Αρχείο Αγώνων Ε.Π.Σ. Σερρών  2014-15

Επίλεκτη Κατηγορία

Σύλλογος 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
1 Λογότυπο Χρυσό - -:- -:- 1:2 -:- 4:0 3:0 5:0 4:0 -:- -:- 3:0
2 Λογότυπο Λιθότοπος -:- - 2:3 -:- 4:1 -:- -:- 1:0 7:2 -:- 4:1 -:-
3 Λογότυπο Νέος Σκοπός -:- 3:2 - 1:0 0:1 -:- -:- -:- 4:2 3:0 -:- -:-
4 Λογότυπο Σιδηρόκαστρο 2:1 -:- 0:1 - -:- -:- 4:0 -:- -:- -:- -:- 3:1
5 Λογότυπο Λευκώνας -:- 1:4 1:0 -:- - -:- -:- -:- -:- 2:1 4:2 -:-
6 Λογότυπο Πανσουλιακός 0:4 -:- -:- -:- -:- - 0:0 1:2 -:- -:- 4:0 3:2
7 Λογότυπο Χείμαρος 0:3 -:- -:- 0:4 -:- 0:0 - -:- 3:1 2:0 -:- -:-
8 Λογότυπο Α.Ε. Νιγρίτας 0:5 0:1 -:- -:- -:- 2:1 -:- - -:- -:- -:- 2:1
9 Λογότυπο Ψωμοτόπι 0:4 2:7 2:4 -:- -:- -:- 1:3 -:- - -:- 1:1 2:1
10 Λογότυπο ΠΣ Serres -:- -:- 0:3 -:- 1:2 -:- 0:2 -:- -:- - 3:0 -:-
11 Λογότυπο Αναγέννηση -:- 1:4 -:- -:- 2:4 0:4 -:- -:- 1:1 0:3 - -:-
12 Λογότυπο Ροδόπολη 0:3 -:- -:- 1:3 -:- 2:3 -:- 1:2 1:2 -:- -:- -

Α΄ Κατηγορία 1ος Όμιλος

Σύλλογος 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
1 Ανω Μητρούση - -:- -:- -:- 4:0 -:- -:- 1:2 -:- 3:1 -:- -:- -:- 9:0
2 Λογότυπο Μεγαλοχώρι -:- - -:- -:- -:- -:- -:- 1:0 -:- 5:0 6:2 -:- -:- -:-
3 Κερκίνη -:- -:- - -:- -:- 2:1 -:- -:- 1:0 -:- -:- -:- 4:0 -:-
4 Σκοτούσα -:- -:- -:- - -:- 6:1 3:0 -:- -:- -:- -:- 0:0 -:- -:-
5 Λογότυπο Α. Ποροϊα 0:4 -:- -:- -:- - -:- -:- 3:1 -:- 1:0 -:- 2:2 -:- -:-
6 Χριστός -:- -:- 1:2 1:6 -:- - -:- -:- -:- -:- 6:1 -:- 4:0 -:-
7 Αγκιστρο -:- -:- -:- 0:3 -:- -:- - -:- -:- -:- 1:0 -:- -:- 4:1
8 Λογότυπο Χαρωπό 2:1 0:1 -:- -:- 1:3 -:- -:- - 2:0 -:- -:- -:- -:- -:-
9 Λογότυπο Προβατάς -:- -:- 0:1 -:- -:- -:- -:- 0:2 - -:- -:- -:- -:- 3:0
10 Τριανταφυλλιά 1:3 0:5 -:- -:- 0:1 -:- -:- -:- -:- - -:- 2:1 -:- -:-
11 Λογότυπο Βαλτερό -:- 2:6 -:- -:- -:- 1:6 0:1 -:- -:- -:- - -:- 6:4 -:-
12 Λογότυπο Καπνόφυτο -:- -:- -:- 0:0 2:2 -:- -:- -:- -:- 1:2 -:- - -:- -:-
13 Δασοχώρι -:- -:- 0:4 -:- -:- 0:4 -:- -:- -:- -:- 4:6 -:- - -:-
14 Λογότυπο Παλαιόκαστρο 0:9 -:- -:- -:- -:- -:- 1:4 -:- 0:3 -:- -:- -:- -:- -

Α΄ Κατηγορία 2ος Όμιλος

Σύλλογος 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
1 Λογότυπο Κάτω Καμήλα - -:- -:- 2:0 -:- 4:2 -:- -:- 2:1 -:- -:- 5:1 -:- -:-
2 Λογότυπο Νεοχώρι -:- - -:- 1:0 6:0 1:1 3:2 -:- -:- -:- -:- 1:1 -:- -:-
3 Λογότυπο Ορεινή -:- -:- - -:- -:- -:- -:- 2:1 -:- -:- -:- -:- 3:1 4:0
4 Σέρρες 1800 0:2 0:1 -:- - -:- -:- -:- 1:0 -:- 3:0 2:0 -:- -:- -:-
5 Κορμίστα -:- 0:6 -:- -:- - -:- -:- -:- -:- 5:1 0:3 -:- 2:0 3:0
6 Πρώτη 2:4 1:1 -:- -:- -:- - -:- 1:1 1:1 -:- 3:0 -:- -:- -:-
7 Ροδολίβος -:- 2:3 -:- -:- -:- -:- - -:- -:- -:- -:- -:- 3:3 1:0
8 Λογότυπο Μεσολακκιά -:- -:- 1:2 0:1 -:- 1:1 -:- - 3:1 -:- -:- -:- -:- -:-
9 Λογότυπο Άγιο Πνεύμα 1:2 -:- -:- -:- -:- 1:1 -:- 1:3 - -:- 2:1 -:- -:- -:-
10 ΑΟ Νιγρίτας -:- -:- -:- 0:3 1:5 -:- -:- -:- -:- - -:- 1:1 -:- 4:0
11 Λογότυπο Πήγασος -:- -:- -:- 0:2 3:0 0:3 -:- -:- 1:2 -:- - -:- -:- -:-
12 Λογότυπο Επτάμυλοι 1:5 1:1 -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 1:1 -:- - -:- -:-
13 Λογότυπο Μαυρόλοφος -:- -:- 1:3 -:- 0:2 -:- 3:3 -:- -:- -:- -:- -:- - -:-
14 ΠΟΣ 2000 -:- -:- 0:4 -:- 0:3 -:- 0:1 -:- -:- 0:4 -:- -:- -:- -

Β΄ Κατηγορία 1ος Όμιλος

Σύλλογος 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
1 Νέο Πετρίτσι - -:- -:- -:- -:- 7:1 3:0 -:- -:- -:-
2 Αμμουδιά -:- - -:- 4:0 -:- -:- -:- -:- 2:0 -:-
3 Ποντισμένο -:- -:- - -:- 2:0 -:- -:- 4:2 -:- -:-
4 Λέοντες -:- 0:4 -:- - -:- -:- -:- -:- -:- 4:0
5 Βυρώνεια -:- -:- 0:2 -:- - -:- -:- -:- 1:0 -:-
6 Ιωνικός Σερρών 1:7 -:- -:- -:- -:- - -:- -:- -:- 5:1
7 Πλατανάκια 0:3 -:- -:- -:- -:- -:- - 2:1 -:- -:-
8 Νέα Τυρολόη -:- -:- 2:4 -:- -:- -:- 1:2 - -:- -:-
9 Αχλαδοχώρι -:- 0:2 -:- -:- 0:1 -:- -:- -:- - -:-
10 Μοναστηράκι -:- -:- -:- 0:4 -:- 1:5 -:- -:- -:- -

Β΄ Κατηγορία 2ος Όμιλος

Σύλλογος 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
1 Βαλτοτόπι - -:- 2:1 -:- -:- -:- 2:1 -:- -:- 2:1 -:- -:-
2 Οινούσα -:- - -:- 5:1 1:1 -:- 2:1 -:- -:- -:- -:- -:-
3 Παλαιοκώμη 1:2 -:- - -:- -:- -:- -:- -:- -:- 2:1 3:1 -:-
4 Εμμ. Παπάς -:- 1:5 -:- - -:- -:- -:- 3:0 3:2 -:- -:- -:-
5 Πεθελινός -:- 1:1 -:- -:- - -:- -:- -:- 2:2 -:- -:- 5:1
6 Δραβίσκος -:- -:- -:- -:- -:- - -:- 3:1 1:1 -:- 3:3 -:-
7 Νέα Ζίχνη 1:2 1:2 -:- -:- -:- -:- - -:- -:- -:- -:- 5:2
8 Μαυροθάλασσα -:- -:- -:- 0:3 -:- 1:3 -:- - -:- -:- 2:0 -:-
9 Πεπονιά -:- -:- -:- 2:3 2:2 1:1 -:- -:- - -:- -:- -:-
10 Ηρακλής 1:2 -:- 1:2 -:- -:- -:- -:- -:- -:- - -:- 1:1
11 Ψυχικό -:- -:- 1:3 -:- -:- 3:3 -:- 0:2 -:- -:- - -:-
12 Δημητρίτσι -:- -:- -:- -:- 1:5 -:- 2:5 -:- -:- 1:1 -:- -

Β΄ Κατηγορία 3ος Όμιλος