0 0 4:1+3 4:1
10 Πήγασος 1 1 0 0 3:1+2 3:1
10 Χρυσοχώραφα 1 0 0 1 1:2-1 1:2
10 Βέργη 11 3 2 6 11:18-7 11:20
10 Νέα Ζίχνη 11 1 4 6 14:22-8 7:22
10 Α. Ποροϊα 11 3 3 5 17:18-1 12:18
10 Στρυμονικό 11 3 1 7 14:32-18 10:22
10 Παλαιοκώμη 11 4 3 4 20:22-2 15:15
10 Ψωμοτόπι 0 0 0 0 0:00 0:0
10 Λευκώνας 1 1 0 0 2:1+1 3:0
10 Λευκώνας 3 2 0 1 5:3+2 6:3
11 Γεφυρούδι 22 2 0 20 13:59-46 0:60
11 Ακριτοχώρι 26 10 3 13 41:50-9 33:42
11 Άγιο Πνεύμα 26 7 7 12 40:42-2 28:43
11 Μοναστηράκι 28 7 4 17 41:80-39 25:55
11 Νικόκλεια 30 11 3 16 31:44-13 36:51
11 Αναστασιά 30 9 3 18 37:59-22 30:57
11 Ακριτοχώρι 21 5 4 12 23:53-30 19:40
11 Νεοχώρι 26 6 9 11 31:51-20 27:42
11 Στρυμονικό 18 6 1 11 38:54-16 19:34
11 Νικόκλεια 19 4 5 10 25:33-8 17:35
11 Νέα Ζίχνη 22 4 5 13 23:40-17 17:44
11 Νέα Ζίχνη 1 1 0 0 4:2+2 4:2
11 Κ. Καμήλα 1 1 0 0 3:2+1 3:2
11 Νεοχώρι 1 0 0 1 1:6-5 1:6
11 Ανατολή 11 3 2 6 5:15-10 11:20
11 Χρυσό 11 2 1 8 13:30-17 7:25
11 Κερκίνη 11 3 3 5 15:22-7 12:18
11 Μοναστηράκι 11 2 2 7 16:39-23 8:23
11 Εμμ. Παπάς 10 3 1 7 16:25-9 10:22
11 Πανσουλιακός 3 1 0 2 5:50 3:6
11 Κάτω Καμήλα 3 2 0 1 4:3+1 6:3
11 ΑΕ Νιγρίτας 1 1 0 0 1:0+1 3:0
12 Ψυχικό 22 0 0 22 0:66-66 0:66
12 Στρυμονικό 26 8 4 14 28:40-12 28:46
12 Πεπονιά 26 7 4 15 22:42-20 25:49
12 Ποντισμένο 28 7 4 17 37:79-42 25:55
12 Ηρακλής Σερρών 30 8 2 20 47:79-32 26:62
12 Κορμίστα 30 8 4 18 23:53-30 28:58
12 Ανω Μητρούση 22 2 4 16 13:44-31 10:52
12 Νέο Πετρίτσι 21 5 3 13 20:56-36 18:42
12 Θύελλα Σερρών (-2) 18 4 0 14 19:62-43 12:42
12 Οινούσα 19 5 2 12 22:46-24 17:38
12 Νέος Σκοπός 27 7 8 12 21:35-14 29:44
12 Παλαιόκαστρο 1 1 0 0 4:2+2 4:2
12 Γάζωρος 1 1 0 0 2:0+2 2:0
12 Αμμουδιά 1 0 1 0 0:00 0:0
12 Άγιο Πνεύμα 11 3 0 8 9:20-11 9:24
12 Προβατάς 11 2 2 7 12:24-12 8:23
12 Τυρολόη 11 2 1 8 13:19-6 7:25
12 Ιωνικός 10 2 0 8 13:24-11 6:24
12 Λευκώνας 11 2 3 6 6:19-13 9:21
12 ΑΟ Νιγρίτας 3 2 0 2 2:5-3 6:6
12 Ανω Μητρούση 1 1 0 0 1:0+1 3:0
13 Ανατολή 26 3 2 21 16:72-56 11:65
13 Επτάμυλοι 26 5 5 16 16:53-37 20:53
13 Νέα Τυρολόη 28 5 5 18 31:87-56 20:59
13 Λιβαδοχώρι 30 8 2 20 45:66-21 8:62
13 Αχινός 30 8 3 19 33:77-44 21:60
13 Βαμβακόφυτο 21 3 5 13 20:49-29 14:44
13 Ιωνικός 17 3 0 14 13:52-39 9:42
13 Κωνσταντινάτο 18 5 1 12 26:43-17 16:37
13 Τούμπα 26 6 5 15 25:46-21 23:50
13 Χαρωπό 1 0 0 1 4:5-1 4:5
13 Καρπερή 1 1 0 0 2:0+2 2:0
13 Λευκώνας 1 0 1 0 0:00 0:0
13 Τριανταφυλλιά 11 2 0 9 6:33-27 6:27
13 Ανω Καμήλα 11 1 3 7 10:35-25 6:24
13 Πλατανάκια 11 1 0 10 11:42-31 3:30
13 Οινούσα 11 3 0 8 12:24-12 9:24
13 Κορμίστα 1 1 0 0 2:20 3:0
13 Δραβίσκος 2 1 0 1 8:2+6 3:3
14 Μελενικίτσι 26 0 0 26 0:78-78 0:78
14 Λέοντες 26 1 0 25 2:102-100 3:75
14 Πλατανάκια 28 4 4 20 27:98-71 16:64
14 Ιωνικός Σερρών 30 4 6 20 36:80-44 18:66
14 Κρηνίδα 30 6 5 19 23:65-42 23:62
14 Μοναστηράκι 19 3 0 16 19:63-44 9:48
14 Κορμίστα 19 3 6 10 18:35-17 15:36
14 Πήγασος 26 5 4 17 31:49-18 19:55
14 Χριστός 21 1 1 19 10:67-57 4:58
14 Γόνιμο 1 1 0 0 3:0+3 3:0
14 Λευκώνας 1 1 0 0 2:0+2 2:0
14 Πανσουλιακός 1 0 0 1 0:2-2 0:2
14 Δημητρίτσι 11 1 0 10 4:35-31 3:30
14 Νέο Πετρίτσι 11 1 1 9 11:43-32 4:28
14 Αχλαδοχώρι 11 0 2 9 7:42-35 2:29
14 Λέοντες 10 1 2 7 5:22-17 5:23
14 Ροδόπολη 1 1 0 0 1:10 3:0
14 Χείμαρος 2 1 0 1 4:1+3 3:3
15 Αχλαδοχώρι 28 6 3 19 33:100-67 3:60
15 Θύελλα Σερρών 30 4 3 23 43:124-81 6:72
15 Νέα Μπάφρα 30 5 5 20 35:93-58 20:65
15 Ηρακλής 19 1 0 18 14:77-63 3:54
15 Κρηνίδα 19 0 1 18 10:73-63 1:55
15 Νιγρίτα Α.Ο. 1 1 0 0 3:0+3 3:0
15 Σιδηρόκαστρο 1 1 0 0 2:1+1 2:1
15 Μαυρόλοφος 1 0 0 1 0:3-3 0:3
15 Θύελλα 11 0 1 10 5:49-44 1:31
15 Βέργη 1 1 0 1 3:0+3 3:3
15 ΑΟ Νιγρίτας 1 1 0 0 0:00 3:0
16 Τερπνή 30 2 2 26 22:136-114 8:80
16 Μαυροθάλασσα 30 0 0 30 0:101-101 -12:90
16 Πανσουλιακός 1 1 0 0 3:0+3 3:0
16 Ορεινή 1 0 0 1 2:3-1 2:3
16 Πεπονιά 1 0 0 1 0:4-4 0:4
16 Πανσουλιακός 2 1 0 1 5:3+2 3:3
16 Μαυρόλοφος 1 0 0 1 2:20 0:3
17 Δασοχώρι 1 1 0 0 3:1+2 3:1
17 Ακριτοχώρι 1 0 0 1 2:5-3 2:5
17 Γόνιμο 1 1 0 1 3:1+2 3:3
17 Γόνιμο 1 0 0 1 1:10 0:3
18 Ορεινή 1 1 0 0 3:1+2 3:1
18 Κεσσάνη 1 0 0 1 2:6-4 2:6
18 Δασοχώρι 0 0 0 1 1:3-2 0:3
18 Ψωμοτόπι 2 1 0 1 5:4+1 3:3
19 Βαμβακόφυτο 1 1 0 0 3:2+1 3:2
19 Μαυρόλοφος 1 1 0 0 1:0+1 1:0
19 Μαυρόλοφος 1 1 0 1 1:0+1 3:3
19 Σιδηρόκαστρο 0 1 0 0 3:1+2 3:0
20 Προβατάς 1 0 0 1 3:6-3 3:6
20 Πανσουλιακός 1 1 0 0 1:0+1 1:0
20 Ανω Πορόϊα 2 1 0 1 2:20 3:3
20 Βέργη 1 0 0 1 0:00 0:3
21 Νεοχώρι 1 1 0 0 2:0+2 2:0
21 Γόνιμο 1 0 0 1 1:2-1 1:2
21 Ανατολή 2 1 0 1 2:3-1 3:3
21 ΠΣ Σέρρες 1 0 0 1 2:3-1 0:3
22 Χείμαρος 1 1 0 0 2:0+2 2:0
22 Σκοτούσα 1 0 0 1 1:3-2 1:3
22 Ορεινή 1 0 0 1 1:2-1 0:3
22 Κορμίστα 1 1 0 1 1:2-1 3:3
23 Κ. Καμήλα 1 1 0 0 2:1+1 2:1
23 Α. Μητρούση 1 0 0 1 1:4-3 1:4
23 Προβατάς 2 1 0 1 2:4-2 3:3
23 Νέος Σκοπός 1 0 0 1 0:1-1 0:3
24 Ν. Πετρίτσι 1 0 0 1 2:3-1 2:3
24 Α. Ποροϊα 1 0 0 1 1:5-4 1:5
24 Δημητρίτσι 2 1 0 1 3:6-3 3:3
24 Σκοτούσα 1 0 0 1 0:1-1 0:3
25 Δραβίσκος 1 0 0 1 2:4-2 2:4
25 Κωνσταντινάτο 1 0 0 1 1:6-5 1:6
25 Χαροπό 2 1 0 1 3:6-3 3:3
25 Ανατολή 1 0 0 1 0:2-2 0:3
26 Κερκίνη 1 0 0 1 2:4-2 2:4
26 Ροδολίβος 1 0 0 1 1:6-5 1:6
26 Παλαιοκώμη 2 1 0 1 4:8-4 3:3
26 Ανω Ποροϊα 1 0 0 1 0:2-2 0:3
27 Πλατανάκια 1 0 0 1 2:6-4 2:6
27 Νέα Ζίχνη 1 0 0 1 0:1-1 0:1
27 Βαλτοτόπι 1 0 1 0 0:00 1:1
27 Χρυσό 1 0 0 1 0:2-2 0:3
28 Ψωμοτόπι 1 0 0 1 2:6-4 2:6
28 Πρώτη 1 0 0 1 0:1-1 0:1
28 Νεοχώρι 1 0 0 1 1:10 0:3
28 Πανσουλιακός 1 0 0 1 0:3-3 0:3
29 Καρπερή 1 1 0 0 1:0+1 1:0
29 Νιγρίτα Α.Ο. 1 0 0 1 0:2-2 0:2
29 Μεγαλοχώρι 1 0 0 1 2:3-1 0:3
29 Χαροπό 1 0 0 1 1:5-4 0:3
30 Παραλίμνιο 1 1 0 0 1:0+1 1:0
30 Παλαιόκαστρο 1 0 0 1 0:2-2 0:2
30 Δημητρίτσι 1 0 0 1 0:4-4 0:3
30 ΠΣ Σέρρες 1 0 0 1 2:3-1 0:3
31 Νέος Σκοπός 1 0 0 1 1:2-1 1:2
31 Σκούταρι 1 0 0 1 0:2-2 0:2
31 Τριανταφυλλιά 1 0 0 1 2:3-1 0:3
31 Προβατάς 1 0 0 1 0:4-4 0:3
32 Α. Καμήλα 1 0 0 1 1:3-2 1:3
32 Βαμβακόφυτο 1 0 0 1 0:7-7 0:7
32 Αγκιστρο 1 0 0 1 1:2-1 0:3
32 Παλαιοκώμη 1 0 0 1 0:7-7 0:3
33 Αγ. Πνεύμα 1 0 0 1 1:3-2 1:3
33 Ορεινή 1 0 0 1 1:2-1 0:3
34 Ανατολή 1 0 0 1 1:4-3 1:4
34 ΠΟΣ 2000 1 0 0 1 1:2-1 0:3
35 Κορμίστα 1 0 0 1 1:4-3 1:4
35 Νέος Σκοπός 1 0 0 1 0:1-1 0:3
36 Τούμπα 1 0 0 1 1:4-3 1:4
36 Ροδολίβος 1 0 0 1 0:1-1 0:3
37 Μεγαλοχώρι 1 0 0 1 1:5-4 1:5
37 Σκοτούσα 1 0 0 1 0:1-1 0:3
38 Α. Μητρούση 0 0 0 0 0:00 0:0
38 Δασοχώρι 0 0 0 1 1:3-2 0:3
39 Ακριτοχώρι 0 0 0 0 0:00 0:0
39 Ηράκλεια 1 0 0 1 1:3-2 0:3
40 Γάζωρος 0 0 0 0 0:00 0:0
40 Ανω Καμήλα 1 0 0 1 0:2-2 0:3
41 Κεσσάνη 0 0 0 0 0:00 0:0
41 Κερκίνη 1 0 0 1 0:2-2 0:3
42 Κωνσταντινάτο 0 0 0 0 0:00 0:0
42 Χρυσό 1 0 0 1 0:2-2 0:3
43 Νιγρίτα Α.Ε. 0 0 0 0 0:00 0:0
43 Πρώτη 1 0 0 1 1:4-3 0:3
44 Πήγασος 0 0 0 0 0:00 0:0
44 Βαμβακόφυτο 1 0 0 1 0:3-3 0:3
45 Πεπονιά 0 0 0 0 0:00 0:0
45 Ιβηρα 1 0 0 1 0:3-3 0:3
46 Ροδολίβος 0 0 0 0 0:00 0:0
46 Νέο Πετρίτσι 1 0 0 1 0:5-5 0:3
47 Λιθότοπος 1 0 0 1 0:1-1 0:1
47 Τούμπα 1 0 0 1 0:5-5 0:3
48 Χρυσό 1 0 0 1 0:1-1 0:1
49 Δημητρίτσι 1 0 0 1 0:2-2 0:2
50 Ιβηρα 1 0 0 1 0:2-2 0:2
51 Βέργη 1 0 0 1 0:3-3 0:3
52 Π.Ο.Σ. 2000 1 0 0 1 0:3-3 0:3
53 Ροδόπολη 1 0 0 1 0:3-3 0:3
54 Τριανταφυλλιά 1 0 0 1 0:6-6 0:6
55 Χριστός 1 0 0 1 0:7-7 0:7

Δ΄ Όμιλος

Αγώνας Αποτέλεσμα
20 Σεπτεμβρίου 2014 06:31
Ψυχικό – Πήγασος
0 - 3
20 Σεπτεμβρίου 2014 06:31
Εθνικός Σιδηροκάστρου – Ανω Ποροϊα
0 - 0
20 Σεπτεμβρίου 2014 06:31
Χείμαρος – Δασοχώρι
3 - 5
20 Σεπτεμβρίου 2014 06:31
Αμμουδιά – Γεφυρούδι
2 - 1
20 Σεπτεμβρίου 2014 06:31 Γήπεδο Λευκώνα
Λευκώνας – Νεοχώρι
0 - 0
20 Σεπτεμβρίου 2014 06:31 Γήπεδο Δραβήσκου
Δραβήσκος – Βέργη
1 - 0
20 Σεπτεμβρίου 2014 06:31
Καπνόφυτο – Κεσσάνη
0 - 5
20 Σεπτεμβρίου 2014 06:31
Άγκιστρο – Πλατανάκια
4 - 1
20 Σεπτεμβρίου 2014 06:31
Παλαιόκαστρο – Μοναστηράκι
3 - 2
20 Σεπτεμβρίου 2014 06:31
Προβατάς – Βαλτερό
3 - 0

1 2 3 23


Θέση   Αγ. Ν Ι Η ΓκολΔιαφορά Βαθμοί
0 Μαυρόλοφος 0 0 0 0 0:00 0:0
0 Ίβηρα 0 0 0 0 0:00 0:0
0 Τούμπα 0 0 0 0 0:00 0:0
0 Νέος Σκοπός 0 0 0 0 0:00 0:0
0 Μεσολακκιά 0 0 0 0 0:00 0:0
0 Οινούσα 0 0 0 0 0:00 0:0
0 Ροδολίβος 0 0 0 0 0:00 0:0
0 Εμμ. Παππάς 0 0 0 0 0:00 0:0
0 Πρώτη 0 0 0 0 0:00 0:0
0 Παλαιοκώμη 0 0 0 0 0:00 0:0
0 Αναστασιά 0 0 0 0 0:00 0:0
0 Κορμίστα 0 0 0 0 0:00 0:0
0 Αχινός (-2) 0 0 0 0 0:00 0:0
0 Κρηνίδα 0 0 0 0 0:00 0:0
0 Νέα Μπάφρα 0 0 0 0 0:00 0:0
0 Μαυροθάλασσα (-2) 0 0 0 0 0:00 0:0
0 Ανω Μητρούση 0 0 0 0 0:00 0:0
0 Χείμαρος 0 0 0 0 0:00 0:0
0 Αναγέννηση 0 0 0 0 0:00 0:0
0 Καρπερή 0 0 0 0 0:00 0:0
0 Ροδόπολη 0 0 0 0 0:00 0:0
0 Σιδηρόκαστρο 0 0 0 0 0:00 0:0
0 ΑΕ Νιγρίτας 0 0 0 0 0:00 0:0
0 Λιθότοπος 0 0 0 0 0:00 0:0
0 Ανω Μητρούση 0 0 0 0 0:00 0:0
0 Σκούταρι 0 0 0 0 0:00 0:0
1 Παραλίμνιο 22 18 2 2 58:18+40 56:8
1 Καρπερή 26 19 5 2 51:15+36 62:11
1 Δραβήσκος 26 18 5 3 60:22+38 59:14
1 Λιθότοπος 28 27 1 0 145:10+135 82:1
1 Ανω Βροντού 30 22 7 1 111:35+76 73:10
1 Μαυρόλοφος 30 27 3 0 90:12+78 76:3
1 Παραλίμνιο 10 6 1 3 22:7+15 43:10
1 Άνω Μητρούση 10 7 2 1 23:7+16 79:5
1 Αναγέννηση 22 16 4 2 45:11+34 52:10
1 Σκούταρι 26 25 1 0 84:8+76 76:1
1 Κεσσάνη 19 16 3 0 83:15+68 51:3
1 Βαλτοτόπι 18 14 1 3 49:21+28 43:10
1 Πανσουλιακός 5 1 2 2 3:8-5 5:8
1 Πανσουλιακός 3 2 0 1 4:2+2 4:2
1 Λιθότοπος 21 18 3 0 62:7+55 57:3
1 Σκοτούσα 1 1 0 0 7:0+7 7:0
1 Αναγέννηση 1 1 0 0 7:0+7 7:0
1 Παραλίμνιο 1 1 0 0 6:1+5 6:1
1 Σιδηρόκαστρο 1 1 0 0 4:0+4 4:0
1 Δασοχώρι 2 2 0 0 5:2+3 5:2
1 Αναγέννηση 1 1 0 0 2:1+1 2:1
1 Παραλίμνιο 10 8 2 0 25:6+19 54:2
1 Νέα Ζίχνη 9 5 2 2 13:7+6 33:8
1 Νέος Σκοπός 11 8 2 1 33:7+26 26:5
1 Καρπερή 11 9 2 0 32:6+26 29:2
1 Ροδόπολη 11 7 3 1 23:13+10 24:6
1 Κάτω Καμήλα 11 10 1 0 37:2+35 31:1
1 Πρώτη 10 8 2 0 36:10+26 26:2
1 Δασοχώρι 1 1 0 0 3:2+1 3:0
1 Πανσουλιακός 1 1 0 0 5:0+5 5:0
1 Πανσουλιακός 1 1 0 0 5:1+4 5:1
1 Ανω Μητρούση 4 4 0 0 6:1+5 12:0
1 Καρπερή 1 1 0 0 3:0+3 3:0
1 Δραβίσκος 1 1 0 0 7:0+7 3:0
1 Λιθότοπος 1 1 0 0 1:0+1 3:0
2 Δασοχώρι 22 12 7 3 46:22+24 43:16
2 Σκοτούσα 26 19 3 4 57:18+39 60:15
2 Νέα Ζίχνη 26 16 8 2 49:24+25 56:14
2 Χρυσοχώραφα 28 23 2 3 102:21+81 71:11
2 Νίκη Αμπέλων 30 20 8 2 72:24+48 68:14
2 Ίβηρα 30 23 5 2 96:15+81 74:11
2 Σιδηρόκαστρο 10 7 3 0 16:5+11 24:3
2 Άνω Πορόϊα 10 6 2 2 20:6+14 64:8
2 Παραλίμνιο 22 16 3 3 49:21+28 51:12
2 Λευκώνας 26 16 7 3 56:25+31 55:16
2 Άγκιστρο (-2) 20 15 3 2 49:22+27 48:9
2 Πεπονιά 18 13 1 4 55:17+38 40:13
2 Νέα Ζίχνη 1 1 0 0 0:00 3:0
2 Χείμαρος (-2) 21 15 5 1 59:13+46 42:8
2 Αμμουδιά 1 1 0 0 6:0+6 6:0
2 Νεοχώρι 1 1 0 0 6:1+5 6:1
2 Δασοχώρι 1 1 0 0 5:2+3 5:2
2 F.C. Σέρρες 1 1 0 0 2:0+2 2:0
2 Αναγέννηση 1 1 0 0 3:0+3 3:0
2 Αναγέννηση 2 1 1 0 4:1+3 4:1
2 Δασοχώρι 1 0 0 1 1:2-1 1:2
2 Αναγέννηση 10 8 2 0 22:4+18 54:2
2 Χρυσό 9 3 4 2 14:11+3 41:10
2 ΑΟ Νιγρίτας 11 6 4 1 19:8+11 22:7
2 Ψωμοτόπι 11 7 2 2 26:10+16 23:8
2 Π.Ο.Σ. 2000 11 9 1 1 34:9+25 28:4
2 Ροδολίβος 10 7 2 1 24:10+14 23:5
2 Νέα Ζίχνη 1 1 0 0 1:0+1 3:0
2 Τούμπα 1 0 0 1 0:5-5 0:5
2 Χαρωπό 1 0 0 1 1:5-4 1:5
2 Λιθότοπος 11 8 0 3 23:20+3 24:9
2 ΑΕ Νιγρίτας 4 3 1 0 6:1+5 10:1
2 Πανσουλιακός 1 0 0 1 0:3-3 0:3
2 Ψωμοτόπι 1 1 0 0 5:1+4 3:0
2 ΑΕ Νιγρίτας 1 1 0 0 3:0+3 3:0
3 Αναγέννηση 22 13 4 5 41:22+19 43:19
3 Γόνιμο 26 16 4 6 51:20+31 52:22
3 Μονόβρυση 26 16 5 5 70:31+39 53:20
3 Προβατάς 28 22 1 5 87:37+50 67:16
3 Δημητρίτσι 30 20 7 3 93:22+71 67:16
3 Τούμπα 30 22 4 4 94:22+72 70:16
3 Αναγέννηση 10 4 3 3 9:11-2 23:12
3 Χείμαρος 10 6 2 2 16:6+10 64:8
3 Σιδηρόκαστρο 22 11 4 7 35:21+14 37:25
3 Χαροπό 21 12 5 4 56:27+29 41:17
3 Πανσουλιακός 26 13 6 7 48:37+11 45:27
3 Κερκίνη 18 13 1 4 72:17+55 40:13
3 Κάτω Καμήλα 19 11 5 3 38:20+18 38:14
3 Χρυσό 1 1 0 0 0:00 3:0
3 Αναγέννηση 1 1 0 0 6:2+4 6:2
3 Παραλίμνιο 1 1 0 0 6:1+5 6:1
3 Πρώτη 1 0 0 1 0:1-1 0:1
3 Αναγέννηση 1 1 0 0 4:0+4 4:0
3 Δασοχώρι 1 1 0 0 3:1+2 3:1
3 Σιδηρόκαστρο 2 0 0 2 2:5-3 2:5
3 Καρπερή 10 4 1 5 11:15-4 17:16
3 Γόνιμο 9 2 5 2 9:10-1 27:11
3 Νεοχώρι 11 6 2 3 19:11+8 20:11
3 Γόνιμο 11 6 3 2 24:12+12 21:9
3 Παλαιόκαστρο 11 8 1 2 26:20+6 25:7
3 Πήγασος 10 7 1 2 32:11+21 22:7
3 Λευκώνας 0 0 0 0 0:00 0:0
3 Σκούταρι 11 7 2 2 27:9+18 23:8
3 Ροδόπολη 2 2 0 1 7:2+5 6:3
3 Αναγέννηση 1 1 0 0 4:0+4 3:0
3 Ανω Μητρούση 1 1 0 0 1:10 3:0
4 Χρυσό 22 13 3 6 35:27+8 42:21
4 Ροδόπολη 26 14 2 10 51:42+9 44:32
4 Σκούταρι 26 14 6 6 57:22+35 48:24
4 Ψωμοτόπι 28 19 4 5 69:26+43 61:19
4 Χριστός 30 19 4 7 60:27+33 61:25
4 Νέος Σκοπός 30 21 3 6 80:24+56 66:21
4 Δασοχώρι 10 3 2 5 10:14-4 19:17
4 Πήγασος 10 5 2 3 17:9+8 53:11
4 Α. Ποροϊα 21 11 3 7 38:25+13 36:24
4 Νιγρίτα 25 11 5 9 36:37-1 38:32
4 Ανατολή 19 12 2 5 44:18+26 38:17
4 Εμμ. Παπάς 19 11 4 4 48:30+18 37:16
4 Νέος Σκοπός 1 0 1 0 2:20 1:1
4 Καρπερή 22 10 4 8 29:30-1 34:28
4 Π.Ο.Σ. 2000 1 0 0 1 0:3-3 0:3
4 Σιδηρόκαστρο 1 1 0 0 6:2+4 6:2
4 Αμμουδιά 1 1 0 0 6:2+4 6:2
4 Νιγρίτα Α.Ε. 1 1 0 0 4:2+2 4:2
4 Παραλίμνιο 1 1 0 0 1:0+1 1:0
4 Παραλίμνιο 2 0 1 1 1:4-3 1:4
4 Σιδηρόκαστρο 10 4 0 6 18:180 20:18
4 Σκοτούσα 9 3 3 3 9:7+2 24:12
4 ΑΕ Νιγρίτας 10 5 4 1 21:8+13 19:7
4 Σιδηρόκαστρο 11 6 0 5 13:8+5 18:15
4 Κεσσάνη 11 6 2 3 34:21+13 20:11
4 Βαλτερό 11 7 2 2 31:16+15 23:8
4 Νικόκλεια 11 6 2 3 22:12+10 20:11
4 Νέος Σκοπός 1 0 0 1 1:3-2 0:3
4 Χείμαρος 1 1 0 0 4:0+4 3:0
4 Καρπερή 3 2 0 1 6:1+5 6:3
4 Καρπερή 1 0 0 1 1:10 0:3
5 Αμμουδιά 22 12 5 5 35:25+10 41:20
5 Βαμβακόφυτο 26 13 3 10 44:30+14 42:33
5 Πανσουλιακός 26 13 7 6 42:19+23 46:25
5 Παλαιόκαστρο 28 15 2 11 66:63+3 47:35
5 Κάτω Καμήλα 30 17 7 6 73:32+41 58:25
5 Μεσολακκιά 30 20 5 5 74:31+43 57:20
5 Χρυσό 10 2 2 6 12:21-9 12:20
5 Γεφυρούδι 10 0 2 8 0:24-24 10:26
5 Ψυχικό 10 0 2 8 0:24-24 2:26
5 Δασοχώρι 22 9 6 7 28:31-3 33:27
5 Ροδόπολη 21 10 6 5 42:32+10 36:21
5 Άγιο Πνεύμα 26 12 4 10 47:40+7 40:34
5 Λέοντες 19 11 4 4 36:18+18 37:16
5 Νιγρίτα Α.Ο. 18 11 2 5 31:18+13 35:17
5 Προβατάς 1 0 1 0 1:10 1:1
5 Λευκώνας 1 1 0 0 6:3+3 6:3
5 Δασοχώρι 1 1 0 0 5:1+4 5:1
5 Σιδηρόκαστρο 1 1 0 0 3:0+3 3:0
5 Αμμουδιά 1 0 0 1 1:3-2 1:3
5 Δασοχώρι 10 3 1 6 17:25-8 10:19
5 Αμμουδιά 9 3 2 4 11:15-4 11:14
5 Βαλτοτόπι 10 5 2 3 19:11+8 17:11
5 Δασοχώρι 11 4 3 4 13:9+4 15:15
5 Σκοτούσα 11 6 3 2 21:9+12 21:9
5 Καπνόφυτο 11 7 0 4 29:14+15 21:12
5 Μεσολακκιά 10 5 5 0 24:7+17 20:5
5 Νεοχώρι 0 0 0 0 0:00 0:0
5 Καρπερή 1 1 0 0 3:0+3 3:0
5 Λιθότοπος 3 3 0 0 6:0+6 9:0
5 Λευκώνας 1 0 0 1 1:10 0:3
6 Εθνικός Σιδηροκάστρου 22 11 6 5 37:16+21 39:21
6 Μεγαλοχώρι 26 13 2 11 49:32+17 41:35
6 Βέργη 26 10 5 11 35:37-2 35:38
6 Κεσσάνη 28 13 3 12 73:46+27 42:39
6 Τριανταφυλλιά 30 15 7 8 56:41+15 52:31
6 Οινούσα 30 12 8 10 58:45+13 44:38
6 Αμμουδιά 10 2 1 7 8:19-11 11:22
6 Αμμουδιά 22 9 5 8 29:27+2 32:29
6 Ορεινή 26 10 4 12 42:48-6 34:40
6 Π.Ο.Σ. 2000 17 10 5 2 29:16+13 35:11
6 Τριανταφυλλιά 19 9 6 4 36:29+7 33:18
6 Παραλίμνιο 1 0 0 1 0:00 0:3
6 Ψωμοτόπι 21 10 6 5 37:30+7 36:21
6 Χρυσοχώραφα 1 1 0 0 5:1+4 5:1
6 Χρυσοχώραφα 1 1 0 0 5:2+3 5:2
6 Γάζωρος 1 1 0 0 2:0+2 2:0
6 Νιγρίτα Α.Ε. 1 0 0 1 0:1-1 0:1
6 Δραβήσκος 10 0 0 10 9:34-25 0:30
6 Άνω Μητρούση 9 2 2 5 10:16-6 8:17
6 ΠΣ Σέρρες 11 5 4 2 21:12+9 19:10
6 Χαροπό 11 5 2 4 27:15+12 17:14
6 Χριστός 11 5 5 1 32:10+22 20:8
6 Ηρακλής 10 4 2 4 19:17+2 14:14
6 Π.Ο.Σ. 0 0 0 0 0:00 0:0
6 Χείμαρος 11 5 0 6 13:17-4 15:18
6 Αναγέννηση 3 2 0 1 7:4+3 6:3
6 Κάτω Καμήλα 1 1 0 0 2:0+2 3:0
6 Σιδηρόκαστρο 1 0 0 1 0:3-3 0:3
7 Ανω Μητρούση 22 10 5 7 43:30+13 35:26
7 Ανω Καμήλα 26 11 7 8 40:41-1 40:31
7 Ορεινή 26 9 7 10 45:37+8 34:37
7 Άγκιστρο 28 12 3 13 61:49+12 27:42
7 Κωνσταντινάτο 30 15 6 9 52:42+10 51:33
7 Ροδολίβος 30 13 5 12 45:36+9 44:41
7 Αχλαδοχώρι 19 8 2 9 44:42+2 26:29
7 Μεσολακκιά 18 9 3 6 47:30+17 30:21
7 Ιβηρα 26 9 5 12 29:36-7 32:41
7 Δραβίσκος 22 9 5 8 28:32-4 32:29
7 Χρυσοχώραφα 21 9 3 9 43:38+5 30:30
7 Α. Ποροϊα 1 1 0 0 5:4+1 5:4
7 Νιγρίτα Α.Ε. 1 1 0 0 5:4+1 5:4
7 Κ. Καμήλα 1 1 0 0 2:1+1 2:1
7 F.C. Σέρρες 1 0 0 1 0:3-3 0:3
7 Ορεινή 11 4 3 4 12:16-4 15:15
7 Δραβίσκος 11 3 5 3 15:16-1 14:14
7 Ανω Μητρούση 11 5 4 2 17:6+11 19:10
7 Ποντισμένο 11 4 3 4 23:11+12 15:15
7 Κορμίστα 10 5 2 3 18:16+2 17:11
7 Πήγασος 0 0 0 0 0:00 0:0
7 Νέα Ζίχνη 3 2 0 1 7:4+3 6:3
7 Λιθότοπος 1 1 0 0 2:0+2 3:0
7 Σκούταρι 1 1 0 0 1:10 3:0
8 Ανω Ποροϊα 22 8 3 11 35:44-9 27:36
8 Βυρώνεια 26 10 8 8 39:32+7 38:32
8 Νιγρίτα 26 9 7 10 32:320 34:37
8 Καπνόφυτο 28 10 4 14 48:62-14 34:46
8 Νιγρίτα Α.Ο. 30 13 6 11 57:34+23 45:39
8 Εμμ. Παππάς 30 11 6 13 54:64-10 39:45
8 Χρυσό 22 8 5 9 36:360 29:32
8 Προβατάς 21 7 5 9 36:35+1 26:32
8 Καπνόφυτο 18 8 1 9 35:36-1 25:28
8 Επτάμυλοι 19 8 2 9 29:34-5 26:29
8 Μαυρόλοφος 26 9 6 11 32:41-9 33:39
8 Μαυρόλοφος 1 1 0 0 4:1+3 4:1
8 Πεπονιά 1 1 0 0 4:1+3 4:1
8 Καρπερή 1 0 0 1 2:4-2 2:4
8 Κ. Καμήλα 1 0 0 1 0:4-4 0:4
8 Μαυρόλοφος 11 4 5 2 20:10+10 17:11
8 Αναγέννηση 11 3 3 5 10:13-3 12:18
8 Αγκιστρο 11 4 4 3 21:18+3 16:13
8 Λιμνοχώρι 11 5 1 5 15:20-5 16:16
8 Τούμπα 10 4 2 4 17:18-1 14:14
8 Σκούταρι 0 0 0 0 0:00 0:0
8 Σκούταρι 1 1 0 0 2:0+2 3:0
8 Σκούταρι 3 3 0 0 5:2+3 9:0
8 ΑΟ Νιγρίτας 1 0 0 1 0:1-1 0:3
9 Χείμαρος 22 8 2 12 34:39-5 26:38
9 Νέο Πετρίτσι 26 10 5 11 43:39+4 35:38
9 Λευκώνας 26 8 10 8 34:38-4 34:34
9 Βαλτερό 28 9 4 15 45:74-29 31:49
9 Βαλτοτόπι 30 11 7 12 57:61-4 32:43
9 Πρώτη 30 12 3 15 39:64-25 39:48
9 Μεγαλοχώρι 21 7 5 9 48:50-2 26:32
9 Πλατανάκια 17 6 5 6 35:37-2 23:23
9 Ροδολίβος 18 7 4 7 29:24+5 25:25
9 Δημητρίτσι 26 9 4 13 31:43-12 31:43
9 Γόνιμο 22 5 7 10 27:32-5 22:37
9 Πρώτη 1 1 0 0 4:1+3 4:1
9 Χείμαρος 1 0 0 1 4:5-1 4:5
9 Πήγασος 1 0 0 1 2:5-3 2:5
9 Ιβηρα 11 5 2 4 17:12+5 17:14
9