Τρέχουσα ομάδα
Τίτλος εργασίας Προπονητής
Εθνικότητα
Τόπος γέννησης Σέρρες
Ημερομηνία γέννησης 07/08/1978
Ηλικία 42

Καριέρα

Σύλλογος Τίτλος εργασίας Από Έως
Πανσουλιακός
Προπονητής 08/08/2016 01/07/2019
Πανσουλιακός
Προπονητής 22/07/2020
P