Επίλεκτη

Α.Ε. Νιγρίτας

Θέση
8
Αγώνες
4
Νίκες
2
Ισοπαλίες
0
Ήττες
2

Τελευταίος αγώνας

Νέος Σκοπός Α.Ε. Νιγρίτας

Αγωνιστική

8 Οκτωβρίου 2017 16:00 N/A

 

Αναγέννηση

Θέση
11
Αγώνες
5
Νίκες
0
Ισοπαλίες
1
Ήττες
4

Τελευταίος αγώνας

Λιθότοπος Αναγέννηση

Αγωνιστική

7 Οκτωβρίου 2017 16:00 N/A

 

Λευκώνας

Θέση
5
Αγώνες
4
Νίκες
3
Ισοπαλίες
0
Ήττες
1

Τελευταίος αγώνας

Λευκώνας Χείμαρος

Αγωνιστική

8 Οκτωβρίου 2017 16:00 N/A

 

Λιθότοπος

Θέση
2
Αγώνες
5
Νίκες
4
Ισοπαλίες
0
Ήττες
1

Τελευταίος αγώνας

Λιθότοπος Αναγέννηση

Αγωνιστική

7 Οκτωβρίου 2017 16:00 N/A

 

Νέος Σκοπός

Θέση
3
Αγώνες
5
Νίκες
4
Ισοπαλίες
0
Ήττες
1

Τελευταίος αγώνας

Νέος Σκοπός Α.Ε. Νιγρίτας

Αγωνιστική

8 Οκτωβρίου 2017 16:00 N/A

 

Πανσουλιακός

Θέση
6
Αγώνες
5
Νίκες
2
Ισοπαλίες
1
Ήττες
2
Προπονητής
Κεχλιμπάρης Γεώργιος
Ιστότοπος
https://pansouliakos.gr/

Τελευταίος αγώνας

Πανσουλιακός Σιδηρόκαστρο

Αγωνιστική

8 Οκτωβρίου 2017 16:00 N/A

 

ΠΣ Serres

Θέση
10
Αγώνες
4
Νίκες
1
Ισοπαλίες
0
Ήττες
3

Τελευταίος αγώνας

Ροδόπολη ΠΣ Serres

Αγωνιστική

7 Οκτωβρίου 2017 16:00 N/A

 

Ροδόπολη

Θέση
12
Αγώνες
5
Νίκες
0
Ισοπαλίες
0
Ήττες
5

Τελευταίος αγώνας

Ροδόπολη ΠΣ Serres

Αγωνιστική

7 Οκτωβρίου 2017 16:00 N/A

 

Σιδηρόκαστρο

Θέση
4
Αγώνες
4
Νίκες
3
Ισοπαλίες
0
Ήττες
1

Τελευταίος αγώνας

Πανσουλιακός Σιδηρόκαστρο

Αγωνιστική

8 Οκτωβρίου 2017 16:00 N/A

 

Χείμαρος

Θέση
7
Αγώνες
5
Νίκες
2
Ισοπαλίες
1
Ήττες
2

Τελευταίος αγώνας

Λευκώνας Χείμαρος

Αγωνιστική

8 Οκτωβρίου 2017 16:00 N/A

 

Χρυσό

Θέση
1
Αγώνες
6
Νίκες
5
Ισοπαλίες
0
Ήττες
1

Τελευταίος αγώνας

Χρυσό Ψωμοτόπι

Αγωνιστική

7 Οκτωβρίου 2017 16:00 N/A

 

Ψωμοτόπι

Θέση
9
Αγώνες
6
Νίκες
1
Ισοπαλίες
1
Ήττες
4

Τελευταίος αγώνας

Χρυσό Ψωμοτόπι

Αγωνιστική

7 Οκτωβρίου 2017 16:00 N/A

 

Α΄Κατηγορία 1ος Όμιλος

Α. Ποροϊα

Θέση
5
Αγώνες
4
Νίκες
2
Ισοπαλίες
1
Ήττες
1

Τελευταίος αγώνας

Μεγαλοχώρι Α. Ποροϊα

Αγωνιστική

8 Οκτωβρίου 2017 16:00 N/A

 

Αγκιστρο

Θέση
7
Αγώνες
3
Νίκες
2
Ισοπαλίες
0
Ήττες
1

Τελευταίος αγώνας

Αγκιστρο Χαρωπό

Αγωνιστική

8 Οκτωβρίου 2017 16:00 N/A

 

Ανω Μητρούση

Θέση
1
Αγώνες
4
Νίκες
3
Ισοπαλίες
0
Ήττες
1

Τελευταίος αγώνας

Καπνόφυτο Ανω Μητρούση

Αγωνιστική

8 Οκτωβρίου 2017 16:00 N/A

 

Βαλτερό

Θέση
11
Αγώνες
4
Νίκες
1
Ισοπαλίες
0
Ήττες
3

Τελευταίος αγώνας

Βαλτερό Χριστός

Αγωνιστική

7 Οκτωβρίου 2017 16:00 N/A

 

Δασοχώρι

Θέση
13
Αγώνες
3
Νίκες
0
Ισοπαλίες
0
Ήττες
3

Τελευταίος αγώνας

Παλαιόκαστρο Δασοχώρι

Αγωνιστική

8 Οκτωβρίου 2017 16:00 N/A

 

Καπνόφυτο

Θέση
12
Αγώνες
3
Νίκες
0
Ισοπαλίες
2
Ήττες
1

Τελευταίος αγώνας

Καπνόφυτο Ανω Μητρούση

Αγωνιστική

8 Οκτωβρίου 2017 16:00 N/A

 

Κερκίνη

Θέση
3
Αγώνες
3
Νίκες
3
Ισοπαλίες
0
Ήττες
0

Τελευταίος αγώνας

Κερκίνη Σκοτούσα

Αγωνιστική

8 Οκτωβρίου 2017 16:00 N/A

 

Μεγαλοχώρι

Θέση
2
Αγώνες
3
Νίκες
3
Ισοπαλίες
0
Ήττες
0

Τελευταίος αγώνας

Μεγαλοχώρι Α. Ποροϊα

Αγωνιστική

8 Οκτωβρίου 2017 16:00 N/A

 

Παλαιόκαστρο

Θέση
14
Αγώνες
3
Νίκες
0
Ισοπαλίες
0
Ήττες
3

Τελευταίος αγώνας

Παλαιόκαστρο Δασοχώρι

Αγωνιστική

8 Οκτωβρίου 2017 16:00 N/A

 

Προβατάς

Θέση
9
Αγώνες
3
Νίκες
1
Ισοπαλίες
0
Ήττες
2

Τελευταίος αγώνας

Προβατάς Τριανταφυλλιά

Αγωνιστική

8 Οκτωβρίου 2017 16:00 N/A

 

Σκοτούσα

Θέση
4
Αγώνες
3
Νίκες
2
Ισοπαλίες
1
Ήττες
0

Τελευταίος αγώνας

Κερκίνη Σκοτούσα

Αγωνιστική

8 Οκτωβρίου 2017 16:00 N/A

 

Τριανταφυλλιά

Θέση
10
Αγώνες
4
Νίκες
1
Ισοπαλίες
0
Ήττες
3

Τελευταίος αγώνας

Προβατάς Τριανταφυλλιά

Αγωνιστική

8 Οκτωβρίου 2017 16:00 N/A

 

Χαρωπό

Θέση
8
Αγώνες
4
Νίκες
2
Ισοπαλίες
0
Ήττες
2

Τελευταίος αγώνας

Αγκιστρο Χαρωπό

Αγωνιστική

8 Οκτωβρίου 2017 16:00 N/A

 

Χριστός

Θέση
6
Αγώνες
4
Νίκες
2
Ισοπαλίες
0
Ήττες
2

Τελευταίος αγώνας

Βαλτερό Χριστός

Αγωνιστική

7 Οκτωβρίου 2017 16:00 N/A

 

Α΄Κατηγορία 2ος Όμιλος

Άγιο Πνεύμα

Θέση
9
Αγώνες
4
Νίκες
1
Ισοπαλίες
1
Ήττες
2

Τελευταίος αγώνας

Πήγασος Άγιο Πνεύμα

Αγωνιστική

7 Οκτωβρίου 2017 16:00 N/A

 

ΑΟ Νιγρίτας

Θέση
10
Αγώνες
4
Νίκες
1
Ισοπαλίες
1
Ήττες
2

Τελευταίος αγώνας

Σέρρες 1800 ΑΟ Νιγρίτας

Αγωνιστική

7 Οκτωβρίου 2017 16:00 N/A

 

Επτάμυλοι

Θέση
12
Αγώνες
3
Νίκες
0
Ισοπαλίες
2
Ήττες
1

Τελευταίος αγώνας

Επτάμυλοι Μαυρόλοφος

Αγωνιστική

8 Οκτωβρίου 2017 16:00 N/A

 

Κάτω Καμήλα

Θέση
1
Αγώνες
4
Νίκες
4
Ισοπαλίες
0
Ήττες
0

Τελευταίος αγώνας

Κάτω Καμήλα Μεσολακκιά

Αγωνιστική

8 Οκτωβρίου 2017 16:00 N/A

 

Κορμίστα

Θέση
5
Αγώνες
5
Νίκες
3
Ισοπαλίες
0
Ήττες
2

Τελευταίος αγώνας

Κορμίστα ΠΟΣ 2000

Αγωνιστική

7 Οκτωβρίου 2017 16:00 N/A

 

Μαυρόλοφος

Θέση
13
Αγώνες
3
Νίκες
0
Ισοπαλίες
1
Ήττες
2

Τελευταίος αγώνας

Επτάμυλοι Μαυρόλοφος

Αγωνιστική

8 Οκτωβρίου 2017 16:00 N/A

 

Μεσολακκιά

Θέση
8
Αγώνες
4
Νίκες
1
Ισοπαλίες
1
Ήττες
2

Τελευταίος αγώνας

Κάτω Καμήλα Μεσολακκιά

Αγωνιστική

8 Οκτωβρίου 2017 16:00 N/A

 

Νεοχώρι

Θέση
2
Αγώνες
5
Νίκες
3
Ισοπαλίες
2
Ήττες
0

Τελευταίος αγώνας

Νεοχώρι Πρώτη

Αγωνιστική

7 Οκτωβρίου 2017 16:00 N/A

 

Ορεινή

Θέση
3
Αγώνες
3
Νίκες
3
Ισοπαλίες
0
Ήττες
0

Τελευταίος αγώνας

Ορεινή Ροδολίβος

Αγωνιστική

8 Οκτωβρίου 2017 16:00 N/A

 

Πήγασος

Θέση
11
Αγώνες
4
Νίκες
1
Ισοπαλίες
0
Ήττες
3

Τελευταίος αγώνας

Πήγασος Άγιο Πνεύμα

Αγωνιστική

7 Οκτωβρίου 2017 16:00 N/A

 

1 2

Β΄Κατηγορία 1ος Όμιλος

Αμμουδιά

Θέση
2
Αγώνες
2
Νίκες
2
Ισοπαλίες
0
Ήττες
0

Τελευταίος αγώνας

Αμμουδιά Λέοντες

Αγωνιστική

30 Σεπτεμβρίου 2017 17:00 N/A

 

Αχλαδοχώρι

Θέση
9
Αγώνες
2
Νίκες
0
Ισοπαλίες
0
Ήττες
2

Τελευταίος αγώνας

Αχλαδοχώρι Βυρώνεια

Αγωνιστική

30 Σεπτεμβρίου 2017 17:00 N/A

 

Βυρώνεια

Θέση
5
Αγώνες
2
Νίκες
1
Ισοπαλίες
0
Ήττες
1

Τελευταίος αγώνας

Αχλαδοχώρι Βυρώνεια

Αγωνιστική

30 Σεπτεμβρίου 2017 17:00 N/A

 

Ιωνικός Σερρών

Θέση
6
Αγώνες
2
Νίκες
1
Ισοπαλίες
0
Ήττες
1

Τελευταίος αγώνας

Μοναστηράκι Ιωνικός Σερρών

Αγωνιστική

1 Οκτωβρίου 2017 16:00 N/A

 

Λέοντες

Θέση
4
Αγώνες
2
Νίκες
1
Ισοπαλίες
0
Ήττες
1

Τελευταίος αγώνας

Αμμουδιά Λέοντες

Αγωνιστική

30 Σεπτεμβρίου 2017 17:00 N/A

 

Μοναστηράκι

Θέση
10
Αγώνες
2
Νίκες
0
Ισοπαλίες
0
Ήττες
2

Τελευταίος αγώνας

Μοναστηράκι Ιωνικός Σερρών

Αγωνιστική

1 Οκτωβρίου 2017 16:00 N/A

 

Νέα Τυρολόη

Θέση
8
Αγώνες
2
Νίκες
0
Ισοπαλίες
0
Ήττες
2

Τελευταίος αγώνας

Ποντισμένο Νέα Τυρολόη

Αγωνιστική

1 Οκτωβρίου 2017 16:00 N/A

 

Νέο Πετρίτσι

Θέση
1
Αγώνες
2
Νίκες
2
Ισοπαλίες
0
Ήττες
0

Τελευταίος αγώνας

Νέο Πετρίτσι Πλατανάκια

Αγωνιστική

1 Οκτωβρίου 2017 16:00 N/A

 

Πλατανάκια

Θέση
7
Αγώνες
2
Νίκες
1
Ισοπαλίες
0
Ήττες
1

Τελευταίος αγώνας

Νέο Πετρίτσι Πλατανάκια

Αγωνιστική

1 Οκτωβρίου 2017 16:00 N/A

 

Ποντισμένο

Θέση
3
Αγώνες
2
Νίκες
2
Ισοπαλίες
0
Ήττες
0

Τελευταίος αγώνας

Ποντισμένο Νέα Τυρολόη

Αγωνιστική

1 Οκτωβρίου 2017 16:00 N/A

 

Β΄Κατηγορία 2ος Όμιλος

Βαλτοτόπι

Θέση
1
Αγώνες
3
Νίκες
3
Ισοπαλίες
0
Ήττες
0

Τελευταίος αγώνας

Βαλτοτόπι Δημητρίτσι

Αγωνιστική

15 Οκτωβρίου 2017 16:00 N/A

 

Δημητρίτσι

Θέση
12
Αγώνες
3
Νίκες
0
Ισοπαλίες
1
Ήττες
2

Τελευταίος αγώνας

Βαλτοτόπι Δημητρίτσι

Αγωνιστική

15 Οκτωβρίου 2017 16:00 N/A

 

Δραβίσκος

Θέση
6
Αγώνες
3
Νίκες
1
Ισοπαλίες
2
Ήττες
0

Τελευταίος αγώνας

Δραβίσκος Παλαιοκώμη

Αγωνιστική

14 Οκτωβρίου 2017 16:00 N/A

 

Εμμ. Παπάς

Θέση
4
Αγώνες
3
Νίκες
2
Ισοπαλίες
0
Ήττες
1

Τελευταίος αγώνας

Ψυχικό Εμμ. Παπάς

Αγωνιστική

14 Οκτωβρίου 2017 16:00 N/A

 

Ηρακλής

Θέση
10
Αγώνες
3
Νίκες
0
Ισοπαλίες
1
Ήττες
2

Τελευταίος αγώνας

Ηρακλής Οινούσα

Αγωνιστική

15 Οκτωβρίου 2017 16:00 N/A

 

Μαυροθάλασσα

Θέση
8
Αγώνες
3
Νίκες
1
Ισοπαλίες
0
Ήττες
2

Τελευταίος αγώνας

Μαυροθάλασσα Πεθελινός

Αγωνιστική

15 Οκτωβρίου 2017 16:00 N/A

 

Νέα Ζίχνη

Θέση
7
Αγώνες
3
Νίκες
1
Ισοπαλίες
0
Ήττες
2

Τελευταίος αγώνας

Πεπονιά Νέα Ζίχνη

Αγωνιστική

14 Οκτωβρίου 2017 16:00 N/A

 

Οινούσα

Θέση
2
Αγώνες
3
Νίκες
2
Ισοπαλίες
1
Ήττες
0

Τελευταίος αγώνας

Ηρακλής Οινούσα

Αγωνιστική

15 Οκτωβρίου 2017 16:00 N/A

 

Παλαιοκώμη

Θέση
3
Αγώνες
3
Νίκες
2
Ισοπαλίες
0
Ήττες
1

Τελευταίος αγώνας

Δραβίσκος Παλαιοκώμη

Αγωνιστική

14 Οκτωβρίου 2017 16:00 N/A

 

Πεθελινός

Θέση
5
Αγώνες
3
Νίκες
1
Ισοπαλίες
2
Ήττες
0

Τελευταίος αγώνας

Μαυροθάλασσα Πεθελινός

Αγωνιστική

15 Οκτωβρίου 2017 16:00 N/A

 

1 2