Επίλεκτη

Α.Ε. Νιγρίτας

Θέση
5
Αγώνες
1
Νίκες
1
Ισοπαλίες
0
Ήττες
0

Επόμενος Αγώνας

Νέος Σκοπός Α.Ε. Νιγρίτας

Αγωνιστική

8 Οκτωβρίου 2017 16:00 N/A

 

Αναγέννηση

Θέση
11
Αγώνες
1
Νίκες
0
Ισοπαλίες
0
Ήττες
1

Επόμενος Αγώνας

Λιθότοπος Αναγέννηση

Αγωνιστική

7 Οκτωβρίου 2017 16:00 N/A

 

Λευκώνας

Θέση
6
Αγώνες
2
Νίκες
1
Ισοπαλίες
0
Ήττες
1

Επόμενος Αγώνας

Λευκώνας Χείμαρος

Αγωνιστική

8 Οκτωβρίου 2017 16:00 N/A

 

Λιθότοπος

Θέση
1
Αγώνες
2
Νίκες
2
Ισοπαλίες
0
Ήττες
0

Επόμενος Αγώνας

Λιθότοπος Αναγέννηση

Αγωνιστική

7 Οκτωβρίου 2017 16:00 N/A

 

Νέος Σκοπός

Θέση
3
Αγώνες
2
Νίκες
2
Ισοπαλίες
0
Ήττες
0

Επόμενος Αγώνας

Νέος Σκοπός Α.Ε. Νιγρίτας

Αγωνιστική

8 Οκτωβρίου 2017 16:00 N/A

 

Πανσουλιακός

Θέση
4
Αγώνες
2
Νίκες
1
Ισοπαλίες
1
Ήττες
0
Προπονητής
Κεχλιμπάρης Γεώργιος
Ιστότοπος
https://pansouliakos.gr/

Επόμενος Αγώνας

Πανσουλιακός Σιδηρόκαστρο

Αγωνιστική

8 Οκτωβρίου 2017 16:00 N/A

 

ΠΣ Serres

Θέση
8
Αγώνες
1
Νίκες
0
Ισοπαλίες
0
Ήττες
1

Επόμενος Αγώνας

Ροδόπολη ΠΣ Serres

Αγωνιστική

7 Οκτωβρίου 2017 16:00 N/A

 

Ροδόπολη

Θέση
10
Αγώνες
2
Νίκες
0
Ισοπαλίες
0
Ήττες
2

Επόμενος Αγώνας

Ροδόπολη ΠΣ Serres

Αγωνιστική

7 Οκτωβρίου 2017 16:00 N/A

 

Σιδηρόκαστρο

Θέση
9
Αγώνες
1
Νίκες
0
Ισοπαλίες
0
Ήττες
1

Επόμενος Αγώνας

Πανσουλιακός Σιδηρόκαστρο

Αγωνιστική

8 Οκτωβρίου 2017 16:00 N/A

 

Χείμαρος

Θέση
7
Αγώνες
2
Νίκες
0
Ισοπαλίες
1
Ήττες
1

Επόμενος Αγώνας

Λευκώνας Χείμαρος

Αγωνιστική

8 Οκτωβρίου 2017 16:00 N/A

 

Χρυσό

Θέση
2
Αγώνες
2
Νίκες
2
Ισοπαλίες
0
Ήττες
0

Επόμενος Αγώνας

Χρυσό Ψωμοτόπι

Αγωνιστική

7 Οκτωβρίου 2017 16:00 N/A

 

Ψωμοτόπι

Θέση
12
Αγώνες
2
Νίκες
0
Ισοπαλίες
0
Ήττες
2

Επόμενος Αγώνας

Χρυσό Ψωμοτόπι

Αγωνιστική

7 Οκτωβρίου 2017 16:00 N/A

 

Α΄Κατηγορία 1ος Όμιλος

Α. Ποροϊα

Θέση
1
Αγώνες
2
Νίκες
2
Ισοπαλίες
0
Ήττες
0

Επόμενος Αγώνας

Μεγαλοχώρι Α. Ποροϊα

Αγωνιστική

8 Οκτωβρίου 2017 16:00 N/A

 

Αγκιστρο

Θέση
10
Αγώνες
2
Νίκες
1
Ισοπαλίες
0
Ήττες
1

Επόμενος Αγώνας

Αγκιστρο Χαρωπό

Αγωνιστική

8 Οκτωβρίου 2017 16:00 N/A

 

Ανω Μητρούση

Θέση
2
Αγώνες
2
Νίκες
1
Ισοπαλίες
0
Ήττες
1

Επόμενος Αγώνας

Καπνόφυτο Ανω Μητρούση

Αγωνιστική

8 Οκτωβρίου 2017 16:00 N/A

 

Βαλτερό

Θέση
13
Αγώνες
2
Νίκες
0
Ισοπαλίες
0
Ήττες
2

Επόμενος Αγώνας

Βαλτερό Χριστός

Αγωνιστική

7 Οκτωβρίου 2017 16:00 N/A

 

Δασοχώρι

Θέση
12
Αγώνες
1
Νίκες
0
Ισοπαλίες
0
Ήττες
1

Επόμενος Αγώνας

Παλαιόκαστρο Δασοχώρι

Αγωνιστική

8 Οκτωβρίου 2017 16:00 N/A

 

Καπνόφυτο

Θέση
11
Αγώνες
1
Νίκες
0
Ισοπαλίες
0
Ήττες
1

Επόμενος Αγώνας

Καπνόφυτο Ανω Μητρούση

Αγωνιστική

8 Οκτωβρίου 2017 16:00 N/A

 

Κερκίνη

Θέση
7
Αγώνες
1
Νίκες
1
Ισοπαλίες
0
Ήττες
0

Επόμενος Αγώνας

Κερκίνη Σκοτούσα

Αγωνιστική

8 Οκτωβρίου 2017 16:00 N/A

 

Μεγαλοχώρι

Θέση
3
Αγώνες
1
Νίκες
1
Ισοπαλίες
0
Ήττες
0

Επόμενος Αγώνας

Μεγαλοχώρι Α. Ποροϊα

Αγωνιστική

8 Οκτωβρίου 2017 16:00 N/A

 

Παλαιόκαστρο

Θέση
14
Αγώνες
2
Νίκες
0
Ισοπαλίες
0
Ήττες
2

Επόμενος Αγώνας

Παλαιόκαστρο Δασοχώρι

Αγωνιστική

8 Οκτωβρίου 2017 16:00 N/A

 

Προβατάς

Θέση
6
Αγώνες
2
Νίκες
1
Ισοπαλίες
0
Ήττες
1

Επόμενος Αγώνας

Προβατάς Τριανταφυλλιά

Αγωνιστική

8 Οκτωβρίου 2017 16:00 N/A

 

Σκοτούσα

Θέση
5
Αγώνες
1
Νίκες
1
Ισοπαλίες
0
Ήττες
0

Επόμενος Αγώνας

Κερκίνη Σκοτούσα

Αγωνιστική

8 Οκτωβρίου 2017 16:00 N/A

 

Τριανταφυλλιά

Θέση
8
Αγώνες
2
Νίκες
1
Ισοπαλίες
0
Ήττες
1

Επόμενος Αγώνας

Προβατάς Τριανταφυλλιά

Αγωνιστική

8 Οκτωβρίου 2017 16:00 N/A

 

Χαρωπό

Θέση
9
Αγώνες
2
Νίκες
1
Ισοπαλίες
0
Ήττες
1

Επόμενος Αγώνας

Αγκιστρο Χαρωπό

Αγωνιστική

8 Οκτωβρίου 2017 16:00 N/A

 

Χριστός

Θέση
4
Αγώνες
1
Νίκες
1
Ισοπαλίες
0
Ήττες
0

Επόμενος Αγώνας

Βαλτερό Χριστός

Αγωνιστική

7 Οκτωβρίου 2017 16:00 N/A

 

Α΄Κατηγορία 2ος Όμιλος

Άγιο Πνεύμα

Θέση
8
Αγώνες
1
Νίκες
0
Ισοπαλίες
1
Ήττες
0

Επόμενος Αγώνας

Πήγασος Άγιο Πνεύμα

Αγωνιστική

7 Οκτωβρίου 2017 16:00 N/A

 

ΑΟ Νιγρίτας

Θέση
4
Αγώνες
1
Νίκες
1
Ισοπαλίες
0
Ήττες
0

Επόμενος Αγώνας

Σέρρες 1800 ΑΟ Νιγρίτας

Αγωνιστική

7 Οκτωβρίου 2017 16:00 N/A

 

Επτάμυλοι

Θέση
12
Αγώνες
1
Νίκες
0
Ισοπαλίες
0
Ήττες
1

Επόμενος Αγώνας

Επτάμυλοι Μαυρόλοφος

Αγωνιστική

8 Οκτωβρίου 2017 16:00 N/A

 

Κάτω Καμήλα

Θέση
1
Αγώνες
3
Νίκες
3
Ισοπαλίες
0
Ήττες
0

Επόμενος Αγώνας

Κάτω Καμήλα Μεσολακκιά

Αγωνιστική

8 Οκτωβρίου 2017 16:00 N/A

 

Κορμίστα

Θέση
14
Αγώνες
2
Νίκες
0
Ισοπαλίες
0
Ήττες
2

Επόμενος Αγώνας

Κορμίστα ΠΟΣ 2000

Αγωνιστική

7 Οκτωβρίου 2017 16:00 N/A

 

Μαυρόλοφος

Θέση
11
Αγώνες
2
Νίκες
0
Ισοπαλίες
1
Ήττες
1

Επόμενος Αγώνας

Επτάμυλοι Μαυρόλοφος

Αγωνιστική

8 Οκτωβρίου 2017 16:00 N/A

 

Μεσολακκιά

Θέση
10
Αγώνες
2
Νίκες
0
Ισοπαλίες
1
Ήττες
1

Επόμενος Αγώνας

Κάτω Καμήλα Μεσολακκιά

Αγωνιστική

8 Οκτωβρίου 2017 16:00 N/A

 

Νεοχώρι

Θέση
2
Αγώνες
2
Νίκες
2
Ισοπαλίες
0
Ήττες
0

Επόμενος Αγώνας

Νεοχώρι Πρώτη

Αγωνιστική

7 Οκτωβρίου 2017 16:00 N/A

 

Ορεινή

Θέση
5
Αγώνες
1
Νίκες
1
Ισοπαλίες
0
Ήττες
0

Επόμενος Αγώνας

Ορεινή Ροδολίβος

Αγωνιστική

8 Οκτωβρίου 2017 16:00 N/A

 

Πήγασος

Θέση
6
Αγώνες
2
Νίκες
1
Ισοπαλίες
0
Ήττες
1

Επόμενος Αγώνας

Πήγασος Άγιο Πνεύμα

Αγωνιστική

7 Οκτωβρίου 2017 16:00 N/A

 

1 2

Β΄Κατηγορία 1ος Όμιλος

Αμμουδιά

Θέση
2
Αγώνες
1
Νίκες
1
Ισοπαλίες
0
Ήττες
0

Επόμενος Αγώνας

Αμμουδιά Λέοντες

Αγωνιστική

30 Σεπτεμβρίου 2017 17:00 N/A

 

Αχλαδοχώρι

Θέση
9
Αγώνες
1
Νίκες
0
Ισοπαλίες
0
Ήττες
1

Επόμενος Αγώνας

Αχλαδοχώρι Βυρώνεια

Αγωνιστική

1 Οκτωβρίου 2017 16:00 N/A

 

Βυρώνεια

Θέση
8
Αγώνες
1
Νίκες
0
Ισοπαλίες
0
Ήττες
1

Επόμενος Αγώνας

Αχλαδοχώρι Βυρώνεια

Αγωνιστική

1 Οκτωβρίου 2017 16:00 N/A

 

Ιωνικός Σερρών

Θέση
10
Αγώνες
1
Νίκες
0
Ισοπαλίες
0
Ήττες
1

Επόμενος Αγώνας

Μοναστηράκι Ιωνικός Σερρών

Αγωνιστική

30 Σεπτεμβρίου 2017 17:00 N/A

 

Λέοντες

Θέση
4
Αγώνες
0
Νίκες
0
Ισοπαλίες
0
Ήττες
0

Επόμενος Αγώνας

Αμμουδιά Λέοντες

Αγωνιστική

30 Σεπτεμβρίου 2017 17:00 N/A

 

Μοναστηράκι

Θέση
4
Αγώνες
0
Νίκες
0
Ισοπαλίες
0
Ήττες
0

Επόμενος Αγώνας

Μοναστηράκι Ιωνικός Σερρών

Αγωνιστική

30 Σεπτεμβρίου 2017 17:00 N/A

 

Νέα Τυρολόη

Θέση
4
Αγώνες
0
Νίκες
0
Ισοπαλίες
0
Ήττες
0

Επόμενος Αγώνας

Ποντισμένο Νέα Τυρολόη

Αγωνιστική

30 Σεπτεμβρίου 2017 17:00 N/A

 

Νέο Πετρίτσι

Θέση
1
Αγώνες
1
Νίκες
1
Ισοπαλίες
0
Ήττες
0

Επόμενος Αγώνας

Νέο Πετρίτσι Πλατανάκια

Αγωνιστική

1 Οκτωβρίου 2017 16:00 N/A

 

Πλατανάκια

Θέση
5
Αγώνες
0
Νίκες
0
Ισοπαλίες
0
Ήττες
0

Επόμενος Αγώνας

Νέο Πετρίτσι Πλατανάκια

Αγωνιστική

1 Οκτωβρίου 2017 16:00 N/A

 

Ποντισμένο

Θέση
2
Αγώνες
1
Νίκες
1
Ισοπαλίες
0
Ήττες
0

Επόμενος Αγώνας

Ποντισμένο Νέα Τυρολόη

Αγωνιστική

30 Σεπτεμβρίου 2017 17:00 N/A

 

Β΄Κατηγορία 2ος Όμιλος

Βαλτοτόπι

Θέση
3
Αγώνες
1
Νίκες
1
Ισοπαλίες
0
Ήττες
0

Επόμενος Αγώνας

Ηρακλής Βαλτοτόπι

Αγωνιστική

30 Σεπτεμβρίου 2017 17:00 N/A

 

Δημητρίτσι

Θέση
12
Αγώνες
1
Νίκες
0
Ισοπαλίες
0
Ήττες
1

Επόμενος Αγώνας

Νέα Ζίχνη Δημητρίτσι

Αγωνιστική

30 Σεπτεμβρίου 2017 17:00 N/A

 

Δραβίσκος

Θέση
6
Αγώνες
0
Νίκες
0
Ισοπαλίες
0
Ήττες
0

Επόμενος Αγώνας

Μαυροθάλασσα Δραβίσκος

Αγωνιστική

1 Οκτωβρίου 2017 16:00 N/A

 

Εμμ. Παπάς

Θέση
6
Αγώνες
0
Νίκες
0
Ισοπαλίες
0
Ήττες
0

Επόμενος Αγώνας

Πεπονιά Εμμ. Παπάς

Αγωνιστική

1 Οκτωβρίου 2017 16:00 N/A

 

Ηρακλής

Θέση
9
Αγώνες
1
Νίκες
0
Ισοπαλίες
0
Ήττες
1

Επόμενος Αγώνας

Ηρακλής Βαλτοτόπι

Αγωνιστική

30 Σεπτεμβρίου 2017 17:00 N/A

 

Μαυροθάλασσα

Θέση
2
Αγώνες
1
Νίκες
1
Ισοπαλίες
0
Ήττες
0

Επόμενος Αγώνας

Μαυροθάλασσα Δραβίσκος

Αγωνιστική

1 Οκτωβρίου 2017 16:00 N/A

 

Νέα Ζίχνη

Θέση
9
Αγώνες
1
Νίκες
0
Ισοπαλίες
0
Ήττες
1

Επόμενος Αγώνας

Νέα Ζίχνη Δημητρίτσι

Αγωνιστική

30 Σεπτεμβρίου 2017 17:00 N/A

 

Οινούσα

Θέση
5
Αγώνες
0
Νίκες
0
Ισοπαλίες
0
Ήττες
0

Επόμενος Αγώνας

Οινούσα Πεθελινός

Αγωνιστική

1 Οκτωβρίου 2017 16:00 N/A

 

Παλαιοκώμη

Θέση
3
Αγώνες
1
Νίκες
1
Ισοπαλίες
0
Ήττες
0

Επόμενος Αγώνας

Ψυχικό Παλαιοκώμη

Αγωνιστική

30 Σεπτεμβρίου 2017 17:00 N/A

 

Πεθελινός

Θέση
1
Αγώνες
1
Νίκες
1
Ισοπαλίες
0
Ήττες
0

Επόμενος Αγώνας

Οινούσα Πεθελινός

Αγωνιστική

1 Οκτωβρίου 2017 16:00 N/A

 

1 2